Domovská stránka > J > Jaký Obal Na Iphone 13 Mini?

Jaký obal na iPhone 13 Mini?

bumpery, které nabízíme v samostatné kategorii. S modely 5S si uživatelé oblíbili minimalistické kryty nasazované ze zadní strany telefonu. Takové kryty téměř nenarušují vzhled telefonu, chrání však jen jeho zadní stranu (řešením je ochranná fólie na iPhone 13 mini) proti drobným rýhám a pádům z menších výšek.

Přečtěte si více

Jaký kryt na iPhone 12?

Nejlepší pouzdra a kryty pro iPhone 12

  • Skryté čiré pouzdro na telefon Ghostek pro iPhone 12.
  • Pouzdro Tech21 iPhone 12 Eco Art.
  • Celokožená peněženka Mujjo pro iPhone 12 a 12 Pro.
  • Pouzdro Speck Presidio2 Grip pro iPhone 12.
  • Pouzdro Totallee Super Thin iPhone 12.
  • Pouzdro Ringke Fusion No-Smudge pro iPhone 12.
Podle toho, jak si vyrobit obal? Budeme potřebovat pouze papír a knížku, kterou jím obalíme.
  1. Knihu umístíme otevřenou doprostřed papíru.
  2. Papír přehhneme podle jejích okrajů: horního, dolního, levého a pravého.
  3. Knihu dáme stranou a uhladíme přehyby podle horního a dolního okraje knihy.

Jak si vyrobit držák na mobil?

Stojánek z papírového kelímku od kávy či PET lahve

Z kelímku nebo malé PET lahve odstřihněte vrch. Jednu polovinu nechte v té výšce, kde předpokládáte zadní opěrný bod pro přístroj. Vpředu nechte mírně vystouplý výčnělek, který bude držet telefon na pozici. Jde o velmi jednoduchý, ale současně velmi stabilní stojánek.
Lidé se také ptají, jak obarvit obal na mobil? Lihový fix. Průhledný obal nabízí spoustu možností, jak ho ozdobit, a jednou z nich je kresba. Různé motivy tvořte pomocí černého lihového fixu, který se nemaže. Chcete-li vyzdobit tmavý obal, skvěle vypadá lihovka v bílé nebo stříbrné barvě.

Tak jak si vylepšit kryt na mobil?

Zcela jednoduchým řešením, jak si vyzdobit kryt na mobil, může také být využití dočasného tetování. K vytvoření originálního obalu vám stačí, klidně i starší silikonový průhledný kryt, a nějaké to dočasné tetování, co vám zbylo z minulého léta. Na kryt ho aplikujete stejně jako na pokožku pomocí vlhké houbičky. Když to vezmeme v úvahu, jaký kryt na iphone 13 pro? Předpokládáme, že se ptáte na pouzdra na telefony:
Pro iPhone 13 Pro existuje celá řada pouzder, která nabízejí různé úrovně ochrany. Například společnost OtterBox vyrábí pouzdro, které je speciálně navrženo pro lidi, kteří potřebují extra ochranu svého telefonu, zatímco pouzdra od společnosti Speck nabízejí spíše základní ochranu. Na výběr je také řada materiálů, například plast, silikon a kůže.

A další otázka, co je magsafe kryt?

Z vnější i vnitřní strany je kryt odolný proti poškrábání. A jeho optimalizované materiály ani po delší době nezežloutnou. Díky integrovaným magnetům, které se s iPhonem 12 / 12 Pro bezchybně zarovnají, působí jeho připnutí i odepnutí pokaždé kouzelně. Navíc podporuje rychlejší bezdrátové nabíjení. Jaké ochranné sklo na iPhone 12 pro? iPhone 12 Pro má přední a zadní stranu ze skla Corning Gorilla Glass Victus a hliníkový rám. Gorilla Glass Victus je nejnovější generace skla Gorilla Glass od společnosti Corning a je údajně dvakrát pevnější než předchozí generace. Je také odolnější proti poškrábání a vydrží vyšší teploty.

Jak si vyrobit obal na knihu?

Prvním krokem je shromáždění všech potřebných materiálů. Budete potřebovat kus obálky, šablonu obálky knihy, tužku, pravítko, nůžky a lepidlo. Jakmile budete mít všechny materiály, budete muset změřit a oříznout obalový materiál na správnou velikost. Poté je třeba obkreslit šablonu na obálku. Poté je třeba obálku vystřihnout. Nakonec budete muset na zadní stranu obálky nanést lepidlo a připevnit ji k přední straně knihy.

By Giavani Rasche

Jak zabránit krádeži identity? :: Jak pokácet strom u domu?
Užitečné odkazy