Domovská stránka > J > Jak Vylepšit Svuj Notebook?

Jak vylepšit svuj notebook?

5 tipů pro každého, jak zrychlit a vylepšit svůj notebook

 1. Pomalý disk s nedostatečnou kapacitou. Největší brzdou notebooku je většinou pevný disk, na kterém jsou uložena všechna data.
 2. Rozšíření paměti.
 3. Aplikace spouštěné při startu.
 4. Zastaralá Windows XP.
 5. Pohodlná práce.

Přečtěte si více

Jak si zlepšit PC?

Tipy pro zvýšení výkonu počítače s Windows

 1. Zkontrolujte, jestli máte nejnovější aktualizace pro Windows a ovladače zařízení
 2. Restartujte počítač a spusťte jenom ty aplikace, které potřebujete.
 3. Zvýšení výkonu pomocí technologie ReadyBoost.
 4. Ujistěte se, jestli systém spravuje velikost stránkovacího souboru.
Podle toho, co se starým počítačem? Využijte starý hardware
 1. Počítač jako domácí server. Máte doma starý počítač a nevíte, co s ním?
 2. PC jako mediální centrum a retrokonzole.
 3. Notebook jako druhý monitor.
 4. Starý Wi-Fi router jako zesilovač
 5. Netbook jako sledovací zařízení
 6. Pevný disk pro zálohy.

Jak zrychlit starší počítač?

Práci zdržují také pevné disky. I tento problém je ale možné vyřešit pořízením takzvané SSD jednotky. Ta neobsahuje žádné pohyblivé součástky, díky čemuž je proti klasickým diskům daleko rychlejší. To je v praxi znát při otevírání a ukládání souborů, ale i při spouštění počítače. Jak vyčistit starý počítač? Disk ve Windows vyčistíte tak, že v průzkumníku kliknete pravým tlačítkem na ikonu disku a otevřete jeho vlastnosti. V záložce „Obecné” naleznete tlačítko „Vyčištění disku”. Poté, co na něj kliknete, se vám zobrazí data, která můžete odstranit. Po vybrání všech možností klikněte na „OK”.

Jak vylepšit grafickou kartu v notebooku?

Prakticky jedinou možností, jak proměnit průměrný laptop na herní, je tak připojení grafické karty prostřednictvím externího boxu. S trochou nadsázky se dá říci, že je to stejně jednoduché, jako když se k notebooku připojuje externí disk. A to platí i v případě novinky od společnosti Asus zvané XG Station Pro. Jak zrychlit notebook Acer? zrychlit

 1. Obyčejný restart.
 2. Aktualizujte.
 3. Zkontrolujte počítač na přítomnost malware.
 4. Odinstalujte antivir.
 5. Odinstalujte zbytečné aplikace.

Jak zkrášlit notebook?

Pokud máte zájem jen o zvýšení diskového prostoru, bude se Vám hodit nákup externího disku HDD nebo SSD, který navíc zrychlí spouštění aplikací nebo ukládání velkých souborů z aplikací pro zpracovávání videa a obrazů. Jak vyčistit pomalý počítač? Pokud váš počítač pracuje pomalu, můžete jej zrychlit několika způsoby. Jednou z nejdůležitějších věcí je udržovat počítač v čistotě. Stejně jako váš dům může být počítač zaneřáděný a zaprášený, což může způsobit jeho pomalý chod.
Chcete-li počítač vyčistit, začněte tím, že jej odpojíte ze zásuvky a otevřete. Poté pomocí plechovky se stlačeným vzduchem vyčistěte vnitřek počítače od prachu. Zvláštní pozornost věnujte ventilátoru a chladiči, protože ty mohou být zaneseny prachem a způsobit přehřátí počítače.
Po vyčištění prachu můžete začít s odstraňováním nečistot z pevného disku počítače. Projděte své soubory a zbavte se všeho, co nepotřebujete. Můžete také použít nástroj, jako je CCleaner, k odstranění dočasných souborů a dalšího odpadu, který zabírá místo na pevném disku.
Po vyčištění pevného disku byste jej měli defragmentovat. To pomůže optimalizovat pevný disk tak, aby počítač mohl rychleji přistupovat k souborům. K tomu můžete použít nástroj, jako je Disk Defragmenter.
Nakonec se ujistěte, že máte v počítači nainstalovaný dobrý antivirový program. Viry mohou způsobit pomalý chod počítače, proto je důležité mít proti nim ochranu. K dispozici je mnoho různých antivirových programů, takže si můžete vybrat ten, který vám vyhovuje.

Můžete se také zeptat, jak odseknout pc?

Ano, můžete se zeptat, jak odpojit počítač. Odpověď se bude lišit v závislosti na značce a modelu vašeho pc, ale obecně platí, že musíte najít tlačítko napájení a několik sekund ho podržet.

By Toy

Co to je aktualizace softwaru? :: Jak optimalizovat grafiku?
Užitečné odkazy