Jak platit pomocí Samsung Pay. Komplexní průvodce

Jak platit kartou přes Samsung?
Zkontrolujte nastavení způsobu placení přiložením telefonu

  1. Spusťte aplikaci Peněženka Google .
  2. Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo na položku Účet. Nastavení bezkontaktního placení.
  3. Zkontrolujte, jestli máte k bezkontaktním platbám všechno správně nastavené.

Cached

Další informace najdete na support.google.com

Díky službě Samsung Pay mohou spotřebitelé provádět bezpečné a praktické platby pomocí svých zařízení Samsung, což z ní činí jednu z nejoblíbenějších možností mobilních plateb na trhu. Pokud službu Samsung Pay neznáte nebo chcete vědět, jak provést platbu pomocí této digitální peněženky, jste na správném místě. V tomto článku se budeme zabývat některými často kladenými dotazy a nabídneme podrobný návod, jak Samsung Pay efektivně využívat. Jak používat službu Samsung Wallet k provádění plateb v telefonu? Abyste mohli provádět platby pomocí aplikace Samsung Pay, musíte ji nejprve nakonfigurovat ve svém kompatibilním smartphonu Samsung. Účet vytvoříte tak, že si nejprve stáhnete aplikaci Samsung Pay z obchodu Google Play nebo Galaxy Store a poté postupujete podle pokynů na obrazovce. Pokud ještě nemáte účet, budete si ho možná muset zaregistrovat pomocí svého účtu Samsung.

Po vytvoření účtu musíte do aplikace přidat své platební karty. Služba Samsung Pay podporuje řadu kreditních a debetních karet různých bank a vydavatelů. Informace o kartě lze zadat ručně nebo je automaticky vyplnit pomocí fotoaparátu aplikace, který kartu naskenuje. Pomocí aplikace Samsung Pay můžete všechny své karty konsolidovat na jednom jednoduchém místě, protože podporuje také dárkové a věrnostní karty. Jak si poprvé nastavím účet Samsung Pay? Po nastavení služby Samsung Pay a připojení kreditních a debetních karet jste připraveni provést první platbu. Stačí odemknout telefon Samsung, posunout prstem od spodní části obrazovky nahoru nebo spustit aplikaci Samsung Pay a zahájit transakci. Po prvním otevření aplikace se na obrazovce zobrazí výchozí kreditní karta.

Přejetím doleva nebo doprava můžete procházet dostupné karty a vybrat jinou kreditní nebo debetní kartu. Po výběru požadované karty použijte zvolený způsob ověření platby, například otisk prstu, sken duhovky nebo PIN. Držte telefon v těsné blízkosti platebního terminálu a dbejte na to, aby anténa NFC (Near Field Communication) směřovala k symbolu bezkontaktní platby na terminálu. Po dokončení transakce se na displeji telefonu zobrazí potvrzovací zpráva. Musím otevřít Samsung Pay, abych mohl/a zaplatit? Ne, pokaždé, když chcete provést platbu, nemusíte spouštět aplikaci Samsung Pay. I když je telefon zamčený, služba Samsung Pay má být snadno dostupná. I když je telefon zamčený nebo v režimu spánku, můžete k uživatelskému rozhraní Samsung Pay přistupovat jednoduchým přejetím prstem od spodní části obrazovky směrem nahoru. Díky této funkci, označované jako „Swipe up from Home“, můžete snadno a rychle přistupovat k Samsung Pay a provádět platby na cestách, aniž byste museli přepínat mezi různými aplikacemi. Mohu svou peněženku Samsung Wallet používat k nákupům? Společnost Samsung v posledních letech přešla ze Samsung Wallet na Samsung Pay a v podstatě spojila obě funkce do jedné aplikace. Službu Samsung Pay budete muset využívat pouze k provádění plateb a ukládání platebních a věrnostních karet, pokud používáte současný smartphone Samsung. Aplikace Samsung Wallet byla začleněna do Samsung Pay a již není přístupná jako samostatná aplikace.

V neposlední řadě Samsung Pay poskytuje rychlý a bezpečný způsob provádění plateb pomocí smartphonu Samsung. Službu Samsung Pay můžete snadno nastavit, přidat platební karty a provést první platbu podle pokynů uvedených v tomto článku. Díky široké akceptaci služby Samsung Pay v mnoha podnicích oceníte, že můžete jednoduše opustit svou skutečnou peněženku a využívat telefon pro všechny své platební potřeby.

FAQ
Jak platit telefonem?

Při placení telefonem pomocí služby Samsung Pay postupujte podle následujících kroků: 1. Zkontrolujte, zda je nainstalována aplikace Samsung Pay a zda je s ní váš telefon kompatibilní. 2. Zkontrolujte, zda máte nainstalovanou aplikaci Samsung Pay. 2. Spusťte aplikaci Samsung Pay a přihlaste se pomocí svého účtu Samsung. 3. Do aplikace zahrňte své kreditní nebo debetní karty. Informace o kartě můžete zadat ručně nebo je naskenovat pomocí fotoaparátu. 4. Po přidání karet můžete vybrat výchozí kartu pro snadný přístup při placení. 5. Chcete-li používat službu Samsung Pay, jednoduše aktivujte telefon a posuňte jej od spodní části obrazovky nahoru. 6. Přejetím doleva nebo doprava vyberte kartu, kterou chcete použít. 7. V závislosti na možnostech telefonu ověřte platbu pomocí otisku prstu, kódu PIN nebo skenu oční duhovky. 8. Držte telefon tak, aby zadní strana směřovala k platebnímu terminálu, a položte jej do blízkosti. 9. Sledujte zpracování a schválení platby. Po úspěšném provedení transakce obdržíte na telefon oznámení a případně i účtenku. Mějte na paměti, že Samsung Pay je kompatibilní jak s běžnými čtečkami karet s magnetickým proužkem, tak s terminály podporujícími technologii NFC (jako jsou terminály používané pro bezkontaktní platby).

Můžete pomocí aplikace Samsung Wallet platit klepnutím?

Nemůžete klepnout na „Pay with Samsung Wallet“, protože služba Samsung Wallet byla ukončena. Současná mobilní platební služba poskytovaná společností Samsung, nazvaná Samsung Pay, používá pro zpracování plateb jiný systém.

Můžete klepnout na položku s aplikací Samsung Wallet?

Ne, používání aplikace Samsung Wallet neumožňuje klepnutí. Služba Samsung Pay převzala roli starší možnosti mobilních plateb Samsung Wallet. Samsung Pay je současná mobilní platební služba společnosti, která umožňuje zákazníkům nakupovat dotykem telefonu na terminálech, které ji podporují.