Domovská stránka > J > Jak Stáhnout Antivirový Program Zdarma?

Jak stáhnout antivirový program zdarma?

Stažení a instalace Avast Free Antivirus

jeho stažení probíhá výhradně přes stránky společnosti Avast. Stáhne se pouze malý instalační soubor, který během samotné instalace stáhne vždy nejnovější verzi samotné aplikace.

Přečtěte si více

Jaký je dobrý AntiVir?

Z těch nejlepších můžete doporučit Avast Free Antivirus, Sophos Home Free, Kaspersky Security Cloud Free nebo Panda Free Antivirus. Co je to AntiVir? Pojem "antivirus" používáme pro označení i těch nejpokročilejších bezpečnostních řešení. Antivirus dnes chrání uživatele nejen před jednoduchými viry ale i před hrozbami, které jsou mnohem sofistikovanější. Antivirové programy nedetekují jen škodlivý kód, ale také aplikace, které mohou představovat nebezpečí.

Jaký antivir nejméně zatěžuje počítač?

Speciálně na spotřebované systémové prostředky se totiž v jednom ze svých testů již několik let zaměřuje organizace AV-Comparatives. Ta na podzim vydala novou várku výsledků a z nich vyplývá, že nejlépe si vedly antiviry Avira a Eset a naopak, nejvíce vám systém zpomalí antivir Defender od Microsoftu a Lavasoft. Také, kdo koupil avast? Česká antivirová firma Avast posílí v segmentu ochrany digitální identity, koupí americkou společnost Evernym, která bojuje proti krádežím účtů a online podvodům.

Také, jak nainstalovat antivirový program?

Na zařízení s Androidem klepnutím na tlačítko níže otevřete stránku produktu AVG AntiVirus v Obchodě Google Play. Aplikaci si stáhněte a nainstalujte klepnutím na tlačítko Nainstalovat. Po dokončení instalace klepnutím na tlačítko Otevřít otevřete AVG AntiVirus. Jak nainstalovat avast zdarma? Přejděte do složky Stažené soubory a dvakrát klikněte na stažený soubor. Kliknutím na tlačítko Ano v systémovém okně schvalte spuštění instalace Avastu. Kliknutím na tlačítko Povolit v systémovém okně schvalte spuštění instalace Avastu. Kliknutím na tlačítko Ano v systémovém okně schvalte spuštění instalace Avastu.

Jaké jsou antivirové programy?

Antivirové programy – osvědčení distributoři

 • Antivirové programy ESET NOD32.
 • Antivirové programy Bitdefender.
 • Antivirové programy AVG.
 • Antivirové programy Avast.
 • Antivirové programy F-SECURE.
 • Antivirové programy SPAMfighter.
Jaký antivir 2022? 1. ? Norton – Celkově nejlepší antivirus roku 2022. 2. ? Bitdefender — Nejkomplexnější sada pro zabezpečení internetu.

Jaký antivir pro Android?

Zde je 5 nejlepších a opravdu bezplatných antivirových programů pro Android, které jsme našli:

 • Total AV Free Antivirus.
 • BullGuard Free Antivirus.
 • Panda Free Antivirus.
 • Bitdefender Antivirus Free Edition.
 • ZoneAlarm Free Antivirus.

By Calista Tifft

Jak zjistit 32 nebo 64 bit Windows 10? :: Jak skrýt IP adresu na internetu?
Užitečné odkazy