Jak zapnout Apple Watch. Průvodce krok za krokem

Co dělat když mi nejdou zapnout Apple Watch?
hodinky restartujte – podržte současně boční tlačítko a digitální korunku po dobu nejméně deseti sekund, dokud neuvidíte logo Apple. pokud se hodinky rozsvítí, ale nezapnou, nebo pokud na hodinkách svítí červený vykřičník, jedná se o pravděpodobně o problém s hardware. Cached
Další informace najdete na www.appleguru.cz

Oblíbené náramkové hodinky s mnoha funkcemi a vlastnostmi jsou Apple Watch. Pokud toto zařízení neznáte a chcete vědět, jak je aktivovat, jste na správném místě. V tomto příspěvku vás provedeme procesem zapnutí hodinek Apple Watch a odpovíme na některé často kladené otázky.

Které tlačítko na hodinkách Apple Watch je tlačítko napájení?

Tlačítko napájení musíte najít na pravé straně hodinek Apple Watch, abyste je mohli zapnout. Díky svému oválnému tvaru a červenému akcentu je toto tlačítko známé jako „boční tlačítko“ a je snadno rozpoznatelné. Digitální korunka, kruhové tlačítko na stejné straně, se nachází přímo nad ním.

Jak dlouho trvá spuštění hodinek Apple Watch?

Po nalezení bočního tlačítka jej stiskněte a chvíli podržte. Spuštění hodinek Apple Watch bude trvat několik sekund. Obvykle by se měly zapnout za 10 až 15 sekund. Přesná doba se však může měnit v závislosti na věcech, jako je model hodinek Apple Watch a výdrž baterie. Jak Apple Watch poprvé aktivuji?

Před prvním zapnutím hodinek Apple Watch se ujistěte, že jsou plně nabité. Nové hodinky Apple Watch mají obvykle při převzetí určitou výdrž baterie, ale je dobré je před použitím úplně nabít.

Pro nabíjení hodinek Apple Watch připojte napájecí adaptér USB nebo port USB na počítači k druhému konci magnetického nabíjecího kabelu, který je součástí balení. Hodinky Apple Watch se po připojení začnou nabíjet a na displeji se zobrazí zbývající množství šťávy.

Po nabití hodinek Apple Watch stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se na displeji nezobrazí logo Apple. To ukazuje, že se zařízení zapíná. Poté se po krátké prodlevě zobrazí stránka nastavení Apple Watch, kde je můžete spárovat s iPhonem a nastavit další možnosti. Mají hodinky Apple Watch vestavěnou nabíječku?

Přestože hodinky Apple Watch mají po prvním otevření určitou výdrž baterie, je nejlepší je před prvním použitím zcela nabít. Tím si zajistíte dostatečnou výdrž baterie pro nerušené používání funkcí a možností nového zařízení.

Postup zapnutí hodinek Apple Watch je stručně řečeno jednoduchý. Chcete-li zařízení zapnout, najděte na pravé straně hodinek boční tlačítko, stiskněte jej a podržte, dokud se neobjeví logo Apple. Chcete-li dosáhnout co nejlepší výdrže baterie, před použitím hodinek Apple Watch je vždy zcela nabijte. Teď, když víte, jak hodinky Apple Watch zapnout, můžete začít využívat všechny funkce a výhody, které nabízejí.

FAQ
Jak poznám, že se Apple Watch nabíjejí?

Zda se hodinky Apple Watch nabíjejí, můžete zkontrolovat následujícími úkony: 1. Umístěte hodinky Apple Watch na nabíjecí dokovací stanici, která je s nimi kompatibilní, nebo je připojte k jejich magnetickému nabíjecímu kabelu. 2. Zkontrolujte, zda se hodinky Apple Watch nabíjejí. 2. Ujistěte se, že je druhý konec nabíjecího kabelu připojen k elektrické zásuvce nebo portu USB na počítači či jiném zdroji napájení. 3. Jakmile se hodinky Apple Watch začnou nabíjet, na obrazovce se zobrazí zelená ikona blesku. To dokazuje, že jsou hodinky připojeny a správně se nabíjejí.

4. Úroveň nabití baterie můžete zkontrolovat také pomocí bočního tlačítka hodinek Apple Watch. Jak se bude gadget nabíjet, zobrazí se procentuální stav baterie, který se bude zvyšovat.

Pokud nevidíte ikonu nabíjení nebo se zdá, že se hodinky Apple Watch nenabíjejí, zkuste nabíjecí kabel odpojit a znovu připojit, abyste se ujistili, že je bezpečně připojen. Pokud problém přetrvává, možná budete chtít zjistit, zda není poškozený napájecí zdroj nebo nabíjecí kabel, případně se obraťte na podporu společnosti Apple, kde vám poradí.

Jak Apple Watch vypnu a znovu zapnu?

Hodinky Apple Watch můžete vypnout následujícími úkony: Stisknutím a podržením bočního tlačítka na hodinkách Apple Watch na jednu sekundu vyvoláte nabídku napájení.

2. Postup vypnutí zahájíte posunutím možnosti „Vypnout“ zleva doprava. 3. Buďte trpěliví, dokud se hodinky Apple Watch zcela nevypnou.

Pro opětovné zapnutí hodinek Apple Watch stačí stisknout a podržet boční tlačítko, dokud se na obrazovce nezobrazí logo Apple. Poté se hodinky Apple Watch zapnou a začnou fungovat.

Mají hodinky Apple zapínací tlačítko?

Hodinky Apple Watch skutečně mají vypínací tlačítko.

Jak zapnu své první hodinky Apple Watch?

Chcete-li aktivovat své první hodinky Apple Watch, postupujte podle následujících jednoduchých kroků: 1. Na pravé straně hodinek Apple Watch hledejte boční tlačítko. 2. Podržte boční tlačítko a pokračujte v jeho stisknutí, dokud se na obrazovce neobjeví logo Apple. To může chvíli trvat.

3. Po zobrazení loga Apple boční tlačítko uvolněte. 4. V tomto okamžiku se hodinky Apple Watch zapnou a vyzvou vás k výběru oblíbeného jazyka a polohy. Gratulujeme vám! Při prvním pokusu o zapnutí hodinek Apple Watch se to podařilo.

Jak zapnout nebo vypnout hodinky Apple Watch?

Níže uvedené metody by vám měly pomoci hodinky Apple Watch aktivovat. 1. Podržte boční tlačítko na pravé straně zařízení a současně jej vytrvale mačkejte, dokud se na obrazovce nezobrazí logo Apple.

Chcete-li hodinky Apple Watch vypnout, postupujte podle následujících pokynů: 1. Podržte boční tlačítko a současně jej stiskněte, dokud se na displeji nezobrazí posuvník „Vypnout“. Chcete-li hodinky Apple Watch vypnout, posuňte posuvník „Vypnout“ doprava.

2.

Vezměte na vědomí, že pro úplné vypnutí hodinek Apple Watch je třeba provést vynucený restart dalším podržením bočního tlačítka, dokud se nezobrazí logo Apple.

Jak zapnu Apple Watch ručně?

Pomocí těchto kroků můžete hodinky Apple Watch zapnout ručně: 1. Podržte boční tlačítko na pravé straně chytrého telefonu a zároveň jej stiskněte a podržte, dokud se na displeji nezobrazí logo Apple. To může chvíli trvat. Po zobrazení loga Apple boční tlačítko uvolněte. 3. Poté se zobrazí ciferník a hodinky Apple Watch se zapnou.

Prosté odpojení hodinek Apple Watch od nabíječky by je mělo aktivovat, pokud se nabíjejí.