Domovská stránka > J > Jaký Obal Na Iphone 13 Mini?

Jaký obal na iPhone 13 Mini?

bumpery, které nabízíme v samostatné kategorii. S modely 5S si uživatelé oblíbili minimalistické kryty nasazované ze zadní strany telefonu. Takové kryty téměř nenarušují vzhled telefonu, chrání však jen jeho zadní stranu (řešením je ochranná fólie na iPhone 13 mini) proti drobným rýhám a pádům z menších výšek.

Přečtěte si více

Jaký kryt na iPhone 12?

Nejlepší pouzdra a kryty pro iPhone 12

  • Skryté čiré pouzdro na telefon Ghostek pro iPhone 12.
  • Pouzdro Tech21 iPhone 12 Eco Art.
  • Celokožená peněženka Mujjo pro iPhone 12 a 12 Pro.
  • Pouzdro Speck Presidio2 Grip pro iPhone 12.
  • Pouzdro Totallee Super Thin iPhone 12.
  • Pouzdro Ringke Fusion No-Smudge pro iPhone 12.
Podle toho, jak si vyrobit obal? Budeme potřebovat pouze papír a knížku, kterou jím obalíme.
  1. Knihu umístíme otevřenou doprostřed papíru.
  2. Papír přehhneme podle jejích okrajů: horního, dolního, levého a pravého.
  3. Knihu dáme stranou a uhladíme přehyby podle horního a dolního okraje knihy.

Jak si vyrobit držák na mobil?

Stojánek z papírového kelímku od kávy či PET lahve

Z kelímku nebo malé PET lahve odstřihněte vrch. Jednu polovinu nechte v té výšce, kde předpokládáte zadní opěrný bod pro přístroj. Vpředu nechte mírně vystouplý výčnělek, který bude držet telefon na pozici. Jde o velmi jednoduchý, ale současně velmi stabilní stojánek.
Lidé se také ptají, jak obarvit obal na mobil? Lihový fix. Průhledný obal nabízí spoustu možností, jak ho ozdobit, a jednou z nich je kresba. Různé motivy tvořte pomocí černého lihového fixu, který se nemaže. Chcete-li vyzdobit tmavý obal, skvěle vypadá lihovka v bílé nebo stříbrné barvě.

Tak jak si vylepšit kryt na mobil?

Zcela jednoduchým řešením, jak si vyzdobit kryt na mobil, může také být využití dočasného tetování. K vytvoření originálního obalu vám stačí, klidně i starší silikonový průhledný kryt, a nějaké to dočasné tetování, co vám zbylo z minulého léta. Na kryt ho aplikujete stejně jako na pokožku pomocí vlhké houbičky. Když to vezmeme v úvahu, jaký kryt na iphone 13 pro? Air Case – pokud milujete minimalismus. Dalším obalem pro iPhone 13 Pro je takzvaný Pitaka Air Case. Jedná se o obal, jehož tloušťka je pouhých 0,55 mm. Ano, skutečně se nejedná o překlep, tloušťka obalu je pouhého půl milimetru.

A další otázka, co je magsafe kryt?

Z vnější i vnitřní strany je kryt odolný proti poškrábání. A jeho optimalizované materiály ani po delší době nezežloutnou. Díky integrovaným magnetům, které se s iPhonem 12 / 12 Pro bezchybně zarovnají, působí jeho připnutí i odepnutí pokaždé kouzelně. Navíc podporuje rychlejší bezdrátové nabíjení. Jaké ochranné sklo na iPhone 12 pro? Při představení aktuálních novinek vám určitě neunikla zmínka o Ceramic Shieldu, který kromě 4× větší odolnosti proti prasknutí slibuje i nižší náchylnost vůči škrábancům. Přesto doporučujeme pořídit si ochranné sklo na iPhone, které zabrání poškození displeje při menších nárazech a pádech. Jistota je jistota.

Jak si vyrobit obal na knihu?

Opravdu nápadný obal na knihu či sešit můžete vyrobit z látky, kterou ozdobíte barevným motivem. Jestli si netroufáte na to ho namalovat, můžete použít tiskátka, nebo vzor udělat z teček, které vzniknou poté, co konec štětce či tužky namočíte do barvy a obtisknete na látku. Volte takové barvy, které rychle schnou.

By Giavani Rasche

Jak zabránit krádeži identity? :: Jak pokácet strom u domu?
Užitečné odkazy