Domovská stránka > C > Co Je Emailová Adresa?

Co je emailová adresa?

E-mailová adresa je údaj, který v e-mailové zprávě určuje adresáta zprávy (případně adresáta kopie zprávy) a obvykle též údaj o odesílateli zprávy. E-mailová adresa identifikuje elektronickou poštovní schránku uživatele e-mailu.

Přečtěte si více

Jaká je moje emailová adresa?

Chcete-li zjistit, jaká je vaše e-mailová adresa v Mailu ve Windows: Ujistěte se, že je postranní panel e-mailu plně viditelný v Mailu pro Windows. Vyberte sloupcové menu, v případě potřeby rozbalte sbalený postranní panel. Podívejte se na e-mailovou adresu každého účtu uvedenou pod názvem účtu v sekci Účty. Pokud jde o to, jak na gmail? Na počítači otevřete Gmail. Zadejte e-mail nebo telefonní číslo a heslo ke svému účtu Google. Pokud jsou informace už vyplněné a potřebujete se přihlásit k jinému účtu, klikněte na Použít jiný účet. Pokud se vám místo přihlašovací stránky zobrazí stránka s popisem Gmailu, klikněte vpravo nahoře na Přihlásit se.

Jak upravit emailovou adresu?Krok 2: Proveďte změnu

 1. Vedle e-mailové adresy vyberte Upravit .
 2. Zadejte novou e-mailovou adresu účtu. Vyberte adresu, která není použita v jiném účtu Google. V případě potíží přejděte do sekce Pomoc se změnou e-mailové adresy.
 3. Postupuje podle pokynů na obrazovce.
Můžete se také zeptat, jak změnit e mailovou adresu na seznamu? změnitseznam

Změna osobních údajů
 1. Přihlaste se na svůj Účet.
 2. V levém menu klikněte a odkaz Osobní údaje.
 3. Zobrazí se informace o profilové fotografii, jméno a příjmení, pohlaví a rok narození.
 4. U položky, kterou chcete změnit, klikněte na odkaz Změnit.

Podle toho, jak zadat emailovou adresu?

Jak vytvořit e-mailovou adresu

 1. E-mailové adresy můžete také vytvářet přímo v editoru kliknutím na Nastavení.
 2. V záložce E-mailové účty klikněte na SPRAVOVAT E-MAILOVÉ ÚČTY.
 3. Klikněte na Nový e-mailový účet.
 4. Zadejte název e-mailové schránky, vaše jméno a heslo. Zvolte Vytvořit nový účet.
Když to vezmeme v úvahu, co je za zavináčem? Zavináč (@) Slovo zavináč je českým názvem pro znak @. V angličtině zavináč nahrazuje spojku at a používá se ve významu „u“ nebo „při“, někdy také „po“ (např. 5 krabiček po 3 librách).

Co musí obsahovat emailová adresa?

K tomu slouží e-mailová adresa, která se skládá ze tří klíčových prvků: - místní části adresy, - znaku @ (zavináč), - internetové domény patřící danému poštovnímu serveru. Jak zjistit kde mám ucty? Exekutor má možnost velmi snadno zjistit, u jaké banky (nebo u kterých bank), máte účet. Všechny banky totiž mají povinnost ukládat informace i lidech, kteří u nich mají bankovní účet do centrální databáze, kterou spravuje Česká národní banka. Tato databáze není veřejná a přístup k ní má jen omezený okruh lidí.

Jak zjistit starý email?

Dávno zapomenuté účty můžete nejsnáze odhalit prohledáním své e-mailové schránky pomocí vyhledávací funkce. To se týká také vašich dalších e-mailových účtů. Hledejte např. „vítejte“, „nový účet“, „heslo“, „potvrzení e-mailu“, „ověření účtu“, „děkujeme za registraci“ nebo „děkujeme za vytvoření účtu“.

By Latrena Alcosiba

Jak zjistit email od Googlu? :: Jak nastavit Wi-Fi v počítači?
Užitečné odkazy