Domovská stránka > J > Jak Zvětšit Obrázek Bez Ztráty Kvality?

Jak zvětšit obrázek bez ztráty kvality?

AKVIS Magnifier je jednoduchý nástroj, který nabízí možnost změny velikosti vašich obrázků a digitálních fotografií bez ztráty kvality. Nastavit si můžete libovolnou velikost a další výstupní parametry. Díky pokročilému algoritmu program zvětší digitální fotografie ve vysokém rozlišení pro tvorbu např.

Přečtěte si více

Tak jak zmenšit obrázek pro tisk?

Pokud chcete změnit velikost obrázku, zadejte na kartě Nástroje obrázku – Formát ve skupině Velikost nové rozměry do polí Výška a Šířka. Pokud chcete změnit velikost obrazce nebo jiného objektu, zadejte na kartě Nástroje kreslení – Formát ve skupině Velikost požadované rozměry do polí Výška a Šířka. Jak zmenšit velikost souboru JPG online? Compress PNG/JPG je bezplatný online nástroj, jehož cílem je pomoci kompresi obrazu (jpeg nebo png ). V podstatě máte několik řešení pro snížení velikosti obrázku, ale většinou dojde také ke snížení jeho kvality. Náš nástroj vám umožní zachovat kvalitu a zároveň snížit velikost souboru.

Také, jak snížit velikost prezentace?

Komprese obrázků v prezentaci

 1. Vyberte obrázek v dokumentu. Zobrazí se karta Formát obrázku.
 2. Na kartě Formát obrázku ve skupině Upravit vyberte Komprimovat obrázky.
 3. V části Možnosti kompreseproveďte některou z těchto akcí:
 4. V části Resolution(Rozlišení) vyberte Use default resolution (Použít výchozí rozlišení).
Jak upravit obrázek? Obrázky můžete upravovat ve webovém rozhraní nebo v aplikaci v mobilu. Fotor se chlubí popisem “jako online Photoshop”. Obrázky v něm upravíte, přidáte efekty nebo popisky. Návody a rady jsou vám k dispozici online.

V čem ukládat obrázky?

Na ukládání obrázků pro web existují také specializované programy, jako například Ulead SmartSaver, JPEG Optimizer nebo Advanced GIF Optimizer. Obrázky v nich uložené můžou být ještě o něco menší, než ty uložené ve Photoshopu. O některých z těchto programů si můžete přečíst ve starších recenzích. Jak uložit obrázek na URL adresu? Získání adresy URL obrázku

 1. Na počítači přejděte na adresu images.google.com.
 2. Vyhledejte příslušný obrázek.
 3. Ve výsledcích vyhledávání obrázků klikněte na obrázek.
 4. Na panelu vpravo klikněte na ikonu možností Sdílet .
 5. V sekci Odkaz zkopírujete kliknutím klikněte na adresu URL.

Jak ulozit obrázek?

Nejrychlejší varianta je ta, že na webu u fotky či obrázku, který si chcete stáhnout, stisknete na klávesnici Print Screen. Poté spustíte Malování ve Windows a zde stisknete CTRL + V, čímž vložíte sejmutý obrázek. Ten zde můžete i oříznout a pak nezapomeňte uložit, ideálně ve formátu JPG. Kam ulozit fotografie? Online úložiště pro vaše fotografie

 1. V dnešní době asi to nejpoužívanější na ukládání fotek, jak z vašeho foťáku tak i například z mobilu. Dropbox je na trhu už od roku 2007.
 2. Google Photos. Taková klasika, kterou znají snad všichni.
 3. iCloud.
 4. Adobe Creative Cloud.
 5. Microsoft OneDrive.
 6. Canon Irista.

Jak změnit velikost obrázku ve Photoshopu?

Postup pro zmenšení digitálního obrazu ve Photoshopu je v podstatě velmi obdobný jako v předchozím programu Zoner. V horní liště otevřete záložku OBRAZ (Image) a v roletce následně zvolíte funkci VELIKOST OBRAZU (Image size). V novějších verzích Photoshopu můžete také použít klávesovou zkratku Ctrl+Alt+I.

By Marji

Jak změna velikosti obrázku bez ztráty kvality? :: Jak změnit velikost obrázku v MB?
Užitečné odkazy