Domovská stránka > C > Co Znamená Mobilní Hotspot?

Co znamená mobilní hotspot?

Mobilní data svého telefonu můžete použít k připojení jiného telefonu, tabletu nebo počítače k internetu. Takovéto sdílení datového připojení se nazývá buď tethering, nebo vytvoření hotspotu. Některé telefony mohou sdílet připojení Wi-Fi prostřednictvím tetheringu.

Přečtěte si více

Podle toho, jak připojit mobilní hotspot?

Jak nastavit a použít telefon jako Wi-Fi hotspot

 1. V menu najděte „Přenosný hotspot Wi-Fi“: Stiskněte Nastavení.
 2. Zvolte nastavení pro Wi-Fi hotspot: Stiskněte Nastavení hotspotu Wi-Fi.
 3. Aktivujte Wi-Fi hotspot:
 4. Připojte se:
 5. Dokončete:
Může se také zeptat, jak pripojit hotspot přes usb? USB tethering. Spojení počítače a mobilu kabelem by mělo být na Windows 10 naprosto bezproblémové a bez další instalace jakýchkoliv ovladačů. Stačí tedy připojit telefon k PC a v jeho nastavení aktivovat sdílení internetu přes USB. Počítač se poté prakticky okamžitě přihlásí a můžete začít surfovat.

Kolik lidí se muze pripojit na hotspot?

Počet zařízení, která se v jednu chvíli můžou připojit k Osobnímu hotspotu, závisí na vašem operátorovi a modelu iPhonu. Pokud jsou k vašemu Osobnímu hotspotu nějaká zařízení připojená přes Wi-Fi, můžete se z hostujícího zařízení připojit k internetu jenom přes mobilní data. Pokud jde o to, jak pripojit notebook k hotspotu? Vyberte tlačítko Start a pak vyberte Nastavení > Síť a internet > Mobilní hotspot. V rozevíracím seznamu Sdílet moje internetové připojení k zvolte připojení k internetu, které chcete sdílet. Vyberte Upravit > zadejte nový název sítě a heslo > Uložit.

Jak sdílet připojení k internetu přes Wi-Fi?

Otevřete předvolby Sdílení a zaškrtněte políčko Sdílení Internetu. Následně klikněte na místní nabídku Sdílet připojení přes a vyberte internetové připojení. V nabídce S počítači používajícími vyberte WiFi. Wifi hotspot je na světě a vy máte možnost ho konfigurovat. Jak připojit telefon k internetu? Možnost 2: Přidejte síť

 1. V zařízení přejděte do aplikace Nastavení.
 2. Klepněte na Síť a internet. Internet.
 3. Na konci seznamu klepněte na Přidat síť. V případě potřeby zadejte název sítě (SSID) a další údaje o zabezpečení.
 4. Klepněte na Uložit.

Jak udělat z počítače hotspot?

Zvolíte NASTAVENÍ, jdete do sekce OVLÁDÁNÍ BEZDRÁTOVÝCH SÍTÍ a potom do položky TETHERING (případně pojmenováno jako Mobilní hotspot). Aktivujete PŘENOSNÝ HOTSPOT a pokračujete do nastavení. Do políčka IDENTIFIKÁTOR SSID SÍTĚ vypíšete název, pod kterým bude vytvořená síť viditelná. Kde najdu Wi-Fi hotspot? Pro aktivaci hotspotu postupujte následovně:

 1. Stiskněte tlačítko [Menu].
 2. Z nabídky zvolte Nastavení.
 3. Přejděte do sekce Ovládání bezdrátových sítí.
 4. Otevřete položku Tethering a přenosný hotspot.
 5. Aktivujte zatržítko Přenosný hotspot Wi-Fi.
 6. Pokračujte v Nastavení přenosného hotspotu Wi-Fi-Konfigurace hotspotu Wi-Fi.

Jak zjistit heslo k hotspotu?

Vytvořte připojení k Wi-Fi-hotspotu:

Klikněte na ikonu Wi-Fi. Klikněte na název svého Wi-Fi hotspotu. Název a heslo svého Wi-Fi hotspotu najdete pod zadním krytem.

By Edmond Carlucci

Jak zapnout osobni hotspot? :: Co znamená data uložená v mezipaměti?
Užitečné odkazy