Jak platit kreditem PayPal. Komplexní průvodce

Jak se platí přes PayPal?
PayPal funguje podobně jako jiné elektronické peněženky. Stačí si založit účet a propojit ho s vaší platební kartou. Do svého PayPal účtu si můžete přidat karty Visa i Mastercard. Při placení na internetu se pak už nemusíte zdržovat vyplňováním údajů z vaší platební karty.
Další informace najdete na www.csas.cz

PayPal Credit je praktický a přizpůsobivý způsob platby, který vám umožní nakupovat online a platit za ně v průběhu času. Tento článek vás provede jednotlivými fázemi platebního procesu PayPal Credit, pokud si nejste jisti, jak postupovat. Budeme se také zabývat některými často kladenými otázkami o službě PayPal Credit, včetně toho, jak přidat službu PayPal Credit do digitální peněženky a jak převést peníze na bankovní účet a jak řešit problémy. 1. Používání kreditu PayPal k platbám

Abyste mohli kredit PayPal používat k nákupům, musíte mít nejprve účet PayPal a být přijati ke službě PayPal Credit. Jakmile máte obojí, postupujte následovně: V kroku 1 vyberte zboží nebo službu, kterou chcete koupit na webové stránce, která akceptuje službu PayPal. 2. Přejděte na platební stránku a jako formu platby zvolte PayPal. 3. Pokud je váš účet PayPal propojen s mnoha zdroji financování, zvolte jako preferovaný způsob platby „PayPal Credit“. 4. Po pečlivém zkontrolování informací o transakci klikněte na „Pay Now“ a dokončete transakci. Částka bude zahrnuta do vašeho zbývajícího kreditu PayPal. 2. Propojení bankovního účtu s kreditem PayPal Zůstatek na účtu PayPal Credit bohužel nemůžete převést přímo na svůj bankovní účet. S kreditem PayPal můžete provádět nákupy a splácet je v průběhu času. PayPal Credit je koncipován jako revolvingová úvěrová linka. Zůstatek na účtu PayPal Credit však můžete používat k placení plateb nebo nákupům kdekoli, kde přijímají službu PayPal. 3. Řešení problémů s kreditem PayPal

Potíže s kreditem PayPal mohou mít několik příčin. Zde jsou uvedeny některé typické problémy a možnosti jejich odstranění:

Nedostatečný kredit na účtu: Zkontrolujte, zda je na vašem účtu PayPal Credit k dispozici dostatek kreditu na pokrytí nákupu. Pokud ne, přemýšlejte o snížení části dluhu nebo o zvýšení úvěrového limitu. Navštivte stránku Stav PayPal a zjistěte, zda se na straně PayPal nevyskytly nějaké technické problémy. V případě přetrvávajících problémů to zkuste později nebo požádejte o pomoc zákaznickou podporu PayPal.

– Omezený obchodník: Kredit PayPal nemusí být přijímán jako forma platby u všech obchodníků. Pokud se setkáte s tímto problémem, zvažte použití jiné platební metody nebo se spojte s prodejcem a zjistěte více informací o svých možnostech. Čtvrtým krokem je získání fyzické karty PayPal Credit.

Neexistuje žádná skutečná karta vydávaná společností PayPal Credit. Místo toho se jedná o kreditní limit přístupný při nákupech přes platformu PayPal a propojený s vaším účtem PayPal. Webové stránky i mobilní aplikace PayPal umožňují nakupovat online pomocí služby PayPal Credit. Začlenění kreditu PayPal do digitální peněženky

Chcete-li přidat kredit PayPal do své digitální peněženky, postupujte podle následujících postupů: Otevřete vybranou aplikaci digitální peněženky ve svém chytrém telefonu.

2. Najděte a vyberte možnost „Přidat platební metodu“. 3. Jako platební metodu vyberte PayPal. 4. Přihlaste se ke svému účtu PayPal a dejte své digitální peněžence povolení k připojení. 5. Po navázání připojení můžete při používání aplikace digitální peněženky k nákupům zvolit jako výchozí možnost platby kredit PayPal.

Závěrem lze říci, že používání služby PayPal Credit je jednoduchý proces, který vyžaduje mít účet PayPal a získat schválení služby PayPal Credit. Kredit PayPal lze použít k online nákupům všude, kde je služba PayPal přijímána, nelze jej však převést na bankovní účet. Nikdy nezapomínejte řešit případné problémy, na které můžete narazit, a v případě potřeby se podívejte na alternativní platební metody. PayPal Credit si můžete přidat do své digitální peněženky, abyste k němu měli snadný přístup, i když nevydává fyzické karty.

FAQ
Mohu převést peníze ze služby PayPal Credit?

Váš účet PayPal Credit lze skutečně použít k zasílání peněz. Pomocí účtu PayPal Credit můžete převádět peníze na svůj bankovní účet, nakupovat online a posílat peníze jiným zákazníkům služby PayPal. Můžete tak učinit provedením těchto úkonů: 1. Otevřete si účet PayPal a přihlaste se. 2. V horní části stránky vyberte kartu „Peněženka“. 3. V části Kredit PayPal vyberte možnost „Send Money“ (Poslat peníze). 4. Zadejte buď číslo mobilního telefonu příjemce, nebo e-mailovou adresu PayPal. 5. V

Kroku 5 zadejte částku, kterou chcete převést. 6. V případě potřeby vyberte měnu. 7. Rozhodněte se, která kategorie plateb nejlépe vyhovuje vašim potřebám (například Zboží, Služby, Hotovostní záloha atd.). 8. Připojte poznámku nebo zprávu (je-li to žádoucí). Po pečlivém přečtení informací klikněte na tlačítko „Odeslat“.

Je důležité mít na paměti, že v závislosti na transakci může převod peněz ze služby PayPal Credit vést k poplatkům, jako jsou poplatky za hotovostní zálohu nebo za převod měny. Ověřte si náklady a podmínky související s vaším účtem PayPal Credit.

Mohu z účtu PayPal Credit platit sám sobě?

Ano, z účtu PayPal Credit můžete platit sami sobě. Můžete tak učinit převodem peněz z účtu PayPal Credit na svůj zůstatek PayPal, který pak můžete použít k výběru na svůj přidružený bankovní účet. Postup je následující: 1. Otevřete si účet PayPal a přihlaste se.

2. V horní části stránky vyberte možnost „Peněženka“. 3. V seznamu pod položkou „PayPal Credit“ vyberte možnost „Transfer money“. 4. Vyberte částku, kterou chcete přesunout z účtu PayPal Credit na svůj zůstatek PayPal. 5. Vyberte možnost „Převést“. 6. Po připsání peněz na váš zůstatek PayPal klikněte na „Převést do vaší banky“ v levé části stránky. V kroku 7 vyberte propojený bankovní účet, na který chcete peníze převést. 8. Zadejte částku, kterou chcete vybrat. 9. Chcete-li výběr dokončit, klikněte na tlačítko „Next“ a poté postupujte podle pokynů na obrazovce.

Upozorňujeme, že při výběru peněz z bankovního účtu a převodu peněz z kreditu PayPal na zůstatek PayPal mohou vzniknout náklady. Pro co nejpřesnější a nejaktuálnější informace doporučujeme nahlédnout do obchodních podmínek společnosti PayPal.