Domovská stránka > J > Jak Přenést Kontakty Z Tlačítkového Telefonu?

Jak přenést kontakty z tlačítkového telefonu?

Kontakty

 1. Stiskněte navigační tlačítko a vyberte Kontakty .
 2. Vyberte položku Nový a zvolte, zda chcete kontakt uložit do paměti telefonu nebo na SIM kartu.
 3. Zadejte jméno a telefonní číslo kontaktu.
 4. Zvolte možnost ULOŽIT .

Přečtěte si více

Jak přetáhnout kontakty ze SIM karty do mobilu?

Můžete kopírovat kontakty mezi SIM kartou a telefonem. Pokud chcete kopírovat kontakty mezi telefonem a SIM kartou, vyberte v seznamu kontaktů Možnosti > Kopírovat kontakty a poté zvolte, zda chcete kopírovat kontakty z telefonu nebo ze SIM karty. Jak dostat kontakty ze SIM karty na druhou SIM kartu? Otevřete aplikaci kontaktů, použijte Google z Obchodu Play, stiskněte ikonu (≡) a poté zvolte „Nastavení”Poté klikněte na„ Importovat “a vyberte možnost„ SIM karta “. Po vyhledejte zaškrtnutí vedle požadovaných kontaktů vložte do paměti z mobilu a poté zkopírujte druhou SIM kartu.

Jak Zkopirovat kontakty ze SIM na novou SIM?

Dobrý den, zkuste Nastavení – Systémové aplikace – Kontakty – Importovat/Exportovat – Exportovat na SIM. Dobrý den, když otevřete aplikaci pro volání (zelené telefonní sluchátko), pak přepnete na sekci Kontakty a klepnete na tři tečky vpravo nahoře, bude tam možnost Importovat/exportovat kontakty. Můžete se také zeptat, jak zalohovat kontakty na sim kartu? Je několik možností:Provést zálohu kontaktů na paměťovou kartu nebo do PC a v novém telefonu z této zálohy přenést kontakty na SIM. Nebo provést zálohu kontaktů příme ve starém telefonu, potom tam vložit novou SIM kartu a kontakty na novou SIM obnovit.

Jak přenést kontakty ze staré Nokie?

Nokie

Export kontaktů do vizitek (vcf souborů)

 1. Stáhneme, nainstalujeme (pokud ještě nemáme) a spustíme Nokia PC Suite a připojíme si k němu zdrojový Nokia telefon.
 2. Otevřeme modul Kontakty, ve kterém by se měly načíst veškeré kontakty z připojeného telefonu.
Podle toho, jak překopírovat kontakty z telefonu? Klepněte na Obnovit kontakty. Pokud máte více účtů Google, klepnutím na Z účtu vyberte účet, jehož kontakty chcete obnovit. Klepněte na telefon s kontakty, které chcete zkopírovat. Pokud nechcete kopírovat kontakty ze SIM karty nebo úložiště telefonu, deaktivujte možnost SIM karta nebo Úložiště zařízení.

Jak přenést kontakty na nový telefon?

Ve starším telefonu přejděte do Kontaktů a zvolte možnost “přesunout kontakty do”. Vyberte možnost “Google” a proces zálohování se automaticky spustí. Zálohované kontakty potom najdeme na počítači po přihlášení do Gmailu v záložce Pošta. Jsou také již viditelné v novém zařízení po přihlášení ke Google účtu. Jak přesunout kontakty ze SIM do telefonu Android? Operační systém Android umožňuje ukládat kontakty do telefonu i na SIM kartu. Koupíte-li si nový telefon, můžete tak kontakty jednoduše převést pomocí SIM karty. Ve starém telefonu jděte do kontaktů a v nastavení najděte povel importovat kontakt na SIM. Pak SIM kartu vyjměte a vložte do nového telefonu.

Jak přenést kontakty ze SIM do telefonu Xiaomi?

Import kontaktů do nového telefonu

 1. Otevřete aplikaci Kontakty (modrá ikona s panáčkem).
 2. Klepněte na tři čárky v levém horním rohu.
 3. Přes postranní nabídku přejděte do Nastavení.
 4. V sekci Správa kontaktů klepněte na Importovat.
 5. Vyberte SIM kartu, ze které chcete importovat kontakty, a stiskněte OK.

By Georgeanne Favorito

Jak přenést kontakty Android? :: Jak přesunout kontakty na SIM Nokia?
Užitečné odkazy