Domovská stránka > C > Co Je To Minecraft?

Co je to Minecraft?

Minecraft je počítačová hra od švédského vývojářského studia Mojang, která je psána v Javě. Hra je nezávislá, nestojí za ní žádná větší společnost, a i přes to si jí v současné době koupilo už přes 7 milionů lidí (ano, je placená, ale o tom níže).

Přečtěte si více

Jak si mám koupit Minecraft?

minecraft: Kde a jak koupit originální Minecraft? Dobrý den, Minecraft na CD není, jediná disková verze je pouze pro konzole. Pokud chcete zakoupit Minecraft do PC navštivte tuto stránku - http://www.minecraft.net/store. Co se týče jazyka, tak je nastavená angličtina ale je možné nastavit i češtinu. Co je Minecraft Beta? Beta byla vývojovou fází, která následovala po verzi Alpha a předcházela verzi Minecraft 1.0. Byla oznámená Notchem na jeho blogu 11. prosince 2010 a vydaná o devět dní později, 20. prosince 2010.

Jak nainstalovat Minecraft Java Edition?

Instalace Minecraft Java Edition na Ubuntu 18.04

  1. Stahujte z oficiálních webových stránek.
  2. Instalace pomocí balíčku Snap.
  3. Instalace pomocí neoficiálního PPA.
Může se také zeptat, proč mi nejde spustit minecraft launcher? minecraft: Nejde mi spustit minecraft a nevím proč ? Dobrý den, zkontrolujte, zda zástupce opravdu ukazuje do složky, kde je hra umístěna. Pokud ano, tak nainstalujte aktuální verzi Javy (verze 7 update 7). Pokud ani to nepomůže, tak budete muset hru přeinstalovat.

Jak si stáhnout Minecraft Bedrock?

stáhnout minecraft

Jak stáhnout Bedrock

  1. Za prvé, běžné vydání za 26,99 $ → obsahuje pouze základní sadu.
  2. Můžete si také koupit Startovací sada za 29,99 $ → který obsahuje 700 mincoinů, řecký balíček Mash-up Pack, dva balíčky skinů a balíček plastových textur.
Jak přesunout Minecraft na PC? Po přihlášení klikněte na 3 tečky v pravém horním rohu obchodu MS a vyberte Možnost Moje knihovna. Podívejte se na hry ze seznamu, který je ve vašem případě Minecraft pak klikněte na tlačítko nainstalovat.

Tak jak uplatnit kód na minecraft?

Po přihlášení přejděte na https://www.minecraft.net/en-us/profile/redeem, do formuláře zadejte námi dodaný klíč a klikněte na REDEEM CODE. Jak se teleportovat v MC? Chcete-li se v Minecraftu teleportovat, musíte použít příkaz /teleport. Tento příkaz vás přenese na zadané souřadnice, které zadáte.

Jak hrat minihry v Minecraftu?

V Minecraftu se minihry hrají pomocí příkazu "/minigame", za kterým následuje název minihry. Pokud byste například chtěli hrát minihru "Paintball", zadali byste příkaz "/minigame Paintball".

By Narton

Jak dlouho bude Windows 11 zdarma? :: Jak si stáhnout Minecraft na Windows 10?
Užitečné odkazy