Domovská stránka > J > Jak Upgradovat Grafickou Kartu?

Jak upgradovat grafickou kartu?

Stačí jen:

 1. otevřít Správce zařízení - třeba přes kontextové menu ikony Tento počítač otevřené kliknutím pravého myšítka - volby Spravovat a odkliknutí položky Správce zařízení;
 2. vyhledat položku Grafické adaptéry;
 3. vybrat požadovanou grafickou kartu;
 4. vyvolat pravým myšítkem kontextové menu a zvolit Aktualizovat ovládač;

Přečtěte si více

Jak nastavit novou grafiku?

Pokud je vaše nová grafická karta stejné značky jako vaše předchozí grafická karta, pak je to jednoduché. Jednoduše se přesuňte na internetové stránky výrobce grafické karty a stáhněte si nejaktuálnější balíček ovladačů pro váš operační systém. Můžete se také zeptat, jak správně nastavit grafickou kartu nvidia? Řešení

 1. Klikněte pravým tlačítkem myši na pracovní plochu a vyberte NIVIDIA Control Panel.
 2. Zvolte možnost Správa 3D nastavení. Vyberte možnost Vysokovýkonný procesor NVIDIA v části Preferovaný grafický procesor. Poté bude grafická karta použita, když systém provede úlohu.

Můžete se také zeptat, jak aktualizovat nvidia ovladače?

Stiskněte Windows + X a vyberte Správce zařízení. Ve Správci zařízení rozbalte položku Grafické adaptéry. Krok 2. Klepněte pravým tlačítkem myši na grafickou kartu a vyberte Aktualizovat ovladač. Pokud jde o to, jak aktualizovat ovládací panel nvidia? Jak opravit ovládací panel NVIDIA v aktualizaci Windows 10 Anniversary Update

 1. Klikněte na Aktualizujte ovladač
 2. Nyní bude čas kliknout na "Vyhledat automaticky aktualizovaný software ovladače". Windows prohledají a stáhnou nejnovější verzi grafického ovladače.

Jak Aktualizovat GeForce Experience?

Jak lze aktualizovat ovladače NVIDIA na nejnovější verzi?

 1. Do vyhledávacího pole Windows napište NVIDIA GeForce Experience a vyberte tuto aplikaci.
 2. Klikněte na kartu Ovladače a poté na tlačítko Stáhnout.
 3. Vyberte možnost Expresní instalace. Ovladač GeForce Game Ready se následně aktualizuje na nejnovější verzi.
Jak nainstalovat ovladače na grafickou kartu? V systému Windows 10 klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu Start systému Windows nebo otevřete nabídku Start a vyhledejte Správce zařízení. Přejděte do oddílu Grafické adaptéry. Ve Správci zařízení klikněte dvakrát na nainstalovaný grafický adaptér. Klikněte na kartu Ovladač.

Jak zjistit Ovladač grafické karty?

Výrobce a typ karty je vidět v Display/Zobrazení a uvidíte tam i verze ovladačů, které máte aktuálně v počítači. Mimo to můžete ve Windows ještě vyvolat Device Manager/Správce zařízení (ve Windows 10 třeba pod menu co vyvoláte kliknutím pravým tlačítkem na Start) a rozbalit Grafické adaptéry/Dosplay Adapters. Když to vezmeme v úvahu, jak nastavit druhou grafiku? Za předpokladu, že chcete nastavit druhou grafiku totožnou s první:
1. Klepněte pravým tlačítkem myši na první grafiku a vyberte možnost "Duplikovat".
2. Nová grafika se objeví nad první. S vybranou novou grafikou přejděte na "Upravit" > "Transformovat" > "Převrátit vodorovně".
3. Tím se nová grafika překlopí vodorovně a vytvoří zrcadlový obraz první grafiky.
4. Chcete-li novou grafiku přesunout na požadované místo, jednoduše na ni klikněte a přetáhněte ji.

Jak upravit grafiku?

Existuje několik způsobů, jak upravovat grafiku. Nejběžnějším způsobem je použití softwaru pro úpravu fotografií, jako je Photoshop nebo GIMP. Pokud pracujete s vektorovou grafikou, můžete použít také vektorový editační software, například Illustrator. Chcete-li grafiku upravit, musíte soubor otevřít v příslušném softwaru. Po otevření souboru můžete pomocí různých nástrojů v softwaru provádět změny grafiky.

By Tremain Feazell

Jak optimalizovat grafiku? :: Jak pripojit k iPhone k PC?
Užitečné odkazy