Domovská stránka > J > Jak Odstranit Panel Zájmu?

Jak odstranit panel zájmu?

Postupujte podle těchto tří jednoduchých kroků.

 1. Nejprve klepněte pravým tlačítkem kdekoli na hlavním panelu v Windows 10.
 2. Dále klikněte nebo najeďte myší nad Zprávy a zájmy.
 3. Nakonec kliknutím na „vypnout“ skryjte widget Zprávy a zájmy.

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, jak zrychlit prohlížeč opera?

Pokud máte pomalejší připojení k internetu, jistě oceníte režim Turbo, který je jedním z největších lákadel prohlížeče Opera. Je totiž schopný výrazně zrychlit prohlížení webových stránek tím, že je nejprve stáhne na své servery, zmenší je zhruba na polovinu velikosti a až teprve poté vám je pošle do vašeho prohlížeče. Pokud jde o to, jak odinstalovat chromium z windows 10? Nový prohlížeč ve Windows 10 nejde odinstalovat: Microsoft plánuje zatopit Chromu. Microsoft chce v nové verzi Windows 10 uživatelům nabídnout vylepšený prohlížeč postavený na jádru Chromium.

Když to vezmeme v úvahu, jak se zbavit virů v chromu?

Malware také můžete vyhledat ručně.

 1. Spusťte Chrome.
 2. Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Nastavení.
 3. Klikněte na Rozšířená nastavení Resetovat a vyčistit. Vyčistit počítač.
 4. Klikněte na Najít.
 5. Pokud budete vyzváni k odstranění nežádoucího softwaru, klikněte na Odstranit.
Když to vezmeme v úvahu, co je to chromium? Chromium je svobodný a otevřený softwarový projekt společnosti Google. Zdrojový kód lze přeložit do webového prohlížeče. Google používá tento kód k vytvoření webového prohlížeče Chrome, který má více funkcí než Chromium.

Také, jak odinstalovat edge z windows 11?

Microsoft totiž neumožňuje aplikaci odinstalovat (alespoň ne snadno) a chtěl by, abyste ji nadále používali. To znamená, že nikdo nemá rád, když je mu vnucován software, zvláště pokud nepoužíváte prohlížeč a je to pro vás jen bloatware. Když to vezmeme v úvahu, jak se zbavit microsoft start? Pokud v Nastavení nevidíte možnost Po spuštění, klikněte pravým tlačítkem myši na tlačítko Start, vyberte Správce úloh a pak vyberte kartu Po spuštění. Vyberte aplikaci, kterou chcete změnit, a pak vyberte Povolit, abyste ji spouštěli při spuštění, nebo Zakázat, aby se nespouštěl.

Jak nainstalovat Edge?

Přejděte na www.microsoft.com/edge a stáhněte a znovu nainstalujte Microsoft Edge.

 1. Restartujte počítač. Pokud problém přetrvává, restartujte počítač a zkuste aplikaci Microsoft Edge znovu přeinstalovat.
 2. Kontaktujte podporu.
 3. Nápověda pro konkrétní kódy chyb nebo problémy.
Jak vypnout na hlavním panelu počasí? Krok 1: Proveďte klepněte pravým tlačítkem myši na prázdném místě na hlavním panelu vyberte Novinky a zájmy a potom klepněte na tlačítko vypnout možnost odstranit informace o počasí, zprávy a zájmy.

Jak oddělat počasí z lišty?

Klikněte pravým tlačítkem myši na hlavní panel, vyberte volbu Novinky a zájmy a zde zvolte Vypnout. Je možné si tam nastavit i ikonu počasí, která je malá, ale pak není vidět ani teplota ve stupních Celsia, ale jen třeba sluníčko nebo mráček, tak to moc vypovídající hodnotu nemá.

By Rorry

Jak nastavit proxy server Win 10? :: Jak zakázat Microsoft Edge?
Užitečné odkazy