Domovská stránka > J > Jak Vytáhnout Data Z Nefunkčního Hdd?

Jak vytáhnout data z nefunkčního HDD?

Druhý způsob spočívá v tom, že si vytvoříme na jiném funkčním počítači CD/DVD/flash disk s operačním systémem LINUX (tzv. Live CD/DVD). Ten spustíme na stolním počítači s porouchaným operačním systémem z CD/DVD mechaniky nebo flash disku a v prostředí operačního systému LINUX vykopírujeme potřebné data z disku.

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak dostat data z formátovaného disku?

EaseUS Data Recovery Wizard pro Mac

 1. Má schopnost obnovit data z paměťové karty, formátovaný pevný disk, oddíl Mac nebo USB flash.
 2. Pokud je pevný disk formátován v důsledku napadení virem, upgradu operačního systému nebo změny velikosti oddílů, můžete tento program použít k rychlému návratu ztracených souborů.
Jak dostat data z pevného disku? Nejjednodušší možností je použít speciální kabelový adaptér USB pro připojení disku k počítači. Pokud jen občas potřebujete použít starou jednotku nebo ji potřebujete udělat jen jednou, je k dispozici adaptér. Stačí si vybrat ten správný z internetu.

Jak inicializace pevného disku?

Klikněte pravým tlačítkem myši na Neinicializováno a zvolte možnost Inicializovat. Po inicializaci se vám disk už zobrazí přímo ve složce Tento počítač a po naformátování jej můžete začít využívat dle své libosti. Jak rozebrat externí disk adata? Jediné, co budete muset v obou případech udělat, je rozebrat pouzdro s externím diskem. Některá pouzdra jsou slepená, jiná zacvaknutá, a ještě jiná sešroubovaná. Šroubky jsou výhodou, ale obvykle narazíte spíš na pouzdra zacvaknutá dohromady. Jde o to dostat do štěrbiny vhodný předmět a plastové zámečky uvolnit.

Jak obnovit data z disku?

Nejlepší nástroje pro obnovu smazaných dat

 1. Recuva 1.5 – freeware.
 2. Puran File Recovery 1.2 – freeware.
 3. Disk Drill 1 – freeware.
 4. SoftPerfect File Recovery 1.2 – freeware.
 5. Glary Undelete 5 – freeware.
 6. Pandora Recovery 2.2 – freeware.
 7. EaseUS Data Recovery Wizard Free 9.5 – freeware.
 8. Wise Data Recovery 3.8 – freeware.
Také, jak získat data z paměťové karty? Na svém zařízení spusťte aplikaci Recoverit Data Recovery a vyberte možnost „External Devices Recovery“. Do zařízení vložte příslušnou SD kartu, vyberte ji a klikněte na ikonku Start, čímž zahájíte proces obnovy. Aplikace Recoverit Data Recovery zahájí proces obnovy vašich ztracených souborů.

Jak obnovit partition?

Dá se to obnovit ručně v editoru disku http://www.disk-editor.org/ stačí jen obnovit rozdělení partition, ideálně pokud máš někde zálohu. jestli ti ale W7 kompletně přemalsknul MBR, FAT-NTFS + přeformátoval disk, pak to bude chtít nějakou obnovu za peníze. Jak obnovit Smazane věci z koše? košeobnovitkoš

Obnovení z koše

 1. Na počítači přejděte na adresu drive.google.com/drive/trash.
 2. Pravým tlačítkem klikněte na soubor, který chcete obnovit.
 3. Klikněte na Obnovit.

Jak pripojit stary disk?

Zásadní je redukce

 1. 2,5" HDD se používají v noteboocích a pro připojení prostřednictvím USB jim stačí základní typ redukce s jedním USB kabelem.
 2. 3,5" HDD jsou větší, masivnější a používané ve stolních PC. Neobejdou se bez dalšího napájení, a proto je součástí tohoto typu redukce druhý USB kabel.

By Ripp Creech

Jak se dostat do flash disku? :: Jak připojit flash disk?
Užitečné odkazy