Řešení problémů s nezobrazením pokročilých nastavení Chrome

Jak nastavit Chrome v mobilu?
Nastavení Chromu jako výchozího webového prohlížeče

  1. Na zařízení Android otevřete Nastavení .
  2. Klepněte na Aplikace.
  3. V sekci Obecné klepněte na Výchozí aplikace.
  4. Klepněte na Prohlížeč Chrome .
Další informace najdete na support.google.com

Představte se: Jedním z nejpoužívanějších internetových prohlížečů je Google Chrome, který je známý svou rychlostí, zabezpečením a uživatelsky přívětivým designem. Někteří uživatelé však mohou narazit na problémy, kdy se pokročilá nastavení nezobrazují tak, jak by měla. To může být nepříjemné, zejména pokud potřebujete změnit některá nastavení nebo funkce prohlížeče. V tomto příspěvku prozkoumáme možné příčiny tohoto problému a nabídneme řešení, která vám pomohou obnovit přístup k pokročilým nastavením prohlížeče Chrome. Proč nemohu najít pokročilá nastavení v prohlížeči Chrome?

Existuje řada důvodů, proč nemáte přístup k pokročilým nastavením prohlížeče Chrome. Jedním z typických vysvětlení je, že funkce rozšířených nastavení nemusí být ve verzi prohlížeče, kterou používáte, k dispozici. Je možné, že vaše konkrétní verze prohlížeče Chrome tato nastavení neobsahuje, protože verze prohlížeče Chrome se na různých platformách a zařízeních liší. Chcete-li za takových okolností získat přístup k rozšířeným možnostem, možná budete muset prohlížeč aktualizovat na nejnovější verzi.

Jak získat přístup k pokročilým nastavením prohlížeče Chrome:

Chcete-li získat přístup k pokročilým nastavením prohlížeče Google Chrome, řiďte se následujícími pokyny:

1. Spusťte prohlížeč Google Chrome v počítači.

2. Vyberte v pravém horním rohu okna prohlížeče tři svislé tečky. Následně se zobrazí rozevírací nabídka. 3. Z rozevírací nabídky vyberte položku „Nastavení“. Poté se zobrazí stránka nastavení prohlížeče Chrome. 4. V dolní části stránky s nastavením vyberte možnost „Advanced“ (Upřesnit) posunutím dolů. 5. Po výběru možnosti „Advanced“ se otevře nová část, která odhalí další nastavení a možnosti.

Pokud po dodržení těchto pokynů stále nemůžete najít pokročilé možnosti, je pravděpodobné, že používáte verzi prohlížeče Chrome bez této možnosti. Proč nemohu v prohlížeči Chrome najít nastavení obsahu? Pomocí nastavení obsahu v prohlížeči Chrome můžete spravovat řadu funkcí webových stránek, včetně souborů cookie, JavaScriptu a přístupu k poloze. Nastavení obsahu se v prohlížeči Chrome nemusí zobrazit z několika důvodů.

Pro přístup k rozšířeným možnostem se nejprve ujistěte, že jste postupovali podle výše uvedených pokynů. Když se dostanete do části rozšířených možností, měli byste si všimnout části nazvané „Ochrana osobních údajů a zabezpečení“. Možnost „Nastavení obsahu“ najdete po kliknutí na tuto kategorii.

Pokud se vám stále nedaří najít nastavení obsahu, je možné, že tato funkce není ve vaší instalaci prohlížeče Chrome k dispozici. Tento problém lze vyřešit aktualizací prohlížeče na nejnovější verzi.

Jak získat přístup k rozšířenému nastavení prohlížeče Chrome 2023:

Rozšířená nastavení prohlížeče Chrome 2023 zatím neexistují. S vydáváním aktualizací a nových funkcí společností Google se mohou čísla verzí měnit. Podle pokynů uvedených dříve v tomto článku však můžete k pokročilým nastavením přistupovat i nadále.

Shrnutí:

Může být nepříjemné, když se rozšířené možnosti prohlížeče Chrome nezobrazují podle očekávání, ale existují kroky, kterými můžete tento problém vyřešit. Ujistěte se, že používáte nejnovější verzi prohlížeče Chrome, protože starší verze nemusí mít funkci rozšířeného nastavení k dispozici. Pokud problém přetrvává, můžete se pokusit obnovit nastavení prohlížeče Chrome nebo jej znovu nainstalovat. Před provedením jakýchkoli změn nezapomeňte zálohovat všechna důležitá data. Provedením výše uvedených postupů řešení potíží byste měli získat přístup k rozšířeným možnostem prohlížeče Chrome a přizpůsobit si surfování.

FAQ
Jak otevřu pokročilé nastavení funkcí?

Podle těchto postupů získáte přístup k pokročilým nastavením funkcí prohlížeče Google Chrome: V kroku 1 otevřete prohlížeč Google Chrome v počítači.

2. Vyberte v pravém horním rohu okna prohlížeče tři svislé tečky. Následně se zobrazí rozevírací nabídka. 3. Z rozevírací nabídky vyberte položku „Nastavení“. Tím se otevře nová karta se stránkou nastavení prohlížeče Chrome. 4. V dolní části stránky s nastavením vyberte možnost „Advanced“ (Upřesnit) posunutím dolů. Rozbalí se část pro pokročilá nastavení.

5. Pokračujte v posouvání dolů a získáte přístup k řadě sofistikovaných funkcí a nastavení, včetně nastavení obsahu, nastavení systému, nastavení soukromí a zabezpečení a dalších.

Pokud se vám možnost „Pokročilé nastavení“ nezobrazuje, ujistěte se, že používáte nejnovější verzi prohlížeče Google Chrome. Pokud ji stále nemůžete najít, je možné, že na vině je nastavení prohlížeče nebo zařízení.

Kde se v prohlížeči Chrome v mobilu nachází rozšířené nastavení?

Rozšířené možnosti v prohlížeči Chrome pro mobilní zařízení můžete najít provedením následujících akcí: 1. Spusťte prohlížeč Chrome v chytrém telefonu.

2. Klikněte na tři svislé tečky v pravém horním rohu obrazovky. Tím se zobrazí nabídka prohlížeče Chrome.

3. Přejetím prstu po nabídce dolů vyhledejte položku „Nastavení“. 4. Chcete-li zobrazit pokročilejší možnosti nastavení, posuňte se dolů a v nabídce „Nastavení“ stiskněte tlačítko „Pokročilé“. 5. Nyní se zobrazí pokročilá nastavení, včetně Soukromí, Nastavení webu, Zpřístupnění a Stahování. Upozorňujeme, že v závislosti na verzi prohlížeče Chrome a mobilním zařízení, které používáte, se umístění pokročilých nastavení může mírně lišit.

Jak povolím rozšířené možnosti?

Pro zpřístupnění rozšířených možností prohlížeče Chrome můžete provést následující akce: V kroku 1 otevřete prohlížeč Google Chrome v počítači. 2. Vyberte symbol nabídky se třemi tečkami v pravém horním rohu. 3. V rozevírací nabídce vyberte možnost „Nastavení“. 4. Chcete-li zobrazit pokročilejší možnosti konfigurace, posuňte se na konec stránky a zvolte „Advanced“ (Pokročilé). 5. Pokud se vám stále nedaří zobrazit pokročilé volby, zkuste je posunout dále dolů a zkontrolujte, zda nejsou pohřbeny. Pokročilá nastavení mohou být občas skryta nebo zhuštěna za jinými možnostmi. 6. Pokud se vám stále nedaří pokročilá nastavení najít, je pravděpodobné, že vaše verze prohlížeče Chrome neobsahuje všechny pokročilé funkce. Kliknutím na tlačítko nabídky se třemi tečkami, výběrem možnosti „Nápověda“ a následným výběrem možnosti „O prohlížeči Google Chrome“ můžete zkontrolovat, zda je vaše verze prohlížeče Chrome aktuální. Pokud jsou k dispozici aktualizace, automaticky se nainstalují. 7. Pokud žádná z výše uvedených akcí není úspěšná, můžete zkusit obnovit výchozí nastavení prohlížeče Chrome. Za tímto účelem vyberte z nabídky s ikonou tří teček položku „Nastavení“, sjeďte dolů a klikněte na položku „Upřesnit“ a po nalezení části „Obnovit a vyčistit“ klikněte na položku „Obnovit původní výchozí nastavení“.

Podle těchto pokynů byste měli být schopni povolit a zpřístupnit pokročilé možnosti v prohlížeči Google Chrome.