Domovská stránka > J > Jak Přetáhnout Iphone Do Iphone?

Jak přetáhnout iPhone do iPhone?

Přenos zálohy na iCloudu do nového zařízení

 1. Zapněte nové zařízení.
 2. Postupujte podle pokynů, dokud neuvidíte obrazovku s nastavením Wi-Fi.
 3. Klepněte na Wi-Fi síť, ke které se chcete připojit.
 4. Přihlaste se k iCloudu svým Apple ID a heslem.
 5. Až k tomu budete vyzváni, zvolte zálohu.

Přečtěte si více

Podle toho, jak dlouho trva prenos dát iphone?

Pokud se ocitnete v situaci, kdy si pořídíte nový iPhone, tak můžete relativně jednoduše provést přenos veškerých dat. Stačí využít speciálního průvodce, který vám pomůže. Pravdou ale je, že tento přenos dat trvá relativně dlouhou dobu – bavíme se desítkách minut či dokonce hodinách. Jak upgradovat Bluetooth v mobilu? Jediným způsobem, jak Bluetooth v telefonu aktualizovat, je aktualizace celého operačního systému. Smartphone je vždy dobré aktualizovat na nejnovější dostupnou verzi systému Android nebo iOS, protože některé aktualizace jejich fungování vylepší.

Jak odstranit spárované zařízení?

Pokud chcete na zařízení vymazat historii párování, přejděte do nabídky Nastavení, potom do části Bluetooth a smažte starší párování Bluetooth v části Spárovaná zařízení. Historii párování na telefonu lze vymazat v nastavení Bluetooth systému Android/iOS. Jak vymazat paměť Bluetooth? Klikněte na zobrazit systémové procesy". Zobrazí se všechny aplikace hlasovacího systému telefonu, jinak budou skryté. vyhledávat Bluetooth ou Sdílení Bluetooth. Stiskněte Skladování, odtud budete mít možnost vymazat mezipaměť.

Jak Sparovat Ipods?

Ujistěte se, že je Bluetooth zapnutý. Vložte oba AirPody do nabíjecího pouzdra a otevřete víčko. Podržte tlačítko nastavení na zadní straně pouzdra, dokud stavová kontrolka nezačne bíle blikat. Pak v seznamu Zařízení vyberte AirPody a klikněte na Připojit. Jak Sparovat sluchátka iPhone? Provádíte-li párování sluchátek se zařízením poprvé po jejich zakoupení nebo po inicializaci sluchátek (sluchátka neobsahují žádné informace o párování), na vypnutých sluchátkách stiskněte a přidržte tlačítko POWER po dobu přibližně 2 sekund. Sluchátka se automaticky přepnou do režimu párování.

Jak spárovat sluchátka?

Když na svém chytrém telefonu zapnete Bluetooth, na displeji se vám zobrazí nové zařízení (tedy sluchátka). Klikněte na ikonu tohoto zařízení a sluchátka s telefonem spárujte. Při párování mějte přitom sluchátka těsně u mobilu. Jak zprovoznit Bluetooth? Zapnutí Bluetooth nebo vypnutí v Windows

 1. Vyberte tlačítko Start a pak vyberte Nastavení > Zařízení > Zařízení Bluetooth a jiná.
 2. Vyberte přepínač Bluetooth, aby se zapnul nebovypnul.

Jak nainstalovat Bluetooth do Windows 10?

Připojení zařízení Bluetooth k počítači

 1. Stiskněte a podržte tlačítko Connect na spodní straně myši.
 2. V počítači spusťte software služby Bluetooth.
 3. Klikněte na kartu Zařízení a pak na tlačítko Přidat.
 4. Postupujte podle pokynů na obrazovce.

By Itch Rendina

Jak nastavit Google jako výchozí vyhledávač Android? :: Co delat kdyz mi nejde Bluetooth?
Užitečné odkazy