Domovská stránka > J > Jak Najit Archivovane Zprávy Na Whatsapp?

Jak najit Archivovane zprávy na WhatsApp?

Zobrazení archivovaných chatů a skupin

 1. Přejděte do horní části záložky Chaty.
 2. Klepněte na Archivované chaty.

Přečtěte si více

Jak přenést data do nového telefonu?

Jedním z nejspolehlivějších způsobů, jak mít data ze starého telefonu i v novém, je synchronizace s účtem Google. Pokud této možnosti využíváte, nebudete muset řešit přenos kontaktů, událostí v kalendáři, elektronické pošty na Gmailu, poznámek v aplikaci Keep, úkolů v kalendáři atd. Jak přenést zprávy do nového iPhonu? Přenos dat do nového iPhonu, iPadu nebo iPodu touch pomocí funkce Rychlý start

 1. Zapněte nové zařízení a položte ho blízko toho starého.
 2. Na starém zařízení se objeví obrazovka, která vám nabídne možnost nastavit nové zařízení pomocí Apple ID.
 3. Počkejte, než se na novém zařízení zobrazí animace.

Jak Pretahnout aplikace do noveho iPhonu?

Přenos zálohy na iCloudu do nového zařízení

Klepněte na Wi-Fi síť, ke které se chcete připojit. Postupujte podle pokynů, dokud neuvidíte obrazovku Aplikace a data, a potom klepněte na Obnovit ze zálohy na iCloudu. Přihlaste se k iCloudu svým Apple ID a heslem. Až k tomu budete vyzváni, zvolte zálohu.
Tak jak mít whatsapp na dvou telefonech? Jak používat Whatsapp Web?

 1. Na obrazovce se musí objevit QR kód.
 2. Na telefonu, ve kterém máte nainstalovanou a registrovanou aplikaci WhatsApp, v nabídce vyberte WhatsApp Web a naskenujte QR kód na obrazovce druhého zařízení.
 3. To je vše, nyní budete mít na obrazovce webovou verzi WhatsApp.

Můžete se také zeptat, jak pretahnout kontakty z androidu do iphone?

Ruční přesunutí kontaktů:

 1. Přejděte do aplikace Nastavení v zařízení iOS a vyberte možnost Účty a hesla > Přidat účet.
 2. Zvolte svého poskytovatele e-mailu a na následujících dvou obrazovkách přidejte své uživatelské jméno a heslo.
 3. Na poslední stránce přepněte Kontakty na pozici zapnuto.
 4. Stiskněte tlačítko Uložit.
Jak Pretahnout fotky z Android do iOS? Existuje několik různých způsobů přenosu fotografií ze zařízení se systémem Android do zařízení se systémem iOS:
- Pomocí kabelu USB propojte obě zařízení a přeneste soubory přímo
- Pomocí služby cloudového úložiště, jako je Dropbox nebo Disk Google, nahrajte soubory ze zařízení se systémem Android a stáhněte je do zařízení se systémem iOS
- Pomocí aplikace, jako je Send Anywhere nebo Xender, přeneste soubory bezdrátově
Pokud máte po ruce kabel USB, nejjednodušší způsob přenosu fotografií ze zařízení se systémem Android do zařízení se systémem iOS je prostě propojit obě zařízení a přenést soubory přímo. V zařízení se systémem Android otevřete průzkumníka souborů a přejděte do složky, která obsahuje fotografie, které chcete přenést. Poté jednoduše připojte zařízení Android k zařízení iOS pomocí kabelu USB a zkopírujte soubory.
Pokud nemáte po ruce kabel USB nebo pokud chcete přenést velké množství fotografií, je dobrou volbou použití služby cloudového úložiště, jako je Dropbox nebo Disk Google. Nejprve nahrajte fotografie ze zařízení se systémem Android do cloudové služby. Poté se v zařízení se systémem iOS přihlaste ke stejné cloudové službě a fotografie stáhněte.
Nakonec existuje řada aplikací, které mohou bezdrátově přenášet fotografie mezi dvěma zařízeními. Mezi tyto aplikace patří například Send Anywhere a Xender. Chcete-li některou z těchto aplikací použít, jednoduše ji nainstalujte do zařízení se systémem Android i iOS a postupujte podle pokynů.

Jak se pripojit na WhatsApp?

Z internetového obchodu Google Play si do svého chytrého telefonu stáhněte aplikaci WhatsApp Messenger. Po stažení klikněte na ikonku aplikace, spustíte tak instalaci WhatsAppu. Při instalaci uveďte své telefonní číslo. Můžete se také zeptat, proč mi nefunguje whatsapp? Existuje několik důvodů, proč aplikace WhatsApp nemusí fungovat. Jedním z důvodů může být to, že vaše internetové připojení není dostatečně silné, aby aplikaci podporovalo. Dalším důvodem může být problém se samotnou aplikací. Pro odstranění potíží můžete zkusit restartovat telefon nebo aplikaci znovu nainstalovat. Pokud tyto kroky nepomohou, možná budete muset kontaktovat podporu WhatsApp a požádat o další pomoc.

Může se také zeptat, jak zjistit kdo mě sleduje na whatsapp?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože nastavení soukromí ve službě WhatsApp se neustále vyvíjí. Existuje však několik metod, které mohou fungovat, abyste zjistili, kdo vás ve WhatsApp sleduje. Jednou z metod je kontrola seznamu kontaktů ve službě WhatsApp, zda v něm nejsou nové kontakty, které byly přidány bez vašeho vědomí. Další metodou je zkontrolovat historii chatu ve službě WhatsApp a zjistit, zda se v ní neobjevily nové kontakty, které nepoznáváte. Nakonec můžete zkusit použít aplikaci třetí strany pro sledování WhatsApp a zjistit, zda může poskytnout nějaké informace o tom, kdo vás ve WhatsApp sleduje.

By Carie

Co to znamená Windows? :: Jak prenest zprávy z WhatsApp do iPhone?
Užitečné odkazy