Domovská stránka > C > Co Dělat Když Se Počítač Nespustil Správně?

Co dělat když se počítač nespustil správně?

Odpovědi (5)  Pokud nefunguje žádná z možností obnovy a nemáš žádou zálohu systému kterou by jsi mohl obnovit, je asi načase Windows 10 znovu čistě nainstalovat. Jak na to je popsané zde: Nefunkční Windows 10 - přeinstalace. Ale je možné že je rozbitý HW počítače a možná to časem nastane znovu.

Přečtěte si více

Jak opravit systém Windows 10?

Po vstupu do WinRE můžete kliknout následovně: Řešení potíží -> Pokročilé možnosti -> Oprava při spuštění . Nástroj pro opravu spuštění systému Windows 10 automaticky diagnostikuje a opraví problémy s načítáním počítače. Můžete se také zeptat, jak opravit windows 10 v biosu? V BIOSu PC nastavte bootování z USB flash disku. Po výběru klávesnice máte možnost v nabídce „Poradce při potížích“ a následně v „Rozšířené možnosti“ spustit opravný mechanizmus Windows. To je ten, který by se měl spustit v případě, kdy Windows alespoň nastartuje do opravného režimu (volba Oprava po spuštění).

Jak spustit Windows?

Pokud máte na počítači nainstalovaný jeden operační systém, při restartování počítače stiskněte a podržte klávesu F8. Klávesu F8 musíte stisknout před zobrazením loga Windows. Pokud se objeví logo Windows, počkejte, až se objeví výzva pro přihlášení k Windows, počítač vypněte a restartujte a zkuste to znovu. Jak spustit Windows z příkazového řádku? Stiskněte kombinaci kláves [Windows] + [R], do pole »Otevřít« napište příkaz »cmd« a stiskněte [Enter]. Otevře se okno příkazového řádku, do kterého napište příkaz »rstrui.exe« a opět stiskněte klávesu [Enter].

Tak jak oprava windows 10 bez ztráty dat?

Pro obnovení systémových souborů postupujte následovně:

 1. Klikněte na tlačítko Start a zadejte „obnovit“.
 2. Vyberte možnost Obnovit počítač do továrního nastavení (Nastavení systému).
 3. V okně Obnovit počítač do továrního nastavení vyberte možnost Spustit.
 4. Vyberte možnost Zachovat moje soubory.
Pokud jde o to, jak zprovoznit windows 10? [Windows 11/10] První spuštění (Windows OOBE)
 1. Vyberte region nebo zemi①, pak klikněte na [Ano]②.
 2. Vyberte rozložení klávesnice③, pak klikněte na [Ano]④.
 3. Pokud chcete přidat druhé rozložení klávesnice, vyberte možnost Přidat rozložení.
 4. Zadejte preferovaný název zařízení⑥, pak vyberte [Další]⑦.

Jak opravit chyby ve Windows?

Příkaz sfc /scannow prohledá všechny chráněné systémové soubory a nahradí poškozené soubory kopií z mezipaměti, která se nachází v komprimované složce %WinDir%\System32\dllcache. Zástupce %WinDir% představuje složku operačního systému Windows. Například C:\Windows. Jak opravit Start Windows 7? Jak spustit nástroj Bootrec.exe

 1. Vložte médium systému Windows Vista nebo Windows 7 v jednotce DVD a poté spusťte počítač.
 2. Po zobrazení výzvy, stiskněte klávesu.
 3. Vyberte jazyk, čas, měnu, klávesnici nebo metodu zadávání a klepněte na tlačítko Další.
 4. Klepněte na položku Opravit tento počítač.

Jak opravit Windows 10 z USB?

Stačí vytvořit USB disk pro obnovení systému Windows 10. Pokud se však váš počítač nemůže spustit z USB, musíte si vytvořit disk CD / DVD pro opravu systému Windows 10, který vám pomůže opravit problémy se spuštěním systému Windows 10 .

By Tita

Jak opravit spouštění Windows 7? :: Co znamená vynutit ukončení?
Užitečné odkazy