Domovská stránka > K > Kdy Pouzivat Vpn?

Kdy pouzivat VPN?

Pokud streamujete filmy nebo se pokoušíte získat přístup k webovým stránkám zablokovaným ve vaší zemi, měli byste určitě mít zapnutou vaší VPN. Bez VPN nebudete mít přístup k tomuto obsahu. Jakmile však dokončíte streamování nebo prohlížení webových stránek, mohlo by být užitečné dát vaší VPN pauzu.

Přečtěte si více

Jak vypnout síť VPN?

1.Zkuste použít funkci VPN

 1. Odemkněte svůj iPhone.
 2. Otevřete v zařízení aplikaci Nastavení
 3. Vyhledejte možnost VPN.
 4. Klepnutím na něj VPN vypnete.
Proč mít VPN? Síť VPN slouží jako důležitý bezpečnostní článek tím, že chrání vaše soukromá data předtím, než se přenesou přes internet, a také tají vaši IP adresu, čímž pomáhá chránit vaši identitu a zeměpisnou polohu.

Jakou VPN pro Android?

Nejlepší VPN pro Android – kompletní analýza (aktualizace duben)

 • Vyzkoušejte ExpressVPN >
 • Vyzkoušejte CyberGhost VPN >
 • Vyzkoušejte IPVanish VPN >
 • Vyzkoušejte Private Internet Access >
 • Vyzkoušejte PrivateVPN >
 • Vyzkoušejte VyprVPN >
 • Vyzkoušejte HMA VPN >
 • Vyzkoušejte ProtonVPN >
Co je to VPN v mobilu? Síť VPN (virtuální privátní síť) šifruje internetovou komunikaci a kóduje ji tak, aby její sledování na základě zeměpisné polohy nebylo možné, a proto poskytuje větší ochranu než otevřená síť. Takovou šifrovanou nebo kódovanou komunikaci je pak mnohem těžší zachytit, takže zabezpečení soukromých dat je vyšší.

Jakou VPN zvolit?

V rámci velkého srovnání a testů jsme jako nejlepší VPN vybrali CyberGhost VPN – přes 7 000 serverů, 90 zemí a za super cenu!

 • Nejlepší VPN roku. CyberGhost VPN. místo. Precizní ochrana a vysoká míra anonymity za vynikající cenu.
 • Skvělá alternativa. NordVPN. místo.
 • Skvělá, ale dražší ExpressVPN. místo.
Co to je zkratka VPN? VPN znamená virtuální privátní síť. VPN je soukromá síť, která využívá veřejnou síť (obvykle Internet) ke spojení vzdálených lokalit nebo uživatelů. VPN používají různé bezpečnostní protokoly, které zajišťují bezpečný přenos dat mezi serverem VPN a klientem VPN.

Jak se prihlasit do VPN?

Až budete mít profil VPN, můžete se připojit. V Nastavení vyberte Network & internet >VPN. Vedle připojení VPN, které chcete použít, vyberte Připojení. Pokud se zobrazí výzva, zadejte svoje uživatelské jméno a heslo nebo jiné přihlašovací údaje. Když to vezmeme v úvahu, kde vypnu vpn? Na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď, protože postup vypnutí služby VPN se liší v závislosti na používaném softwaru. Obecně byste však měli být schopni vypnout VPN tak, že otevřete nabídku nastavení nebo předvoleb softwaru VPN a vyhledáte možnost vypnutí připojení VPN.

Lidé se také ptají, jak odinstalovat vpn?

Pokud potřebujete odinstalovat síť VPN, postup se liší podle toho, jakou síť VPN používáte. Většinu sítí VPN však lze odinstalovat tak, že přejdete do oblasti nastavení nebo předvoleb počítače a vyhledáte software VPN. Po nalezení softwaru VPN byste jej měli být schopni odinstalovat jako jakýkoli jiný program.

By Clarhe

Co je to VPN a jak funguje? :: Jak se oznacuje úhel?
Užitečné odkazy