Domovská stránka > J > Jak Pretahnout Fotky Z Android Do Ios?

Jak Pretahnout fotky z Android do iOS?

Nainstalujte si do Macu aplikaci Android File Transfer, otevřete ji a přejděte do složky DCIM > Camera. Vyberte fotky a videa, které chcete přesunout, a přetáhněte je do složky v počítači. Odpojte zařízení s Androidem a místo něj připojte k počítači iPhone, iPad nebo iPod touch.

Přečtěte si více

Jak zkopírovat WhatsApp?

Otevřete WhatsApp > klepněte na Více možností > Nastavení > Chaty > Záloha chatů > ZÁLOHOVAT. Jak nastavit WhatsApp na telefonu? Jak nastavit WhatsApp

Po stažení klikněte na ikonku aplikace, spustíte tak instalaci WhatsAppu. Při instalaci uveďte své telefonní číslo. Následně vám bude zaslán kód, který uvedete v průběhu instalačního procesu pro validaci telefonního čísla. Aplikace je dokončena.

Jak přenést data do nového telefonu?

Jedním z nejspolehlivějších způsobů, jak mít data ze starého telefonu i v novém, je synchronizace s účtem Google. Pokud této možnosti využíváte, nebudete muset řešit přenos kontaktů, událostí v kalendáři, elektronické pošty na Gmailu, poznámek v aplikaci Keep, úkolů v kalendáři atd. Jak přesunout aplikace do nového telefonu? Nyní ale musíte vzít do ruky váš starý androidový telefon a nainstalovat aplikaci, kterou v Google Play najdete pod jménem Move to iOS. Nyní projdete krátkou rozpravou na obou telefonech, přepíšete unikátní 12místný kód, pak zvolíte, co všechno chcete přenést, a voilà – máte hotovo.

Jak precist Smazane zprávy na WhatsApp?

Chcete -li si smazanou zprávu WhatsApp přečíst, otevřete oznámení a klepněte na kartu „ZJIŠTĚNO“. Odtud můžete smazanou zprávu přečíst i poté, co ji odstranil odesílatel. Jak zmenit zvuk WhatsApp? Jak změnit vyzváněcí tón v aplikaci WhatsApp?

  1. Přejděte do seznamu kontaktů telefonu.
  2. Klepněte na kontakt, pro který chcete vybrat vlastní vyzváněcí tón.
  3. V pravém horním rohu obrazovky klepněte na tlačítko Upravit.
  4. Zvolte si vyzváněcí tón.
  5. Restartujte telefon.

Jak smazat zalohu WhatsApp?

Chcete-li zálohy odstranit:

  1. Spusťte správce souborů.
  2. Klepněte na složku WhatsApp. Zobrazí se vám seznam všech podsložek aplikace WhatsApp.
  3. Klepněte na soubor Databases a přidržte jej.
  4. Zvolte možnost Odstranit.
Tak jak obnovit smazane fotky z whatsapp? Existuje několik různých způsobů, jak můžete obnovit smazané fotografie z aplikace WhatsApp. Jedním ze způsobů je pokusit se obnovit fotografie ze zálohy. Pokud máte zálohu svých chatů ve WhatsApp, můžete zkusit obnovit zálohu a zjistit, zda jsou v ní fotografie obsaženy. Dalším způsobem je použití nástroje pro obnovu dat. Existuje několik různých nástrojů pro obnovu dat, které vám mohou pomoci obnovit smazané fotografie ze služby WhatsApp. Některé z těchto nástrojů pro obnovu dat jsou zdarma, zatímco za jiné budete muset zaplatit. Pokud jste ochotni za nástroj pro obnovení dat zaplatit, doporučujeme použít Dr.Fone for WhatsApp. Tento nástroj se velmi snadno používá a má velmi vysokou úspěšnost, pokud jde o obnovení smazaných fotografií z aplikace WhatsApp.

Podle toho, jak obnovit kontakty whatsapp?

Existuje několik různých způsobů, jak můžete obnovit kontakty WhatsApp. Pokud máte v telefonu zálohu kontaktů, můžete je obnovit ze zálohy. Kontakty můžete také exportovat ze služby WhatsApp a uložit je do telefonu. Pokud jste své kontakty synchronizovali s účtem Google, můžete je obnovit také odtud.

By Jere Demma

Jak dlouho trvá bod obnovení? :: Jak přesunout Chaty WhatsApp z Androidu do iPhone?
Užitečné odkazy