Domovská stránka > J > Jak Nahrát Obrazovku Se Zvukem Windows 10?

Jak nahrát obrazovku se zvukem Windows 10?

Win + Alt + R – Klávesová zkratka slouží pro spuštění nahrávání. Opětovným stiskem dojde k ukončení nahrávání obrazovky. Proces nahrávání se zobrazuje prostřednictvím malého panelu na obrazovce. Na panelu můžete nahrávání ukončit ručně nebo zde zapnout/vypnout mikrofon během nahrávání.

Přečtěte si více

A další otázka, jak nahrát video na notebooku?

Pokud má váš počítač integrovanou kameru nebo připojenou webkameru, můžete pomocí aplikace Kamera fotit a natáčet videa. Když budete chtít najít aplikaci Kamera, vyberte Start > Kamera. Vyberte libovolný nadpis níže. Zobrazí se další informace o používání kamery nebo webkamery. Jak nahrát video stream? Nahrávání z libovolné stránky:

 1. Na Microsoft Stream (Classic) portálu vyberte Vytvořit > Upload video nebo ikonu nahrávání z horního navigačního panelu.
 2. Přetáhněte nebo vyberte soubory z počítače nebo zařízení.

Jak nastavit OBS na Stream?

OBSOBSOBSNastavení

Vytvořte scénu.

 1. V OBS klikněte pravým tlačítkem na pole Scény.
 2. Vyberte Přidat.
 3. Scénu si pojmenujte.
 4. Klikněte na OK.
 5. Můžete vytvořit několik scén a pak mezi nimi během streamu přepínat.
Jak funguje OBS? Popis. Open Broadcaster Software je open-source program na záznam a živé vysílání obrazovky počítače. Program je napsaný v programovacích jazycích C a C++. OBS umožňuje záznam ze zdroje nebo z vstupního zařízení v reálném čase, kompozici scény, kódování, dekódování, nahrávání a živé vysílání.

Jak se Screenuje obrazovka na počítači?

V závislosti na hardwaru můžete použít klávesu s logem Windows + PRTSCN jako klávesovou zkratku pro pořízení screenshotu obrazovky. Pokud vaše zařízení tlačítko nebo klávesu PRTSCN nemá, můžete pomocí kombinace kláves FN + klávesa s logem Windows + MEZERNÍK pořídit screenshot, který pak můžete „vytisknout”. Jak udělat screen na Snapchat? Jak pořídit snímek obrazovky na Snapchatu, aniž by to věděli? (Android a iOS)

 1. Přejděte do Nastavení a najděte možnost Control Center.
 2. Klepněte na něj a vyberte možnost Přizpůsobit ovládací prvky.
 3. Poté stačí přidat možnost záznamu obrazovky a máte hotovo.

Jak si ofotit stránku?

Stiskněte na klávesnici klávesu PrintScreen (Prt Sc nebo Prt Scr). Jste-li na notebooku, může být nutné stisknout kombinaci kláves Fn+Prt Scr. Tato kombinace vyfotí, co máte momentálně na obrazovce a uloží do paměti (tzv. schránky). Pokud jde o to, jak nahrát video z webkamery? Na kartě "Domů" klikněte na "Nahrát z webkamery". Stiskněte červené tlačítko "Nahrát" a začněte nahrávat. Pokud chcete video uložit, klikněte na modré tlačítko "Zastavit". Nahrané video přejmenujte a uložte do složky "Moje videa".

Jak nahrávat zvuk z počítače?

1.Jak nahrávat zvuk na počítači

 1. Krok 1 Připojte mikrofon k počítači.
 2. Krok 2 Spusťte záznam zvuku v systému Windows.
 3. Krok 3 Klepněte na tlačítko Začít nahrávat tlačítko.
 4. Krok 4 Pokud ji chcete dokončit, zastavte ji kliknutím na Zastavit nahrávání.
 5. Krok 1 zahájit Hlasový záznamník.

By Eachern Brignac

Jak natocit obrazovku Xiaomi? :: Jak udělat video obrazovky?
Užitečné odkazy