Domovská stránka > J > Jak Zjistit Účet Microsoft?

Jak zjistit účet Microsoft?

Pokud máte na svém účtu nastavené bezpečnostní kontaktní údaje, vyhledejte své uživatelské jméno

 1. Vyhledejte své uživatelské jméno pomocí svého bezpečnostního kontaktního telefonního čísla nebo e-mailové adresy.
 2. Požádejte o zaslání bezpečnostního kódu na použité telefonní číslo nebo e-mail.
 3. Zadejte kód a vyberte Další.

Přečtěte si více

Jak zjistit Uživatelské účty?

Chcete-li určit typ uživatelského účtu v systému Windows 7, postupujte takto:

 1. Klepněte na tlačítko Starta do pole Hledatzadejte Uživatelské účty pole.
 2. Klepněte na tlačítko Uživatelské účty ze seznamu výsledků (The uživatelských účtů otevře se okno) Typ vašeho účtu je uvedena vedle obrázek uživatelského účtu.
Jak změnit účet Microsoft v PC? Windows 10
 1. Přihlaste se ke svému účtu Microsoft. Poznámka: Pokud se zobrazí obrazovka s dotazem, který účet chcete použít, znamená to, že máte dva účty Microsoft přidružené ke stejné e-mailové adrese.
 2. Vyberte Vaše informace.
 3. Vyberte Upravit jméno, proveďte požadované změny a potom vyberte Uložit.

Pokud jde o to, jak se prihlasit k účtu microsoft?

Přihlaste se do vašeho řídicího panelu účtu Microsoft

 1. Přejděte na účet Microsoft a vyberte Přihlásit se.
 2. Zadejte e-mail, telefonní číslo nebo přihlašovací údaje služby Skype, které používáte pro další služby (Outlook, Office atd.), a pak vyberte Další.
Jak zjistím kde vsude mám účet? Dávno zapomenuté účty můžete nejsnáze odhalit prohledáním své e-mailové schránky pomocí vyhledávací funkce. To se týká také vašich dalších e-mailových účtů. Hledejte např. „vítejte“, „nový účet“, „heslo“, „potvrzení e-mailu“, „ověření účtu“, „děkujeme za registraci“ nebo „děkujeme za vytvoření účtu“.

Jak udělat Microsoft účet?

Přejděte na account.microsoft.com, vyberte Přihlásit se, a potom vyberte Vytvořte si ho! Pokud si chcete raději vytvořit novou e-mailovou adresu, vyberte Získat novou e-mailovou adresu, vyberte Další a pak postupujte podle pokynů. Tak jak zjistit účet na google? Zapomněli jste e-mailovou adresu, pomocí které se přihlašujete

 1. Postupujte podle pokynů k nalezení uživatelského jména. Je třeba znát následující údaje: telefonní číslo nebo sekundární adresu pro obnovení účtu,
 2. Podle pokynů potvrďte, že vám účet patří.
 3. Zobrazí se seznam uživatelských jmen, která odpovídají vašemu účtu.

Jaké znáte typy uživatelských účtu?

Ve Windows 10 existují dva druhy účtů:

Dále může měnit hesla uživatelských účtů a instalovat a spouštět určité programy. Uživatel se standartním uživatelským účtem má možnost měnit, upravovat nebo odstraňovat heslo. Dále třeba měnit obrázek k účtu, ale již nemůže instalovat ani spouštět některé programy.
Tak co to je uživatelský účet? Uživatelský účet (anglicky User Account) jsou informace o uživateli nějakého systému a obsahuje obvykle uživatelské jméno, heslo, osobní nastavení a další. Uživatelský účet je vždy přiřazený ke konkrétnímu uživatelskému jménu. Na principu uživatelských účtů fungují všechna zařízení (počítač, telefon, tablet atd.)

Může se také zeptat, jak se odhlásit z účtu microsoft ve windows 10?

Pokud se chcete odhlásit Windows 10, vyberte Starta potom na levé straně nabídka Start zvolte ikonu Účty (nebo obrázek) a pak vyberte Odhlásit se.

By Robinette

Jak prenest iPhone na nový? :: Jak se přihlásit na Facebook když jsem zapomněl heslo?
Užitečné odkazy