Domovská stránka > J > Jak Oživit Flash Disk?

Jak oživit flash disk?

Umístěte USB flash disk na pět minut do trouby předehřáté na teplotu 200 °C. Tímto způsobem zajistíte, aby se paměti připekly k základní desce a kontakt se obnovil.

Přečtěte si více

Jak obnovit flash disk?

Krok 1Vložte disk Flash do portu USB počítače. Jít do Můj počítač A vyberte položku Removable Disk možnost, kterou můžete otevřít Nemovitosti. Krok 2Vyberte Tools a klepněte na tlačítko Check tlačítko. Zkontrolovat Automaticky opravovat chyby systému souborů a Vyhledejte a pokuste se obnovit chybný sektor. Tak co dělat když mi nefunguje flash disk? Vyčistěte USB port od prachu a nečistot

Pokud se vám flash disk v počítači nezobrazuje a nelze jej otevřít ani načíst, prohlédněte si jeho USB port. Je možné, že je zanesený prachem a dalšími nečistotami. Port flashky tedy pečlivě vyčistěte a USB flash disk znovu připojte k počítači.

Jak otestovat USB flash disk?

Můžete použít nástroje systému Windows nebo speciální nástroje. Co se týká nástrojů Windows, stačí kliknout pravým tlačítkem na USB flash disk nebo paměťovou kartu a z nabídky vybrat »Vlastnosti«. Potom zvolte záložku »Nástroje« a klikněte na tlačítko »Zkontrolovat«. Postupujte podle pokynů. Jak odstranit ochranu proti zápisu na flash disku? V průzkumníkovi vyberte konkrétní USB disk, klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte Formátovat. Následně v položce Systém souborů vyberte exFAT. Upozorňujeme, že dojde ke kompletnímu smazání obsahu flash disku, proto si jej nejprve zazálohujte.

Jak získat data z Formátovaného disků?

Nepanikařte a obnovte smazané soubory, díky programům, které to umí

 1. Recuva 1.5 – freeware.
 2. Puran File Recovery 1.2 – freeware.
 3. Disk Drill 2 – freeware.
 4. Undelete 360 2.1 – freeware.
 5. UndeleteMyFiles Pro 3.1 – freeware.
 6. SoftPerfect File Recovery 1.2 – freeware.
 7. Glary Undelete 5 – freeware.
Co dělat když počítač nerozpozná USB? Metoda 1: Použití Správce zařízení k vyhledání změn hardwaru
 1. Klikněte na tlačítko Start a potom na příkaz Spustit.
 2. Zadejte text devmgmt.
 3. Ve Správci zařízení klikněte na počítač tak, aby byl zvýrazněn.
 4. Klikněte na položku Akce a pak na příkaz Vyhledat změny hardwaru.
 5. Zkontrolujte, zda zařízení USB funguje.

Jak formátovat USB flash disk?

Klikněte pravým tlačítkem na USB flash disk nebo externí paměťové zařízení. V místní nabídce vyberte Formátovat. V rozevíracím seznamu Systém souborů vyberte NTFS. Spusťte formátování výběrem tlačítka Spustit. Proč se mi nezobrazuje flash disk? Otevřete okno Správa počítače (Start / Ovládací panely / Nástroje pro správu) a v menu na levé straně zvolte položku Úložiště / Správa disků. Vyhledejte disk, který se nezobrazuje, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a zvolte příkaz Importovat cizí disky.

Jak zprovoznit flash disk?

Zapojte USB flash disk do volného USB portu a klikněte na ikonu „Počítač“. Připojený USB flash disk by se měl objevit v seznamu zařízení. Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a z nabídky vyberte volbu »Vlastnosti«. Následně přejděte na záložku »Nástroje«, kde najdete nástroj »Zkontrolovat«.

By Andel Profetto

Jak připojit flash disk? :: Jak odemknout iPhone 12?
Užitečné odkazy