Jak používat nálepky na Facebooku. Komplexní průvodce

Jak vložit odkaz do příběhu na Facebooku?
Přidání odkazu do Stories je umožněno všem uživatelům. Odkaz ve Stories vytvoříte snadno – při vkládání Stories klikněte na ikonu řetězu v záložce Samolepky. Po kliknutí na něj zadáte adresu cílové stránky. Uživatel se na ni dostanete kliknutím na tento button ve vašem Stories.
Další informace najdete na www.evisions.cz

Jste uživatelem Facebooku a máte otázky ohledně používání samolepek na této stránce? Nikde jinde je nehledejte! V tomto článku vám poskytneme důkladné vysvětlení samolepek na Facebooku a odpovíme na všechny dotazy, které k nim můžete mít. Kam se poděly všechny samolepky na Facebooku? Původním účelem samolepek na Facebooku bylo vnést do vašich chatů trochu humoru a osobitosti. V minulosti poskytovalo přístup k samolepkám tlačítko samolepek přiléhající k chatovacímu poli. Samolepky jsou nyní součástí aplikace Messenger poté, co Facebook vylepšil vzhled platformy. Jak používat samolepky z aplikace WhatsApp od společnosti Facebook? Integrace funkcí napříč oběma platformami se rozšířila od doby, kdy společnost Facebook v roce 2014 získala WhatsApp. Pomocí aplikace WhatsApp získáte přístup k samolepkám z Facebooku podle následujících jednoduchých kroků:

1. Spusťte konverzaci v aplikaci WhatsApp.

2. Klikněte na ikonu smajlíka vpravo od pole pro zadávání textu. 3. Klikněte na ikonu samolepky v pravém dolním rohu obrazovky. 4. Prohlédněte si nabízené balíčky samolepek a vyberte tu, kterou chcete použít. 5. Po výběru konkrétní samolepky, kterou chcete odeslat, bude zahrnuta do vaší zprávy. Existují ještě na Facebooku samolepky? Na Facebooku stále existují samolepky, ano! Jak však již bylo naznačeno, namísto přímo na webových stránkách nebo v mobilní aplikaci Facebook jsou nyní samolepky z velké části dostupné prostřednictvím aplikace Messenger. Pomocí těchto kroků můžete samolepky na Facebooku používat: 1. Spusťte aplikaci Messenger na svém telefonu nebo tabletu. 2. Zapojte se do diskuse s přítelem nebo se připojte k již probíhající diskusi. 3. Klikněte na ikonu smajlíka vedle oblasti pro zadávání textu. 4. Přejetím vlevo nebo vpravo si prohlédněte balíčky samolepek, které jsou k dispozici. Nálepka, kterou chcete odeslat, se po klepnutí na ni přidá do zprávy. Jak vložím nálepku čerstvého příspěvku?

Chcete-li přidat nálepku do čerstvého příspěvku na Facebooku, postupujte podle následujících pokynů: 1. Spusťte aplikaci Facebook v telefonu nebo tabletu. Chcete-li začít psát nový příspěvek,

2. Klepněte na pole „Co vás trápí?“. 3. Vyberte ikonu smajlíka, která se nachází na panelu nástrojů nad oblastí pro zadávání textu. 4. Prohlédněte si nabízené balíčky samolepek a vyberte tu, kterou chcete použít. V kroku 5 vyberte přesně tu samolepku, kterou chcete v příspěvku použít. 6. Po výběru nálepky můžete pokračovat v psaní příspěvku nebo přidat libovolný další text. Až budete připraveni sdílet svůj příspěvek s připojenou nálepkou, klepněte na tlačítko „Post“.

Závěrem lze říci, že samolepky na Facebooku mohou oživit vaše diskuse a příspěvky špetkou originality a zábavy. Přestože se umístění samolepek postupem času přesunulo, stále k nim máte přístup a můžete je používat v aplikaci WhatsApp a Messenger. Pokračujte tedy a projděte si četné nabízené balíčky samolepek, abyste se na Facebooku vyjádřili zvláštním způsobem!

FAQ
Jak používáte samolepky Giphy na Facebooku?

Při používání samolepek Giphy na Facebooku postupujte podle následujících pokynů: 1. Spusťte aplikaci nebo webovou stránku Facebooku a přihlaste se ke svému účtu.

2. Klikněte na odkaz „Co vás trápí?“ a začněte psát nový příspěvek nebo komentář.?“ pole.

3. Ve spodní části textového pole se zobrazí řada ikon. Klikněte na ikonu „Nálepka“, která vypadá jako smajlík.

4. Zobrazí se nabídka nálepek. Ve spodní části nabídky najdete vyhledávací panel. Klikněte na něj a zadejte „Giphy“ pro vyhledávání konkrétně samolepek Giphy.

5. Procházejte dostupné možnosti samolepek Giphy nebo pomocí klíčových slov vyhledejte konkrétní samolepky.

6. Jakmile najdete nálepku, kterou chcete použít, klikněte na ni a přidejte ji do svého příspěvku nebo komentáře.

7. Kliknutím na nálepku a jejím přetažením můžete změnit její velikost nebo umístění.

8. Po přizpůsobení nálepky klikněte na tlačítko „Post“ nebo „Comment“ a sdílejte ji s ostatními.

To je vše! Úspěšně jste použili samolepky Giphy na Facebooku. Užijte si vyjadřování pomocí široké škály zábavných a animovaných samolepek.

Jak stáhnout samolepky na Facebooku?

Ke stažení samolepek Facebook použijte následující kroky: Pro začátek otevřete aplikaci Facebook ve svém chytrém telefonu nebo přejděte na webové stránky Facebooku v počítači. Pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se ke svému účtu na Facebooku. 3. Chcete-li vstoupit do nabídky v mobilní aplikaci, klepněte na tři vodorovné čáry v pravém dolním rohu obrazovky. Klepněte na tlačítko „Menu“ v pravém horním rohu webové stránky. 4. V mobilní aplikaci sjeďte dolů a klepněte na „See More“ (Zobrazit více) nebo klepněte na „See More“ (Zobrazit více) na webové stránce. Najděte položku „Stickers“ (Nálepky) a klepněte na ni v

pozici 5. 6. Prohlédněte si dostupné balíčky samolepek a vyberte ty, které chcete stáhnout. 7. Vyberte balíček samolepek, který chcete přidat, klepnutím na ikonu „Zdarma“ nebo „Stáhnout“ vedle něj. 8. Jakmile bude stahování dokončeno, samolepky se přidají do vaší sbírky samolepek na Facebooku.

Stažené samolepky lze nyní používat v chatech a komentářích na Facebooku.

Jak používáte samolepky v aplikaci Messenger?

Chcete-li používat samolepky v aplikaci Messenger, postupujte podle následujících pokynů: 1. Spusťte aplikaci Messenger ve svém chytrém telefonu. 2. Přistupte k osobě nebo skupině, se kterou se chcete spojit, a navažte diskusi. 3. Klepnutím vyberte pole pro zadávání textu v dolní části obrazovky. Hledejte ikonu nálepky, která připomíná smajlíka, v

4. Obvykle ji najdete na pravé straně oblasti pro zadávání textu.

5. Klepnutím na ikonu samolepky otevřete knihovnu samolepek. 6. Prohlédněte si nabízené balíčky samolepek; často jsou klasifikovány nebo se v nich dá vyhledávat podle klíčových slov. 7. Klepněte na nálepku, kterou chcete odeslat, a vyberte ji. Tím se nálepka okamžitě odešle do chatu. 8. Klepnutím a podržením nálepky zobrazíte její větší verzi, pokud si ji chcete před odesláním prohlédnout. 9. Můžete také odeslat několik samolepek najednou, a to tak, že se dotknete znaménka „+“ vedle každé samolepky, abyste ji zahrnuli do svého výběru, a teprve poté klepnutím na tlačítko „Odeslat“ odešlete všechny najednou. 10. Klepnutím na samolepku ještě jednou zrušíte její výběr, abyste ji vyřadili z výběru.

11. Konkrétní samolepky nebo balíčky můžete také najít pomocí vyhledávacího pole v horní části knihovny samolepek. 12. Některé samolepky mohou obsahovat další funkce, například zvukové efekty nebo animace. Chcete-li zobrazit a slyšet další efekty, klepněte na samolepky.

13. Chcete-li zobrazit a stáhnout další balíčky samolepek z obchodu se samolepkami, stiskněte ikonu „+“ vedle oblasti balíčků samolepek.

Nyní jsem skončil! Nyní můžete pomocí samolepek zpříjemnit své interakce v aplikaci Messenger.