Domovská stránka > J > Jak Vypnout Omezený Režim Na Youtube?

Jak vypnout omezený režim na YouTube?

Zapnutí a vypnutí Omezeného režimu

 1. Přihlaste se k účtu.
 2. Vpravo nahoře klikněte na svou profilovou fotku.
 3. Dole klikněte na Omezený režim.
 4. V nabídce vpravo nahoře režim vypnete nebo zapnete kliknutím na přepínač Aktivovat omezený režim.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak vypnout omezení na iphone?

Přejděte do Nastavení a klepněte na Čas u obrazovky. Klepněte na Omezení obsahu a soukromí. Pokud k tomu budete vyzváni, zadejte svůj kód. V části Povolit změny vyberte funkce nebo nastavení, pro které chcete povolit změny, a zvolte Povolit nebo Zakázat. Jak vypnout omezený režim na mobilu? Mobilní web

 1. Přihlaste se k účtu.
 2. Vpravo nahoře klepněte na svůj profilový obrázek .
 3. Klepněte na možnost Nastavení Účet.
 4. Klepnutím na možnost Omezený režim jej zapnete či vypnete.

Co je omezený režim na YouTube?

Omezený režim je volitelné nastavení na YouTube. Tato funkce pomáhá skrýt obsah potenciálně nevhodný pro děti, který nechcete vidět nebo před kterým chcete chránit další uživatele svých zařízení. Jak nastavit omezení na YouTube? V okně stránky Youtube klepneme na ikonku našeho účtu a v menu vybereme položku „Nastavení“. Poté se budeme nacházet na stránce nastavení našeho účtu ve službě Youtube. Nyní klepneme ve spodní části na položku „Uzamknout omezený režim pro tento prohlížeč“.

Jak omezit obsah na YouTube?

Nově uvedená rodičovská kontrola je nyní k dispozici pro Android pro uživatele na celém světě a brzy se dostane také do iOS. Chcete-li tuto funkci použít, otevřte nastavení YouTube, přejděte na profil dítěte a zvolte možnost „pouze schválený obsah“. Co je kód omezeni iPhone? Přístupový kód omezení na iPhone nebo iPad nabízí dobrý způsob, jak ostatním zabránit v používání některých určitých aplikací a funkcí vašeho zařízení iOS. Po nastavení hesla pro omezení musíte pro odemčení zadat správný PIN pro omezení (Osobní identifikační číslo).

Jak nastavit iPhone diteti?

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 1. Přejděte do Nastavení.
 2. Klepněte na své jméno.
 3. Klepněte na Rodinné sdílení a potom na Přidat člena.
 4. Klepněte na Vytvořit dětský účet a potom na Pokračovat.
 5. Dokončete nastavení účtu podle pokynů na obrazovce. Jako Apple ID můžete použít e-mailovou adresu dítěte.
Jak Odhlasit dite z iPhone? Chcete-li dítě z iPhonu odhlásit, musíte přejít do aplikace Nastavení. Jakmile jste v aplikaci Nastavení, klepněte na kartu Obecné. Tam sjeďte dolů na konec stránky a klepněte na kartu Omezení. Jakmile se ocitnete na kartě Omezení, budete muset zadat přístupový kód. Po zadání přístupového kódu sjeďte dolů na konec stránky a klepněte na tlačítko Odstranit účet.

Lidé se také ptají, proč se mi vypíná youtube?

Důvody vypnutí účtu YouTube mohou být různé. Jedním z důvodů může být to, že YouTube zjistí, že opakovaně porušujete zásady komunity nebo podmínky služby. Dalším důvodem může být, že jste svůj účet delší dobu nepoužívali a stal se neaktivním. A konečně, váš účet může být uzavřen, pokud má YouTube podezření, že se snažíte vydávat za někoho jiného. Pokud je váš účet YouTube uzavřen, obdržíte od YouTube e-mail s vysvětlením důvodu.

By Guilbert Olejarz

Jak zakázat video na YouTube? :: Jak vypnout bezpečný režim Android?
Užitečné odkazy