Domovská stránka > J > Jak Synchronizovat Soubory Na Onedrive?

Jak synchronizovat soubory na OneDrive?

Synchronizace OneDrivu na počítači

  1. Klikněte na Start, zadejte OneDrive a vyberte OneDrive.
  2. Přihlaste se k OneDrivu pod účtem, který chcete synchronizovat. Tím dokončíte nastavení. Vaše onedrivové soubory se začnou synchronizovat s vaším počítačem.

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak odebrat soubory z onedrive?

Odstranění souborů a složek v Windows 10, Windows 8.1 nebo pomocí OneDrive desktopové aplikace

  1. Na hlavním panelu vyberte Průzkumníka souborů .
  2. Vyberte složku OneDrive, vyberte položky, které chcete odstranit, a stiskněte klávesu Delete na klávesnici.
Jak uvolnit místo na OneDrive? Podívejte se na úložiště OneDrive, abyste viděli, kolik prostoru jste využili, a mohli uvolnit místo, pokud se blížíte jeho limitu.
  1. Přejděte na stránku Správa úložiště a přihlaste se účtem Microsoft, který používáte pro OneDrive.
  2. Výběrem Vysypat koš trvale odstraňte soubory v koši a uvolněte tak místo.

Jak zrušit automatické ukládání na OneDrive?

Pokud chcete automatické ukládání vypnout standardně pro všechny soubory, přejděte na Soubor > Možnosti > Uložit a zrušte zaškrtnutí políčka Ve výchozím nastavení v <application> automaticky ukládat soubory na OneDrivu a SharePointu Online. Tak jak automaticky zálohovat na onedrive? Automatickou zálohu spustíte přes záložku "Automatické ukládání". V části "Fotky a videa" zvolte možnost "Automaticky ukládat fotky". Změny potvrďte kliknutím na OK. Od této chvíle, vždy když připojíte nějaké zařízení, které obsahuje fotografie nebo videa, dojde k jejich automatickému zazálohování.

Jak synchronizovat soubory?

Klikněte na ikonu zeleného ozubeného kola vedle tlačítka Synchronizace, kde následně vyberte Vlastní. Po pravé straně v sekci Kategorie můžete předvolit akci pro každou z možných situací. Samotnou synchronizaci souborů zahajte stiskem tlačítka Synchronizace. Jak Zahrnout složku do OneDrive? V levém navigačním podokně v části OneDrivevyberte Sdílené. Soubory a složky, které si můžete přidat na svůj OneDrive, jsou označené Může upravit. Vyhledejte složku, kterou chcete přidat, vyberte kruh na dlaždici složky a v horní nabídce vyberte Přidat zástupce do složky Moje soubory.

Jak synchronizovat data mezi dvěma počítači?

Chcete-li synchronizovat soubory, můžete se ve dvou počítačích přihlásit současně k účtu Microsoft. Pokud vaše dva počítače synchronizují složky místně, pak jeden nahraje soubory, zatímco druhý stáhne současně. Podle toho, jak stáhnout fotky z onedrive? Když používáte OneDrive, můžete si do svého zařízení stáhnout místní kopii souboru. V aplikaci OneDrive otevřete složku obsahující soubory, které chcete stáhnout. Zkontrolujte, že se obsah složky zobrazuje jako seznam, ne jako miniatury. vedle souboru, který chcete uložit, a potom klepněte na Uložit.

A další otázka, jak smazat soubory?

Smazání souborů

  1. Otevřete aplikaci Soubory .
  2. Klepněte na soubor.
  3. Klepněte na Smazat Smazat. Pokud ikonu Smazat nevidíte, klepněte na ikonu možností Smazat .

By Lorianna Enchautegui

Co je on dříve? :: Jak začít e-mail?
Užitečné odkazy