Domovská stránka > J > Jak Obnovit Windows 10 Do Předchozího Stavu?

Jak obnovit Windows 10 do předchozího stavu?

Pomocí kombinace kláves [Windows] + [R] vyvolejte okno »Spustit«, napište příkaz »rstrui« a stiskněte klávesu [Enter]«. Otevře se okno nástroje »Obnovení systému«. Klikněte na tlačítko »Další«. Nyní se zobrazí několik posledních uložených bodů obnovení.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak se vrátit k předchozí verzi windows 10?

Otevřete Nastavení pomocí klávesové zkratky [Windows]+[I]. V Nastavení pokračujte na »Aktualizace a zabezpečení | Obnovení«. V části Vrátit se k předchozí verzi Windows 10 klikněte na tlačítko »Spustit«. Chvíli počkejte, než počítač připraví operační systém na downgrade. Jak nastavit Windows 7 do tovarniho nastaveni? Stiskněte Start – Ovládací panely – Systém a zabezpečení. A v sekci Systém a zabezpečení vyberte záložku Zálohování a obnovení. Na této obrazovce klikněte úplně dole na Obnovit nastavení systému nebo tento počítač. Obnovte počítač kliknutím na tlačítko Spustit nástroj Obnovení systému.

Jak vyčistit počítač před prodejem?

Přejděte do Nastavení> Aktualizace a zabezpečení> Obnova. Měli byste vidět nadpis s názvem „Resetovat tento počítač“. Klikněte na Začít. Můžete vybrat možnost Ponechat mé soubory nebo Odebrat vše. Lidé se také ptají, jak obnovit windows 10 z biosu? Uživatelé Windows 10 mohou přístup k pokročilým možnostem spuštění systému Windows 10 a přejděte do nabídky BIOS. Můžete kliknout Start -> Napájení , stiskněte a podržte Posun klíč a klepněte na Restartujte tlačítko pro restartování systému Windows do prostředí Windows Recovery Environment.

Může se také zeptat, jak přeinstalovat windows 10 bez ztráty dat?

Ano, existuje několik způsobů, jak přeinstalovat Windows bez ztráty dat:

  1. Návrat počítače do původního stavu.
  2. Vyčistěte přeinstalaci systému Windows pomocí osobních údajů.
  3. Nainstalujte Windows do nástroje Media Creation Tool.
  4. Přeinstalace systému Windows pomocí externího zařízení: spouštěcí jednotka USB Flash nebo DVD.
Jak obnovit Windows 10 z bitové kopie? Pokud chcete obnovit soubory ze zálohy souborů vytvořené po vytvoření zálohy bitové kopie systému, postupujte takto.
  1. Vyberte tlačítko Start a pak vyberte Ovládací panely > Systém a údržba >Zálohování a obnovení.
  2. Zvolte Vybrat jinou zálohu pro obnovení souborů.

Můžete se také zeptat, jak obnovit odinstalovaný program?

Použijte profesionální software pro obnovu dat. Chcete-li obnovit odinstalované programy v systému Windows 10, můžete vyzkoušet aplikaci pro obnovu dat, abyste zjistili, zda může pomoci načíst instalační soubor exe programu. MiniTool Power Data Recovery je profesionální program pro obnovu dat pro Windows. Jak vrátit Win 10 z Win 11? Systém Windows 10 lze vrátit na starší verzi podle následujících kroků:
1. Přejděte do Nastavení > Aktualizace a zabezpečení.
2. V levé postranní nabídce vyberte možnost Obnovení.
3. V části "Návrat k dřívějšímu sestavení" klikněte na možnost Začít.
4. Postupujte podle zobrazených pokynů a dokončete proces.

Jak dát zpátky Windows 10?

Nejběžnějším způsobem, jak získat systém Windows 10 zpět, je přeinstalovat jej pomocí instalačního média, které jste vytvořili při první instalaci operačního systému. Pokud toto instalační médium nemáte, můžete jej obvykle vytvořit z jednotky USB nebo disku DVD.
Pokud nemůžete najít své instalační médium nebo pokud nemáte jednotku USB nebo DVD, můžete si obvykle stáhnout kopii systému Windows 10 z webových stránek společnosti Microsoft.

By Hertz

Jak přejít z Windows 11 na 10? :: Jak zavrit vsechny Zalozky?
Užitečné odkazy