Domovská stránka > C > Co To Je Aktualizace?

Co to je aktualizace?

Aktualizace softwaru je v informatice postup, při kterém je do počítače instalována novější verze jeho programového vybavení. Aktualizace se provádí buď z důvodů implementace vyšší bezpečnosti, oprav chyb, nebo z důvodu přechodu na novější verzi software, která obvykle poskytuje novou funkcionalitu a vlastnosti.

Přečtěte si více

Jak aktualizovat Android na vyšší verzi Xiaomi?

Jak na aktualizace Androidu a MIUI?

  1. Otevřete Nastavení.
  2. Pokračujte do sekce O telefonu.
  3. Klepněte na obdélník Verze MIUI.
  4. Klepněte na tlačítko Zkontrolovat aktualizace.
  5. Pokud je k dispozici aktualizace MIUI a/nebo Androidu, nabídne vám systém její stažení a následnou instalaci.
Které telefony Xiaomi dostanou Android 12? Telefony Xiaomi, které již dostaly Android 12
  • Xiaomi Mi 10S (V13.0.1.0.SGACNXM)
  • Xiaomi Mi 11 Lite 5G (V13.0.4.0.SKICNXM)
  • Xiaomi Mi 11 Lite (V13.0.2.0.SKQMIXM)
  • Xiaomi Mi 11 Pro (V13.0.9.0.SKACNXM)
  • Xiaomi Mi 11 Ultra (V13.0.9.0.SKACNXM)
  • Xiaomi Mi 11 (V13.0.5.0.SKBCNXM)
  • Xiaomi MIX 4 (V13.0.2.0.SKMCNXM)

Kdy vyjde MIUI 13?

prosince prezentovalo Xiaomi poslední letošní velkou várku novinek. Kromě nové řady telefonů Xiaomi 12, sluchátek TWS Earphones 3 a hodinek Watch S1 byla představena také nejnovější verze grafické nadstavby MIUI. Krátce na to přišly další dobré zprávy: aktualizace na MIUI 13 začnou v 1. čtvrtletí roku 2022. Jak přeinstalovat Android v mobile? Přeinstalace systému Android pomocí režimu obnovení

Existuje další možnost, jak obnovit nastavení prostřednictvím obnovení nabídky. Nejprve je třeba zavést systém pro obnovení (jak to provést, zde ), poté vyberte sekci vymazání dat /tovární nastavení (lze ji nazvat Vymazat a obnovit).

Kdy vyjde Android 12?

Očekáváme, že Android 12 bude plně spuštěn ke konci roku 2021 a odtud bude spuštěn, ale zmíněná veřejná beta pravděpodobně přijde dříve (a jak jsme řekli, vývojářská beta již byla spuštěna). Jak nainstalovat Android 11? Návody: Instalace beta verze systému Android 11

  1. Prostřednictvím telefonu vstupte na web.
  2. Přihlaste se na něm skrze účet, který v telefonu máte.
  3. Vyberte si ze seznamu podporovaných zařízení níže.
  4. Potvrďte u něj odeslání aktualizace.
  5. Na telefonu postupujte dle pokynů.

Jak nainstalovat beta verzi Android 12?

V systému Android to lze provést dvěma způsoby:

  1. Přejděte do Nastavení > Informace o telefonu > Číslo sestavení. Pokud číslo sestavení začíná na S2B, používáte beta verzi systému Android 12.
  2. Restartujte zařízení. Zobrazí se vám zpráva s informací, že máte na zařízení nainstalovanou beta verzi systému Android.
Také, které telefony samsung dostanou android 12? Harmonogram updatů pro Česko:
  • Galaxy S20 – leden 2022.
  • Galaxy S20+ – leden 2022.
  • Galaxy S20 Ultra – leden 2022.
  • Galaxy S20 FE – leden 2022.
  • Galaxy S20 FE 5G – leden 2022.
  • Galaxy Note20 – leden 2022.
  • Galaxy Note20 Ultra – leden 2022.
  • Galaxy Z Flip – leden 2022.

Pokud jde o to, jak přeinstalovat android v autoradiu?

Jak nainstalovat Andorid auto aplikaci v Česku? Verze Androidu 10 mají Andoroid auto aplikaci vestavěnou a není třeba ji stahovat. Android verze 5 až 10 si mohou Android auto stáhnout z Google play. Android verze 12 bude mít Android auto zahrnutou v Google Assistant a nebude tak možné si jí vůbec stáhnout.

By Rattan Prabhakar

Proč mi nejde aktualizovat Windows 11? :: Jak na Macu stáhnout jakoukoliv verzi macOS?
Užitečné odkazy