Domovská stránka > J > Jak Kreslit V Zoomu?

Jak kreslit v Zoomu?

Na rozdíl od Skypu ale Zoom nabízí ještě vymakanější sdílení obrazovky. Jakmile totiž cokoli začnete se svými studenty sdílet (nebo studenti začnou sdílet s vámi), kdokoli na sdílenou obrazovku může psát a kreslit. Tato fuknce se jmenuje Annotate a funguje jak pro učitele, tak pro všechny žáky.

Přečtěte si více

Také, jak nastavit fotku v zoomu?

Přidejte obrázek, než se připojíte ke schůzce

 1. 1) Spusťte na počítači aplikaci Zoom.
 2. 2) Stiskněte svůj Jméno profilu v pravém horním rohu.
 3. 3) vybrat Změnit moji fotku v nabídce.
 4. 4) Nyní budete přesměrováni na webovou verzi Zoom.
 5. 5) Stiskněte změna pod ikonou obrázku.
Lidé se také ptají, jak vložit fotku do zoomu? Přihlaste se ke svému účtu na webu. V pravém horním rohu Zoomu klikněte na "Můj účet" pro zobrazení stránky vašeho profilu. Na stránce profilu vedle svého jména klikněte na ikonu profilového obrázku (silueta osoby). V okně „Změnit profilový obrázek“ nahrajte svůj obrázek z počítače kliknutím na „Vybrat soubory“.

Můžete se také zeptat, proč mi nejde zvuk na zoomu?

Reset Zoom

Za předpokladu, že telefon přehrává zvuk bez problémů s jinými aplikacemi, může být problém se zoomem. Co tedy musíte udělat, je vymazat jeho mezipaměť a data, abyste vyloučili možnost, že problém je způsoben některým nastavením nebo poškozenou mezipamětí a datovými soubory.
Jak nahrát video z obrazovky? Nahrání obrazovky telefonu

 1. Dvakrát přejeďte prstem z horní části obrazovky dolů.
 2. Klepněte na Nahrát . Možná budete muset přejet prstem doprava.
 3. Vyberte, co chcete nahrát, a klepněte na Začít.
 4. Chcete-li nahrávání zastavit, přejeďte prstem z horní části obrazovky dolů a klepněte na oznámení Rekordéru obrazovky .

Jak poslat pozvánku na Zoom?

Abyste mohli na „přednášku“ pozvat studenty, musíte jim poslat pozvánku. To lze přes aplikaci v PC (například Thunderbird), přes Gmail nebo přes Yahoo. Nebo pomocí Copy Invitation lze zkopírovat pozvánku a pak ji poslat přes jiné rozhraní k e-mailu. Účastníkům přijde odkaz na meeting a heslo. Kolik stojí licence na Zoom? Díky ní můžu pořádat neomezeně dlouhé videokonference pro maximálně 100 účastníků, streamovat na sociální sítě (nevyužívám) a využít 1 GB nahrávání do cloudu (zatím nevyužívám). Tuto licenci s označením PRO si můžete koupit na rok za 150 dolarů (3 481 Kč) nebo na měsíc za 15 dolarů (348 Kč).

Když to vezmeme v úvahu, jak zapnout zvuk zoom?

Stiskem klávesy Alt si zobrazíte dolní lištu, kde jsou "schované" funkce jako zapnout kameru, zapnout zvuk, apod. Opakovaným stiskem lištu zase schováte. Na liště na obrázku je vlevo ovládání mikrofonu (Mute) a kamery (Start Video). Mikrofon je zrovna zapnutý a kamera Vypnutá (je škrtnutá). Jak nahrát video z počítače? Uživatelé Windows 10 a novější mají přímo v systému zabudovanou možnost tzv. Xbox game baru. Pomocí klávesové zkratky Windows + G vyvoláte ovládací panel a dalším kliknutím už můžete nahrávat záznam obrazovky nebo pořizovat screenshoty. Délku trvání záznamu i kvalitu si můžete určit v nastavení.

Jak nahrát obrazovku se zvukem zdarma?

Slunečnice doporučuje

 1. oCam 490.0. zdarma.
 2. Free Screen Recorder 2.9. 2.5.
 3. LightShot 5.4.0.10. zdarma.
 4. IObit Screen Recorder 1.3.0.331. zdarma.
 5. Fraps 3.5.99. zdarma k vyzkoušení
 6. Captureka! 1.4.1.
 7. PicPick 6.1.1. zdarma.
 8. Bandicam 5.4.3 aktualizace. zdarma k vyzkoušení

By Stanwinn Dassler

Jak se připojit na Zoom přes telefon? :: Jak připojit tiskárnu přes hotspot?
Užitečné odkazy