Domovská stránka > C > Co Je To Chromebook?

Co je to Chromebook?

Chromebooky jsou nový typ počítače určený pro rychlou a snadnou práci. Jsou založeny na operačním systému Chrome OS, který obsahuje cloudové úložiště, ty nejlepší služby Google a několik vrstev zabezpečení. Další informace o přechodu na Chromebook.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak na chromebook?

Instalace je nenáročná záležitost

Po načtení CloudReady klikněte na hodiny v pravém dolním rohu obrazovky. Otevře se nabídka nastavení a zobrazí se možnost instalace OS. Po instalaci už nadále nebudete potřebovat startovací USB flash disk. Gratulujeme, po restartu máte připraven Chromebook k použití.
Můžete se také zeptat, jak vybrat chromebook? Proto pokud se zaměříme na parametry Chromebooku, tak byste měli volit takovouto, či podobnou specifikaci:

 1. Procesor: Intel Celeron, Core i-serie nebo MediaTek.
 2. RAM: 4 GB paměti nebo více.
 3. Úložiště: 64 GB.
 4. Rozlišení: Full HD (1 920 x 1 080 pixelů)

Co umí Chromebook?

Pod označením Chromebook se rozumí notebook, který pohání operační systém Chrome OS společnosti Google. Jedná se o jednoduchý a uzavřený počítač s optimalizovanou konfigurací, který původně nabízel jen internetový prohlížeč Chrome, a kromě něj jen něco málo navíc. Co se starym laptopem? Využijte kolektivní systém a zpětný odběr elektrozařízení

V praxi to znamená, že starý počítač zaneste prodejci elektroniky, který je zapojený do kolektivního systému (Asekol, Ekolamp, Elektrowin atp.) nebo navštivte sběrný dvůr ve vašem městě. Bezplatně od vás počítač převezmou.

Jak zapnout Chromebook?

Vypněte Chromebook. (Stiskněte a podržte tlačítko napájení po dobu 4 sekund a proveďte vypnutí natvrdo.) 2. Stiskněte a podržte [tlačítko Obnovit], poté klikněte na [tlačítko napájení] pro zapnutí Chromebooku. Jak nainstalovat Chrome na notebook? Instalace Chromu ve Windows

 1. Stáhněte si instalační soubor.
 2. Po zobrazení výzvy klikněte na tlačítko Spustit nebo Uložit. Pokud zvolíte možnost Uložit, zahajte instalaci jedním z těchto způsobů:
 3. Pokud se zobrazí dotaz, zda aplikaci chcete povolit provádět změny v zařízení, klikněte na Ano.
 4. Spuštění Chromu:

Jak nainstalovat CloudReady?

Instalace a nastavení

 1. Do vypnutého zařízení zapojte instalační USB.
 2. Zapněte zařízení a zároveň opakovaně stiskněte spouštěcí klávesu.
 3. V nabídce vyberte instalační disk USB.
 4. Po spuštění služby CloudReady se zobrazí obrazovka s nápisem „Welcome!
 5. Na obrazovce „Welcome!
 6. Vpravo dole vyberte čas.
Co to je ultrabook? Ultrabook je obchodní název, který má firma Intel registrovaný pod svou ochrannou známkou. Aby mohl výrobce prodávat notebook jako ultrabook, musí splňovat technické a designové požadavky stanovené firmou Intel. Ultrabooky jsou tedy vždy tenké, lehké notebooky s mainstreamovým výkonem a s velkou výdrží na baterii.

Kde vyhodit notebook?

Elektrospotřebič dokonce můžete odložit i u jiného prodejce elektroniky, ne jen u toho, kde kupujete nový produkt (podobně je tomu například u třídění pneumatik). Další možností, jak ekologicky vytřídit elektrospotřebič, je odvézt ho do sběrného dvora.

By Pare

Jak zprovoznit starý notebook? :: Co je lepší Windows 10 Home nebo pro?
Užitečné odkazy