Domovská stránka > P > Proč Mi Nehrají Sluchátka?

Proč mi nehrají sluchátka?

Může být třeba jen prohozený společný pól a pól pro mikrofon, nebo má mikrofon odděleně v další zdířce a bude potřeba redukce/rozdvojka. Zkusil bych v té tajné věci nějaká obyčejná sluchátka bez mikrofonu a pokud budou fungovat, řešil bych rozdílné zapojení.

Přečtěte si více

Co dělat když mi nejdou sluchátka?

Vyčistěte konektor sluchátek na telefonu

Naprostá většina vstupů pro sluchátka v chytrých telefonech nemá žádný kryt a proto se v nich velmi snadno hromadí nečistoty. Sluchátka, která telefon nedokáže detekovat, mají často konektor ucpaný. Čištění je třeba provádět velmi opatrně, aby nedošlo k poškození konektoru.
Jak nastavit sluchátka Windows 10? Klepněte pravým tlačítkem na ikonu Zvuk na hlavním panelu a vyberte Otevřít nastavení zvuku . Přejděte dolů na Pokročilé možnosti zvuku . Vyberte Pokročilé možnosti zvuku a nastavte možnosti pro aplikace.

Jak přepnout zvuk do sluchátek?

Stiskněte tlačítko HOME a potom vyberte položky [Nastavení] — [Zobrazení a zvuk] — [Audio výstup] — [Výstup pro sluchátka nebo reproduktor] — [Vyp]. Zvuk bude přenášen do zařízení připojeného ke konektoru sluchátek a také do reproduktorů televizoru. Jak spárovat sluchátka s PC? Spárování Bluetooth zařízení

  1. Zapněte zařízení Bluetooth a nastavte ho jako zjistitelné.
  2. Na počítači vyberte Spustit > Nastavení >Bluetooth &> přidat zařízení> Bluetooth.
  3. Zvolte Bluetooth zařízení, postupujte podle dalších pokynů, pokud se zobrazí, a pak vyberte Hotovo.

Proč mi nejdou sluchátka na mobilu?

Podívejte se po nečistotách, škodách a volných konektorech

Zkontrolujte, jestli sluchátkový kabel, konektor, ovládání nebo pecky nejsou poškozené, zlomené nebo opotřebené.
Jak připojit sluchátka? Jak propojit bezdrátová sluchátka s telefonem?

  1. Sluchátka plně nabijte.
  2. Ujistěte se, že máte v telefonu spuštěný Bluetooth.
  3. Na sluchátkách najděte tlačítko pro jejich spuštění.
  4. Na telefonu by se měla objevit notifikace o novém Bluetooth zařízení.
  5. Na zařízení klikněte a mělo by dojít k automatickému spárování s telefonem.

Jak vypnout režim sluchátka?

Zapnutí nebo vypnutí oznámení o sluchátkách

  1. Na iPhonu nebo iPodu touch otevřete aplikaci Nastavení.
  2. Klepněte na Zvuky a haptika a pak na Bezpečnost sluchátek.
  3. Zapněte nebo vypněte Oznámení o sluchátkách.
Jak nastavit sluchátka? Windows 7 a vyšší • Vložte sluchátka do USB portu bez instalace, Windows si ovladač nainstaluje automaticky. U sluchátek s koncovkou audio Jack 3.5 mm není třeba instalovat ovladače. Vložte sluchátka přímo do audio vstupu PC.

Jak nastavit sluchátka s mikrofonem Windows 10?

Nastavení a testování mikrofonů v Windows

  1. Ověřte, že mikrofon je připojený k vašemu počítači.
  2. Vyberte Start > Nastavení > System > Sound.
  3. V nastavení zvuku přejděte na Vstup a podívejte se na připojené mikrofony. Pokud se jedná o Bluetooth mikrofon, vyberte Přidat zařízení.

By Dorisa Tilford

Jak nastavit zvuk v počítači? :: Jak zprovoznit Bluetooth na PC?
Užitečné odkazy