Domovská stránka > J > Jak Restartovat Outlook?

Jak restartovat Outlook?

Zkuste aplikaci Outlook otevřít v nouzovém režimu.

 1. Pro spuštění v nouzovém režimu stiskněte a podržte během otevírání aplikace Outlook tlačítko CTRL.
 2. Pokud aplikace Outlook běží pomalu nebo se zasekává i v nouzovém režimu, je velmi pravděpodobné, že problém způsobuje některý doplněk.

Přečtěte si více

Jak opravit Microsoft Outlook?

V aplikaci Outlook 2010, Outlook 2013 nebo Outlook 2016 zvolte Soubor. Zvolte Nastavení účtu > Nastavení účtu. Na kartě E-mail zvolte svůj účet (profil) a potom zvolte Opravit. Jak synchronizovat Outlook? Nastavte metodu synchronizace

Můžete nastavit metodu synchronizace pro jednotlivé poštovní schránky: Přejděte na Nastavení > Konfigurace e-mailu. Klikněte na položku Poštovní schránky > vyberte poštovní schránku.

Jak propojit Outlook a seznam?

Pokud přidáváte další svůj účet, klikněte v levém horním rohu na Soubor, přejděte do části Informace a zvolte Přidat účet.

 1. V zobrazeném průvodci zadejte svoji e-mailovou adresu (ve tvaru celé e-mailové adresy).
 2. Zatrhněte volbu Umožnit mi ručně si nastavit účet a klikněte na tlačítko Připojit.
Může se také zeptat, jak se prihlasit do emailu? Přihlášení k uživatelskému účtu a službám
 1. Do pole E-mailová adresa zadejte své uživatelské jméno (část před znakem @).
 2. V pravé nabídce si zvolte doménu (část za znakem @) odpovídající vaší adrese (tedy např. @seznam.cz, @email.cz, @post.cz apod.).
 3. Do pole Heslo zadejte své heslo.
 4. Klikněte na tlačítko Přihlásit se.

Jak funguje Microsoft Outlook?

Chcete-li využívat základní služby, je stejně jako Gmail zdarma – k dispozici je jako webová služba (tzv. OWA nebo Web App), lze ji připojit k e-mailovému klientovi či používat v mobilu formou appky. Outlook nejenže odesílá a přijímá e-maily, ale také obsahuje kalendář, kontakty a schopnost spravovat úkoly. Jak nastavit aplikaci Outlook? Jak nastavit e-mail v mobilní Aplikaci Outlook

 1. Po otevření aplikace Outlook klepněte na Přidat účet.
 2. Vyberete IMAP nebo POP3 podle toho co vám více vyhovuje.
 3. Vyplníte heslo ke své mailové schránce a klepnete na Upřesňující nastavení
 4. Upravíte předdefinované údaje.
 5. odklepnete v horním rohu „fajfku“ a je hotovo.

Lidé se také ptají, jak stáhnout fotky z outlooku?

Je to alternativa k klepněte pravým tlačítkem myši rámeček obrázku v e-mailové zprávě a poté klikněte na ikonu Stáhnout obrázky položka v nabídce pravého tlačítka myši. Nyní se v této e-mailové zprávě stahují všechny obrázky, díky nimž je přijatá e-mailová zpráva bohatá a snadno čitelná. Jak se prihlasit na skolni email? Na počítačích a noteboocích se můžete např. přes odkaz v menu Školní email, případně přímo přes www.outlook.com. Vpravo nahoře kliknete Sign In, zadáte vaši školní emailovou adresu a heslo, které používáte v počítačové učebně.

Pokud jde o to, kde je soubor outlook pŠt?

Soubor . pst můžete najít na jednom z těchto míst: Windows 10 drive:\Users\<uživatelské jméno>\AppData\Local\Microsoft\Outlook. Windows 10 drive:\Users\<uživatelské jméno>\Roaming\Local\Microsoft\Outlook.

By Shulem

Jak stahovat do mobilu? :: Jak Restartovat aplikaci na iphone?
Užitečné odkazy