Domovská stránka > J > Jak Uložit Video Ze Seznamu?

Jak uložit video ze seznamu?

Pomocí klávesové zkratky lze vložit odkaz na video (stačí zkopírovat URL v adresním řádku) do seznamu, anebo využít tlačítko + pro přidání (dávkově lze využít i seznam v HTML či textové souboru). Poté začne ukládání videa. Jako soubor je zvolen název, který mu přidělil jeho autor (ukládá do FLV či MP4 souborů).

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, proč nejdou stahovat videa z youtube?

Pokud nemáte předplacenou službu YouTube Premium nebo nemáte stahování k dispozici, tlačítko stahování nebude u videí určených dětem dostupné a zobrazí se šedě. Také, jak stáhnout na iphone pisnicky? Opětovné stahování hudby v iTunes Storu na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 1. Otevřete iTunes Store. Na iPhonu nebo iPodu touch: Dole na obrazovce klepněte na Další
 2. Klepněte na Hudba.
 3. Najděte hudbu, kterou si chcete znova stáhnout, a klepněte na ni.
 4. Klepněte na tlačítko stažení

Jak stáhnout pisnicky zdarma?

Námi velmi doporučovaným způsobem stahování je služba Uložto.cz, které nabízí obrovskou sbírku písniček v mp3, filmů, seriálů, e-knih, her i čehokoliv jiného. Stahování z Ulož to je zdarma a bez jakékoliv registrace. Snadno také seženete české písničky i celá alba. Jak stáhnout pisnicky na Spotify? Stahování zvukového obsahu ze služby Spotify

 1. Přidržením tlačítka DOWN na jakékoli obrazovce otevřete ovládání hudby.
 2. Vyberte možnost MENU.
 3. Vyberte možnost Poskytovatelé hudby > Spotify.
 4. Vyberte možnost Přidat hudbu a podcasty.
 5. Zvolte seznam skladeb nebo jinou položku ke stažení do zařízení.

Jak zacit Strihat videa?

Možnosti stříhání videa

 1. Kliknutím na levou ikonu složené závorky odstřihnete celou část nalevo od označeného bodu. Nastavíte tak nové místo začátku daného klipu.
 2. Ikonou nůžek klip v označeném místě rozdělíte do dvou.
 3. Pomocí pravé ikony složené závorky odstřihnete celou část vpravo od označeného bodu.
Jak oříznout strany videa? Pokud má vaše video vodoznak, nebo další nechtěné věci, můžete použít Apowersoft Online Video Cropper pro jejich odstranění oříznutím. Někdy můžete potřebovat zobrazit určitý detail vašeho videa. Stačí ho oříznout, aby se diváci soustředili na hlavní obsah! Není potřeba nic stahovat ani instalovat.

Jak vystřihnout prostředek videa?

Pro ustřižení začátku videa držte levou šipku, a posunujte ji doprava. Pro ustřižení konce videa držte naopak pravou šipku, a posunujte ji doleva. Chcete-li vystřihnout scénu z prostředku videa, jednoduše ho zkraťte šipkami z obou stran. Může se také zeptat, co mám dělat když mi nejde youtube? Zde jsou kroky, které je třeba dodržet, abyste zjistili, co se stane, když YouTube nefunguje a jak to opravit.

 1. 1 Zkontrolujte, zda servery fungují
 2. 2 Vypněte režim v letadle.
 3. 3 Zkontrolujte naše připojení k internetu.
 4. 4 Restartujte zařízení
 5. 5 Vynutit zavření aplikace.
 6. 6 Vymažte mezipaměť aplikace.
 7. 7 Aktualizujte aplikaci.

Co je to YouTube?

YouTube [ju:tu:b] je největší internetový server pro sdílení videosouborů. Založili jej v únoru 2005 zaměstnanci PayPalu Chad Hurley, Steve Chen a Jawed Karim. Nynější generální ředitelkou společnosti je Susan Wojcicki.

By Sallyanne Oxenrider

Jak zvýšit rychlost počítače? :: Jak se stahuje z YouTube do mobilu?
Užitečné odkazy