Domovská stránka > C > Co Znamená Xiaomi Poco?

Co znamená Xiaomi Poco?

Značku Poco (dříve Pocophone) si Xiaomi pořídilo původně jako alternativní označení modelů pro indický trh. Prvotina s názvem Pocophone F1 se ovšem dostala i na český trh a tehdy to byl opravdový hit, který nabídl kvalitní výbavu za nevídaně nízkou cenu.

Přečtěte si více

Kdo vyrábí Poco?

Poco startuje jako značka firmy Xiaomi. A další otázka, co je poco m3? Verdikt: Poco M3 je zástupcem nižší třídy, který sází na výkon, maximum funkcí, dlouhou výdrž, kvalitní displej a solidní fotoaparát. Nejzásadnějším nedostatkem je chybějící NFC.

Jak Foti Poco M3?

Je jasné, že takový mobil prostě nebude fotit tak, jako pětkrát dražší modely. Poco M3 je velmi dobrým fotomobilem ve své kategorii. Na snímcích lze sledovat poměrně zachycené detaily, minimální šum, příjemně ostré objekty a odpovídající barvy skutečnosti. Co je značka Realme? Realme (realme) je technologická značka oficiálně založená 4. května 2018 (Den mládeže v Číně) Sky Li (Li Bingzhong). Značka se zaměřuje na chytré telefony a AIoT produkty. Značka realme je globálně orientovaná a sídlí v Šen-čenu v provincii Kuang-tung v Číně.

Podle toho, kdo vlastní xiaomi?

Beijing Xiaomi Technology Co., Ltd 北京小米科技有限责任公司
Datum založení6. dubna 2010
ZakladateléLej Ťün, Lin Pin, Li Wan-čchiang, Chung Feng, Wang Čchuan, Čou Kuang-pching, Liou Te, Chuang Ťiang-ťi
SídloČchao-jang, Peking, Čína
Adresa sídlaPej-mao, 100 085, Čína
Co je značka Poco? Začátky POCO se datují do roku 2018, kdy společnost ještě pod křídly Xiaomi představila telefon POCO Pocophone F1. Ten zaznamenal značný úspěch a poodhalil záměr společnosti nabízet výkonné smartphony za uživatelsky přívětivé ceny. Spojení s Xiaomi přestalo platit v roce 2020.

Kdo vlastni Realme?

Realme zároveň patří pod společnost BBK Electronics, která provozuje další výrobce chytrých telefonů Vivo, OnePlus a zmíněné Oppo. Tak kdo vlastní značku realme? Realme je značka smartphonů, chytrých hodinek a další elektroniky. Zakládá si na tom, že jde o nejrychleji rostoucí značku na světě. Společně s Oppo, Vivo, iQOO a OnePlus je Realme součástí čínského konglomerátu BBK Electronics.

Jaký je slogan značky realme?

Abychom však telefonu úplně nekřivdili, tak zajímavá je alespoň úprava části zad, která má v sobě slogan výrobce („dare to leap“).

By Kimball

Kdy vznikla značka realme? :: Jak hrát na Xboxu?
Užitečné odkazy