Domovská stránka > K > Kde Je Mikrofon Na Notebooku Hp?

Kde je mikrofon na notebooku HP?

Podívejte se, zda na okrajích LCD obrazovky není malá dírka označená jako mikrofon nebo ikona mikrofonu. Integrované mikrofony se často nacházejí v horní části displeje, zejména pokud je přímo vedle mikrofonu vestavěná webová kamera. Podívejte se na okraje těla notebooku.

Přečtěte si více

Jak zapnout mikrofon v notebooku?

Vyberte Spustit> Nastavení> ochrana & zabezpečení> Mikrofon a zkontrolujte, jestli je zapnutý přístup k mikrofonu. Ujistěte se, že je zapnutá možnost Nechat aplikace přistupovat k mikrofonu, a pak zvolte, které aplikace mají přístup. Jak zprovoznit mikrofon? Nastavení a testování mikrofonů v Windows

 1. Ověřte, že mikrofon je připojený k vašemu počítači.
 2. Vyberte Start > Nastavení > System > Sound.
 3. V nastavení zvuku přejděte na Vstup a podívejte se na připojené mikrofony. Pokud se jedná o Bluetooth mikrofon, vyberte Přidat zařízení.

Jak nastavit mikrofon na Windows 7?

Klikněte na Mikrofon (vyberte mikrofon již připojený k počítači, mikrofon se zeleným zaškrtnutím) a potom klikněte na Vlastnosti . (8) V dialogovém okně Vlastnosti mikrofonu klikněte na kartu Úrovně . Přetažením posuvníku pod položkou Mikrofon upravte hlasitost reproduktoru a poté klepněte na OK . Lidé se také ptají, jak nastavit sluchátka s mikrofonem windows 7? Klikněte na kartu Přehrávání, vyberte zařízení použitého k přehrávání zvuku, klikněte na možnost Vlastnosti, upravte nastavení hlasitosti a ztlumení na kartě Úrovně a otestujte mikrofon nebo zařízení line-in. Pokud sloupce zůstávají šedé, vyzkoušejte zařízení v jiném počítači nebo zvukovém zařízení.

Jak zapnout mikrofon ve Windows 10?

Vyberte Start > Nastavení > Soukromí > Mikrofon . V části Povolit přístup k mikrofonu na tomto zařízení vyberte Změnit a ujistěte se, že je zapnutá možnost Přístup k mikrofonu pro toto zařízení. Jak povolit mikrofon? Změna oprávnění kamery a mikrofonu na konkrétním webu

 1. V zařízení Android spusťte aplikaci Chrome .
 2. Vpravo od adresního řádku klepněte na ikonu možností Nastavení.
 3. Klepněte na Nastavení webu.
 4. Klepněte na Mikrofon nebo Kamera.
 5. Klepnutím zapněte či vypněte mikrofon nebo kameru.

Co dělat když mi nejde mikrofon?

Krok 1: Ujistěte se, že je mikrofon nastaven jako výchozí a není deaktivován.

 1. Vyberte ikonu Windows .
 2. Vyberte Nastavení .
 3. Vyberte Systém .
 4. Vyberte Zvuk . V části Vstup vyberte možnost Vlastnosti zařízení .
 5. Ujistěte se, že není zaškrtnuta možnost Zakázat. Vyzkoušejte tlačítko Test a zkontrolujte zvuk.
Tak jak zprovoznit mikrofon na sluchátkách? Pravým tlačítkem kliknout na ikonku Start (na ploše vlevo dole), zvolit Ovládací panely - Hardware a zvuk - Zvuk - Spravovat zvuková zařízení - v záložkách Přehrávání a Záznam kliknout na konkrétní sluchátka nebo mikrofon a zvolit Konfigurovat (případně Vlastnosti).

A další otázka, jak opravit mikrofon v notebooku?

4 opravy pro Mikrofon nefunguje na notebooku

 1. Povolit přístup k mikrofonu.
 2. Aktualizujte zvukový ovladač
 3. Upravte nastavení zvuku.
 4. Odstraňte problémy s hardwarem.

By Bertelli

Jak nainstalovat ovladač mikrofonu? :: Jak aktivovat Windows 10 pro zdarma?
Užitečné odkazy