Domovská stránka > J > Jak Zadat Product Key Office?

Jak zadat Product Key Office?

Krok 1: Spusťte některou aplikaci Office, například Word, Project nebo Visio, v závislosti na tom, jaký produkt jste koupili. Krok 2: V okně Přihlaste se a nainstalujte Office vyberte Nechci se přihlásit ani vytvořit účet (malý odkaz dole v okně). Krok 3: Zadejte kód Product Key pro Office, bez pomlček.

Přečtěte si více

Pokud jde o to, kde je product key windows 10?

Kód Product Key najdete v potvrzovacím e-mailu, který jste dostali po zakoupení Windows 10 nebo Windows 11 v digitálním uzamykatelném okně přístupném prostřednictvím webu prodejce. Jak zprovoznit Office? Office aktivujete přihlášením do účtu Microsoft. Pokud rozpoznáme váš účet Microsoft, zobrazí se na této obrazovce. Po přihlášení se váš produkt přidá do vašeho účtu Microsoft, takže si ho později můžete znovu nainstalovat nebo spravovat nové předplatné i bez kódu Product Key.

Jak preinstalovat Office 2019?

Požádejte oddělení IT o pomoc s preinstalací Office 2019. Navštivte setup.office.com a přihlaste se pomocí svého účtu Microsoft nebo si vytvořte nový účet. Zadejte svůj produktový klíč (nebo aktivační kód). Vyberte možnost Nainstalovat Office. Jak preinstalovat Outlook? Oprava aplikace Office

 1. Klikněte pravým tlačítkem na tlačítko Start.
 2. Vyberte produkt Microsoft Office, který chcete opravit, a pak vyberte Změnit.
 3. Podle toho, jestli je vaše kopie Office nainstalovaná pomocí Klikni a spusť, nebo pomocí Instalační služby MSI, se vám zobrazí následující možnosti, jak pokračovat v opravě.

Jak licencovat Word?

Řešení

 1. Přejděte na Start > Word 2016 .
 2. Vyberte možnost Aktivovat . Aktivovat by měla být jediná zobrazená možnost.
 3. Dokončete proces aktivace podle pokynů.
Jak zprovoznit Word? Stiskněte tlačítko Start v levém dolním rohu obrazovky. Zadejte název aplikace, například Word. Ve výsledcích hledání se objeví ikona Wordu. Klikněte na ikonu Wordu pravým tlačítkem a vyberte Spustit jako správce.

Podle toho, jak aktivovat office 2021?

Jak aktivovat Microsoft Office 2021

Zobrazí se vám uvítací obrazovka. Klikněte Sign in. Nyní zadejte přihlašovací údaje k účtu Microsoft a přihlaste se do Office. Po přihlášení klikněte Account z nabídky nalevo a poté klikněte Activate Product.
Jak nainstalovat MS Office 2013? Instalace Office 2013 na počítač

Otevřete libovolnou aplikaci Office, jako je Word nebo Excel, a začněte ji hned používat. Ve většině případů se Office aktivuje spuštěním aplikace a vyjádřením souhlasu s licenční smlouvou pro Microsoft Office kliknutím na Přijmout.

Také, jak nainstalovat ms office 2016?

Instalace a aktivace Office 2016

 1. Stažení instalačního souboru. 32 bitové instalační soubory soubory stáhnete zde:
 2. Spuštění instalačního souboru.
 3. Instalace Microsoft Office 2016.
 4. První spuštění Microsoft Office 2016 - DŮLEŽITÉ
 5. Ověření úspěšnosti aktivace.

By Peatroy Tock

Co je to SharePoint? :: Co znamená zkratka Yh?
Užitečné odkazy