Domovská stránka > J > Jak Využít Mobilní Telefon?

Jak využít mobilní telefon?

8 tipů, jak využít chytrý telefon na maximum

 1. #1 Banka v mobilu. Kdo má své peníze pod kontrolou, umí lépe hospodařit a zhodnocovat je.
 2. #2 Přátelské účetnictví
 3. #3 Plány pro rodiny i přátele.
 4. #4 Domácnost na povel.
 5. #5 Znalec všech hudebních žánrů
 6. #6 Tlumočník k ruce.
 7. #7 Parkování bez stresu.
 8. #8 Digitální autoatlas s navigací

Přečtěte si více

Jak zjistit polohu ztraceného mobilu?

Jak najít mobil s Androidem

Přihlaste se na PC ke svému Google účtu. Správce zařízení by Vám měl ihned zobrazit polohu Vašeho telefonu na Google maps. Když jej rozkliknete, zobrazí se vám další možnosti:prozvonit, poslat SMS, zablokovat telefon nebo na dálku vymazat informace a data.
Může se také zeptat, jak odemknout telefon když nevím heslo? Resetování gesta (pouze Android 4.4 nebo starší)

Po několika pokusech o odemknutí telefonu se na obrazovce uzamčení zobrazí zpráva Zapomenuté gesto. Klepněte na ni. Zadejte uživatelské jméno a heslo účtu Google přidaného do telefonu. Resetujte zámek obrazovky.

Jak najít ztracený telefon podle IMEI?

Pokud o mobil přesto přijdete a budete kupovat nový v bazaru, vyzkoušejte databázi kradených telefonů Policie ČR. Po zadání čísla IMEI se dozvíte, jestli je váš vyhlédnutý telefon právně v pořádku. Jak zjistit využití paměti RAM? Task Manager vyvoláte přes Ctrl+Shift+Esc a pro zjištění jak je to s paměti postačí ona první záložka Procesy – najdete v ní sloupec Paměť a hned na první pohled vidíte kolik z paměti je využito – pokud se to příliš blíží 100 % (95 a více), tak to znamená, že paměti je málo a velmi pravděpodobně počítač musel začít

Můžete se také zeptat, jak zjistit velikost paměti?

Klikněte pravým tlačítkem myši na Start a následně volbu Systém. Zobrazí se informační okno O systému, kde v podsekci Specifikace zařízení u textu Nainstalovaná paměť RAM uvidíte, kolik GB máte v pc. Může se také zeptat, jak zjistit typ mobilu nokia? Pokud vlastníte telefon Nokia, jednoduše zadejte a potvrďte *#0000#. U jiných přístrojů se může informace o modelu objevit po každém restartu.

Jak se vrátit k předchozí verzi Android?

Návrat, který může bolet

Pokud se rozhodnete pro návrat, stačí se z beta programu jednoduše odhlásit, v aktualizaci systému vyvolat update a během pár chvilek obdržíte nový “rollback” balíček na Android 10. Co už ale Google nezdůraznil je to, že jde o jedinou možnost, která vám zaručí, že vše poběží jak má.
Které telefony dostanou Android 12? Potvrzená aktualizace

 • Galaxy A71.
 • Galaxy A51.
 • Galaxy Tab S7 FE.
 • Galaxy Tab S6 4G / 5G.
 • Galaxy Tab S6 Lite.
 • Galaxy A7 (2020)
 • Galaxy A32.
 • Galaxy A31.

Tak jaký má android?

Google na své konferenci Google I/O 2021 v květnu představil novou verzi svého operačního systému, Android 12. Po letech jen drobných kosmetických změn došlo na výraznější novinky, a to jak co do vzhledu, tak i funkcionalit. Google rovněž zapracoval na soukromí a bezpečnosti uživatelů.

By Nettle

Jaká je poslední verze Androidu? :: Jak overit telefon?
Užitečné odkazy