Domovská stránka > J > Jak Odhlásit Iphone Na Dálku?

Jak odhlásit iPhone na dálku?

Připojte se na stránku iCloud.com, přihlaste se a klikněte na ikonu Find My iPhone (Hledat můj iPhone) nebo na svém iOS zařízení zapněte aplikaci Find My iPhone. Zobrazí se vám mapa a vy musíte kliknout na Devices (Zařízení) v levém horním rohu okna. Zde vyberete zařízení, které je ztraceno a vy ho chcete vymazat.

Přečtěte si více

Podle toho, jak odemknout iphone 7 bez hesla?

Na iPhone 7 / Plus musíme současně stisknout a podržet vypínač a tlačítko pro snížení hlasitosti a neuvolňovat je, dokud neuvidíme obrazovku pro obnovení. V iPhone 6s / Plus a dřívějších verzích musíme současně stisknout a podržet tlačítko start a tlačítko vypnutí, dokud neuvidíme obrazovku pro obnovení. Podle toho, jak odemknout iphone bez home button? Jděte do Nastavení → Zpřístupnění → Dotyk → Assistive touch a zapněte pomocí přepínače. Za předpokladu, že budete Assistive Touch používat pouze jako náhradu za Home button, lze nastavit, že po jednom klepnutí se virtuálně stiskne domovské tlačítko.

Jak odblokovat iPhone S?

Postup odblokování iPhone přes iCloud

V horní části dialogového okna zvolte možnost Všechna zařízení. Vyberte zařízení iPhone, které chcete smazat. Zvolte možnost Smazat iPhone a smažte data a kód iPhonu. Nyní je možné iPhone nastavit jako nový, nebo ho obnovit.
Když to vezmeme v úvahu, jak dát telefon do továrního nastavení bez hesla? Stiskněte a držte tlačítko pro zvýšení hlasitosti a následně zařízení zapněte tlačítkem napájení. Pokud se zobrazí (většinou textová) nabídka, použijte tlačítka pro nastavení hlasitosti pro výběr režimu konzole pro zotavení (Recovery, Recovery mode, …) či smazání dat (Wipe data).

Jak se dostat na iPhone?

Stiskněte a podržte tlačítko podle modelu svého iPhonu a současně iPhone připojte k počítači. Tlačítko nepouštějte. Stále tlačítko držte, dokud se na iPhonu neobjeví obrazovka režimu zotavení, pak ho teprve pusťte. Pokud uvidíte obrazovku vyžadující zadání kódu, musíte iPhone vypnout a začít znovu. Jak se Odemyka iPhone 12? Chcete-li odemknout iPhone pomocí Face ID, podívejte se na něj a pak přejeďte prstem ze spodní části zamčené obrazovky nahoru. Nebo pokud je iPhone na stole nebo jiném rovném povrchu, můžete ho probudit zvednutím nebo klepnutím. Přejetím prstu od spodního okraje obrazovky nahoru se kdykoli vrátíte na plochu.

Jak zamknout dotyk iPhone?

Nastavení této funkce najdete v Obecné -> Zpřístupnění -> Asistovaný přístup. Zde si jej zapnete, přičemž doporučuji zapnout si i možnost Zkratka zpřístupnění. Nezapomeňtě nastavit i kódový zámek (Nastavení kódu). Jak nastavit zamek iPhone? Na iPhonu X a novějším nebo iPadu s Face ID přejděte do Nastavení > Face ID a kód. Na starších modelech iPhonu přejděte do Touch ID a kód. Na zařízeních bez Touch ID přejděte do Nastavení > Kódový zámek. Klepněte na Zapnout kódový zámek.

Jak zjistit jestli je iPhone Odhlášený?

Návod:

  1. Přejděte ve svém webovém prohlížeči na tuto stránku: www.icloud.com/activationlock/
  2. Do prvního bílého pole s názvem „Zadejte kód IMEI nebo sériové číslo zařízení“ zadejte požadované čiselné kódy vašeho zařízení.
  3. Následně uvidíte, zda dané zařízení je nebo není blokované.

By Normie

Jak odemknout klávesnici na notebooku? :: Co delat kdyz se zablokuje iPhone?
Užitečné odkazy