Domovská stránka > J > Jak Pretahnout Aplikace Do Noveho Iphonu?

Jak Pretahnout Aplikace do noveho iPhonu?

Přenos zálohy na iCloudu do nového zařízení

Klepněte na Wi-Fi síť, ke které se chcete připojit. Postupujte podle pokynů, dokud neuvidíte obrazovku Aplikace a data, a potom klepněte na Obnovit ze zálohy na iCloudu. Přihlaste se k iCloudu svým Apple ID a heslem. Až k tomu budete vyzváni, zvolte zálohu.

Přečtěte si více

Jak převést iPhone na Android?

V případě Samsung telefonů je přechod mnohem jednodušší

 1. Aktualizujte své iOS zařízení na nejnovější možnou verzi.
 2. Zálohujte si svá data přes iCloud.
 3. Do nového telefonu si stáhněte aplikaci Smart Switch.
 4. Postupujte dle instrukcí
 5. Vyberte iPhone či iPad ze kterého chcete data přesunout.
Tak jak synchronizovat iphone s androidem? Klepněte na Přenést data z Androidu

Při nastavování nového iOS zařízení najděte obrazovku Aplikace a data. Potom klepněte na Přenést data z Androidu. (Pokud už jste nastavení dokončili, budete iOS zařízení muset vymazat a začít znova. Jestli ho nechcete mazat, můžete obsah přenést ručně.)

Jak spárovat iPhone s Androidem?

Na Androidu stáhněte z Google Play Storu již zmíněnou aplikaci Move to iOS. Poté ji otevřete, a na obou zařízeních klepněte na Pokračovat (Continue). K tomu, aby byla zařízení spárována skrze Wi-Fi, už nyní postačí na Androidu zadat 12místný číselný kód, který se zobrazí na zařízení s iOS. Jak smazat Fotky z iPhonu ale ne z iCloudu? Pokud Fotky na iCloudu chcete vypnout všude, postupujte takhle: Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud > Spravovat úložiště > Fotky a klepněte na Vypnout a smazat.

Může se také zeptat, jak se dostat k fotkam na icloudu?

Používání Fotek na iCloudu

 1. Otevřete aplikaci Fotky.
 2. Klepnutím na panel Knihovna zobrazíte své fotografie.
 3. Klepnutím na panel Alba zobrazíte Moje alba, Sdílená alba, Lidi a místa, Typy médií a Další alba. Taky si můžete přečíst víc o sdílení obsahu s ostatními.
Jak přenést fotky z telefonu do počítače? Nejprve připojte svůj telefon k počítači pomocí USB kabelu, který může přenášet soubory.
 1. Zapněte telefon a odemkněte ho.
 2. Na počítači vyberte tlačítko Start a pak výběrem položky Fotky otevřete aplikaci Fotky.
 3. Vyberte Importovat > Z připojeného zařízení a postupujte podle pokynů.

Jak přenést fotky z mobilu do počítače?

Jak stáhnout fotky z mobilu s Androidem

 1. Odemčený telefon připojte k počítači pomocí USB kabelu.
 2. Klepněte na oznámení Nabíjení telefonu pomocí USB.
 3. V menu, které se otevře, vyberte možnost Přenos souborů a fotografií.
 4. V počítači se otevře okno, kde najdete požadované snímky.
Jak přenést fotky z Xiaomi do PC? Existuje několik způsobů přenosu fotografií ze zařízení Xiaomi do počítače. Jedním ze způsobů je připojit telefon Xiaomi k počítači pomocí kabelu USB a poté otevřít Průzkumníka souborů v počítači. Po otevření Průzkumníka souborů musíte v seznamu zařízení najít telefon Xiaomi a poté otevřít složku DCIM. Po otevření složky DCIM uvidíte všechny fotografie a videa, které jsou uloženy v telefonu Xiaomi. Poté můžete jednoduše vybrat fotografie a videa, která chcete přenést, a zkopírovat je do počítače.
Dalším způsobem přenosu fotografií ze zařízení Xiaomi do počítače je použití služby Xiaomi Cloud. K tomu se musíte přihlásit ke svému účtu Xiaomi v počítači a poté přejít do sekce Cloud. Jakmile se ocitnete v sekci Cloud, zobrazí se všechny fotografie a videa, které jsou uloženy na vašem účtu Xiaomi. Poté můžete jednoduše vybrat fotografie a videa, která chcete přenést, a stáhnout je do počítače.

Lidé se také ptají, jak vybrat vsechny fotky v iphonu?

Chcete-li vybrat všechny fotografie v iPhonu, musíte otevřít aplikaci Fotografie a klepnout na kartu Alba. Zde klepněte na tlačítko Vybrat, které se nachází v pravém horním rohu obrazovky. Poté klepněte na položku Všechny fotografie uprostřed obrazovky. Nakonec klepněte na tlačítko Hotovo, které se nachází v pravém horním rohu obrazovky.

By Fanny Prys

Jak přidat mp3 do iTunes? :: Jak stáhnout fotky z iPhone na externi disk?
Užitečné odkazy