Domovská stránka > C > Co Je To Pop Server?

Co je to pop server?

POP (Post Office Protocol) je internetový protokol, který se používá pro stahování e-mailových zpráv ze vzdáleného serveru na klienta. Jedná se o aplikační protokol pracující přes TCP/IP připojení. V současnosti je používána zejména třetí verze (POP3), která byla standardizována v roce 1996 v RFC 1939.

Přečtěte si více

Co oproti pop umožňuje IMAP?

IMAP nabízí oproti jednodušší alternativě POP3 pokročilé možnosti vzdálené správy (práce se složkami a přesouvání zpráv mezi nimi, prohledávání na straně serveru a podobně) a práci v tzv. on-line i off-line režimu. Jak zjistit IMAP? V Outlook Web Appu vyberte na panelu nástrojů Nastavení > Pošta > POP a IMAP. Název serveru POP3, IMAP4 a SMTP a další nastavení, která asi budete muset zadat, najdete na stránce Nastavení protokolu POP a IMAP.

Pokud jde o to, jak nastavit imap?

imap

A zde zvolte ty účtu: Internetový e-mail.

 1. Do pole "E-mailová adresa" zadejte svou e-mailovou adresu (ve tvaru celé e-mailové adresy).
 2. Do pole "Uživatelské jméno" zadejte své uživatelské jméno.
 3. Do pole "Heslo" zadejte své přístupové heslo.
Jak nastavit IMAP iPhone? IMAP

IMAP nastavení pro iPhone
 1. V iPhonu přejděte do Nastavení > Pošta, klikněte na Účty a poté na Přidat účet (ve výběru poskytovatele účtu vyberte Jiný > Přidat poštovní účet).
 2. Doplňte své jméno, emailovou adresu, přístupové heslo a popis nastaveného účtu.

Co je lepší IMAP nebo POP3?

Při používání protokolu POP3 doporučujeme provádět pravidelné zálohy e-mailů, jelikož váš počítač je jediným místem, kde své e-maily najdete. Oproti tomu protokol IMAP funguje jako obraz toho, co se právě nachází na serveru. Co znamená zkratka POP3? POP3 (zkratka Post Office Protocol, třetí verze) je jedním ze dvou nejrozšířenějších internetových protokolů pro získání e-mailu. Druhým je IMAP (Internet Message Access Protocol). Moderní e-mailové klienty nemají s podporou obou těchto protokolů problém a v podstatě všechny podporují oba protokoly.

Jak povolit IMAP na seznamu?

Nejdříve je nutné povolit na Seznamu protokol IMAP - přihlaste se do svojí pošty na Seznamu, ve své emailové schránce přejděte v pravém horním rohu do nabídky "Nastavení". Zde v části "Propojení schránek" u položky "IMAP" zatrhněte volbu "povolit protokol IMAP". Můžete se také zeptat, jak připojit seznam do outlooku? V Microsoft Outlook 2016 přejděte v horním menu na záložku Složka a klikněte na tlačítko Složky IMAP.

 1. Zde si vyberete, které složky e-mailové schránky se budou s poštovním programem synchronizovat.
 2. Pro zobrazení složek klikněte na tlačítko Dotaz.

Jak se prihlasit do emailu?

Přihlášení k uživatelskému účtu a službám

 1. Do pole E-mailová adresa zadejte své uživatelské jméno (část před znakem @).
 2. V pravé nabídce si zvolte doménu (část za znakem @) odpovídající vaší adrese (tedy např. @seznam.cz, @email.cz, @post.cz apod.).
 3. Do pole Heslo zadejte své heslo.
 4. Klikněte na tlačítko Přihlásit se.

By Schoenfelder Pryanika

Co to je chipset? :: Co je heslo SMTP?
Užitečné odkazy