Domovská stránka > J > Jak Zobrazit Skryté Aplikace Android?

Jak zobrazit skryté aplikace Android?

Zobrazení skryté aplikace

 1. Na postranním panelu klikněte na Aplikace.
 2. Klikněte na Všechny aplikace.
 3. V pravém horním rohu vyberte v rozbalovací nabídce Všechny aplikace, nebo vyberte Všechny skryté aplikace, pokud chcete zobrazit jen ty.Dříve skryté aplikace budou označeny ikonou .

Přečtěte si více

Jak skryt aplikací Samsung?

Přejděte na Nastavení - Displej - Domovská obrazovka. Druhá metoda: Stiskněte tlačítko nabídky v seznamu aplikací a vyberte Nastavení domovské obrazovky. Na konci seznamu klikněte na „Skrýt aplikace“. Zaškrtněte v nabídce aplikace, které chcete skrýt, a klikněte na „Použít“. Jak skrýt aplikace Iphone? Skrytí aplikací na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 1. Otevřete aplikaci App Store.
 2. Nahoře na obrazovce klepněte na tlačítko nebo na svoji fotku nebo iniciály.
 3. Klepněte na Zakoupené.
 4. Najděte požadovanou aplikaci, přejeďte přes ni prstem doleva a klepněte na Skrýt.
 5. Klepněte na Hotovo.

Jak v telefonu schovat aplikaci?

Po přihlášení k vašemu Google účtu můžete zálohovat všechna data v aplikacích, historii volání, nastavení zařízení, fotografie a videa na Disk Google. V zařízeních s operačním systémem Android Q (10.0) přejděte do Nastavení > Systém > Záloha a zapněte “Zálohovat na Disk Google”. Jak zobrazit skryté složky Android? Jak zobrazit skryté soubory nebo složky na smartphonu Android pomocí aplikace?

 1. Otevřete ve svém smartphonu Android nativního správce souborů
 2. Přejděte na „Nastavení“ své aplikace.
 3. Přejděte do nabídky „Upřesnit“
 4. Zkontrolujte možnost "Zobrazit skryté soubory"

Jak odkrýt aplikací?

Jak najít skryté aplikace v nastavení

Chcete-li otevřít aplikaci Nastavení, klikněte na možnost Nastavení (ikona vypadá jako ozubené kolo). V Nastavení klikněte na Aplikace a oznámení, potom klikněte na tlačítko Zobrazit všechny aplikace.
Jak vypnout knihovnu aplikaci iPhone? Knihovna aplikací

Smazání aplikace z knihovny aplikací

 1. Přejděte do knihovny aplikací a klepnutím do vyhledávací pole otevřete seznam.
 2. Klepněte na ikonu aplikace a podržte ji a pak klepněte na Smazat aplikaci .
 3. Dalším klepnutím na Smazat smazání potvrďte.

Jak zablokovat App Store?

Klepněte na Omezení obsahu a soukromí. Pokud k tomu budete vyzváni, zadejte kód a pak zapněte volbu Obsah a soukromí. Klepněte na Nákupy v iTunes Storu a App Storu. Klepněte na Nákupy v aplikacích a nastavte Zakázat. Pokud jde o to, jak pretahnout vše do noveho telefonu? Jedním z nejspolehlivějších způsobů, jak mít data ze starého telefonu i v novém, je synchronizace s účtem Google. Pokud této možnosti využíváte, nebudete muset řešit přenos kontaktů, událostí v kalendáři, elektronické pošty na Gmailu, poznámek v aplikaci Keep, úkolů v kalendáři atd.

Pokud jde o to, jak nejlepe zálohovat telefon?

Pokud chcete zálohovat data a nastavení telefonu, doporučujeme tento krok provést pomocí počítače s nainstalovanou aplikací Samsung Smart Switch pro PC. Aplikace ji možné stáhnout zde. Zapněte samotnou aplikaci a připojte telefon USB kabelem k počítači. Po krátkém načítání dojde k propojení obou zařízení.

By Randy

Jak zálohovat SMS na Google? :: Jak zobrazit skryté ikony?
Užitečné odkazy