Domovská stránka > J > Jak Aktivovat Office Zdarma?

Jak aktivovat Office zdarma?

K tomu je třeba kliknout na tlačítko Start, přejít na příkaz Všechny programy, přejít na příkaz Nástroje sady Microsoft Office a potom kliknout na položku Aktivovat produkt Spuštění Průvodce aktivací sady Office mimo aplikace systému Office.

Přečtěte si více

Jak aktivovat Office 2021?

Připojte se na svém zařízení k internetu a prostřednictvím internetového prohlížeče (Microsoft Edge, Google Chrome apod.) přejděte na www.office.com/setup. Přejděte na stránky Microsoftu, kde svůj produkt aktivujete. Můžete se také zeptat, jak aktivovat office 365? Aktivace zcela nového nebo Microsoft 365 kódu Product Key

Pokud jste si koupili novou kartu s kódem Product Key Office nebo jste kód Product Key dostali při nákupu Officeprostřednictvím online obchodu, přejděte na Office.com/setup nebo Microsoft365.com/setup a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak stáhnout Word 2010?

MS ukončil podporu zkušební verze

Společnost Microsoft ukončila podporu a tedy i možnost získání zkušební verze populárního kancelářského balíku MS Office 2010. Uživatelům však nabízí více než plnohodnotnou alternativu v podobě zkušební verze nejnovějšího z řady kancelářských řešení – MS Office 365.
Když to vezmeme v úvahu, co použít místo wordu? Nejlepší alternativa za Microsoft Word zdarma

 • Stáhnout LibreOffice Writer.
 • Stáhnout WPS Office Writer.
 • Stáhnout Apache OpenOffice Writer.

Kde najít Word?

Zvolte Start a napište název aplikace, třeba Word nebo Excel, do pole Prohledat programy a soubory. Když na aplikaci ve výsledcích hledání kliknete, spustí se. Zvolte Start > Všechny programy a zobrazí se seznam všech vašich aplikací. Jak zmenšit powerpointovou prezentaci? Komprese obrázků v prezentaci

 1. Vyberte obrázek v dokumentu. Zobrazí se karta Formát obrázku.
 2. Na kartě Formát obrázku ve skupině Upravit vyberte Komprimovat obrázky.
 3. V části Možnosti kompreseproveďte některou z těchto akcí:
 4. V části Resolution(Rozlišení) vyberte Use default resolution (Použít výchozí rozlišení).

Kde delat prezentace?

Internetové aplikace na vytváření prezentací přitom nabízí k volnému použití i Microsoft (Office Web Apps) nebo Google (Google Dokumenty).

 • Prezi.
 • Present.me.
 • SlideRocket.
 • 280 Slides.
 • ZOHO Show.
Jak aktivovat Excel zdarma? Stačí přejít na stránky Microsoft 365 Education, kde si vytvořte účet. Jako e-mailovou adresu použijte vaši školní. Potěší vás zpráva, že s účtem obdržíte 1 TB úložného prostoru naprosto zdarma, plnohodnotné aplikace Office však nikoli.

Podle toho, co pouzit místo excelu?

Náhrada za Excel se jmenuje Calc. Tabulkový editor umí vytvářet a editovat ve formátu . xls i xlsx. Náhrada za Powerpoint se jmenuje Impress.

By Hedvige

Jak znovu nainstalovat Google Play? :: Jak získat zdarma Office?
Užitečné odkazy