Domovská stránka > J > Jak Poznám Že Si Mě Někdo Zablokoval Na Telefonu?

Jak poznám že si mě někdo zablokoval na telefonu?

Mezi jeden z používaných postupů patří to, že na kontakt, u kterého máte podezření, že vás zablokoval, zavoláte. Pokud se ve sluchátku ozve jedno dlouhé pípnutí, po kterém bude následovat několik krátkých, tak vás kontakt může mít zablokovaného. Zjistit, zdali vás kontakt blokuje, můžete i pomocí poslání iMessage.

Přečtěte si více

Jak zablokovat Telefon na dálku?

Smartphone vám pomůže

Nainstalujte si aplikaci proti ukradení „Najdi můj telefon“ (Find my phone) pro Android nebo „Najdi můj iPhone“ (Find my iPhone) od Applu. Ta vám pomůže telefon při krádeži nebo ztrátě vyhledat a na dálku zablokovat. Existují i další podobné aplikace. Aktivujte možnost šifrování.
Jak zablokovat telefonní číslo u Vodafone? Další možnosti, jak můžete zdarma zablokovat SIMku:

Zavolejte zdarma na zákaznickou linku *77 (ze sítě Vodafone) nebo na 800 77 00 77 (z jiné sítě). Při volání ze zahraničí volejte na číslo s mezinárodní předvolbou +420 776 977 100 (hovor je účtován jako běžný hovor z navštívené země na české mobilní číslo).

Jak blokovat telefonní číslo O2?

On-line – v Moje O2

Kartu můžete zablokovat ve své samoobsluze, pokud máte roli Správce nebo jste kontaktní osoba. U svého tarifu si otevřete sekci „SIM karta“. Vyberte, proč chcete kartu zablokovat. Klikněte na tlačítko „Blokovat“.
Jak zjistit telefonní číslo? Příklady webových stránek, které vám pomohou zjistit, komu patří telefonní číslo:

  1. kdovolal.cz,
  2. kdovolal.eu,
  3. vyhledatcislo.cz.
  4. muzutozvednout.cz.
  5. kdomivolal.cz.

Když to vezmeme v úvahu, jak prověřit telefonní číslo?

KdoMiVolal.eu je uživatelská databáze poskytující informace o telefonních číslech včetně vyhledávání telefonních čísel. Jak zjistit neznámé telefonní číslo? neznámé číslo

Jak zjistit, kdo mi volá podle čísla

  1. muzutozvednout.cz.
  2. vyhledatcislo.cz.
  3. kdovolal.cz.
  4. kdomivolal.eu (nabízí i stejnoujmennou mobilní aplikaci)

Jak blokovat nechtěně zprávy?

Pokud chcete blokovat uživatele Outlook.com, vyberte zprávy nebo odesílatele, které chcete blokovat. Na horním panelu nástrojů vyberte Blok > nevyžádané pošty (nebo Blok> spamu). Vyberte OK. Zprávy, které vyberete, se odstraní a všechny budoucí zprávy budou z vaší poštovní schránky zablokované. Jak zablokovat SMS O2? Nastavení si můžete kdykoliv upravit v internetové samoobsluze Moje O2. Po nastavení blokace vám můžou ještě přijít zprávy, které byly poslané ještě před nastavením blokace.

Jak zablokovat SMS iPhone?

Jak blokovat iMessage a textové zprávy na iPhone

  1. Klepněte na zprávu z čísla, které chcete zablokovat.
  2. Klepněte na ikonu (i) v pravém horním rohu.
  3. Klepněte na šipku napravo od telefonního čísla.
  4. Ve spodní části klepněte na Blokovat tohoto volajícího.

By Hermann

Jakou aplikaci na anglictinu? :: Jak blokovat nežádoucí hovory?
Užitečné odkazy