Domovská stránka > C > Co Je Moje Ip Adresa?

Co je moje IP adresa?

Nejprve otevřete nabídku Start a do vyhledávacího pole napište CMD nebo Příkazový řádek. V příkazovém řádku napište příkaz IPCONFIG a stiskněte klávesu Enter. Zobrazí se vám výpis síťové karty, přičemž řádek s označením IPv4 Address je vaše lokální IP adresa.

Přečtěte si více

Jak být na internetu anonymní?

Nejlepší programy pro anonymní prohlížení internetu skryjí vaši...

 1. Tor browser 9 – freeware.
 2. JAP 00.20 – freeware.
 3. Hotspot Shield 9.6 – freeware.
 4. OkayFreedom 1.8 – freeware.
 5. JonDo 20 – freeware.
 6. SafeIP 2 – freeware.
 7. UltraSurf 15 – freeware.
 8. ProXPN 4.5 – freeware.
Můžete se také zeptat, jak funguje síť tor? Tor umožňuje uživatelům procházet web anonymně a skrývá jejich IP adresu před webovými stránkami a vyhledávači, které mohu sledovat jejich připojení. Pozorovatelé pouze uvidí, že je uživatel připojen k Toru, ale neuvidí žádné další stránky ani webové zdroje, které jsou poslány do uživatelova počítače.

Co je to směrovač router?

Router (směrovač) je v počítačových sítích aktivní síťové zařízení, které procesem zvaným routování přeposílá datagramy směrem k jejich cíli. Routování probíhá na třetí vrstvě referenčního modelu ISO/OSI (síťová vrstva). Tak jaký je rozdíl mezi routerem a wifi routerem? Stručně řečeno, váš směrovač vytváří síť mezi počítači ve vaší domácnosti, zatímco modem připojuje tuto síť - a tedy i počítače v ní - k internetu. Když se připojujete k Wi-Fi, opravdu se připojujete k routeru, který předává provoz mezi internetem a počítačem.

Co znamená zkratka wi-fi?

Název původně neměl znamenat nic, ale časem se z něj stala slovní hříčka wireless fidelity (bezdrátová věrnost) analogicky k Hi-Fi (high fidelity – vysoká věrnost). Když to vezmeme v úvahu, jaké jsou možnosti připojení k internetu? Internet na doma: Jaké existují možnosti připojení?

 • Kabelové připojení Oblíbený způsob připojení k internetu je přes kabelovou televizi.
 • Pevné ADSL připojení
 • Bezdrátový internet 4G/5G LTE.
 • Bezdrátové Wi-Fi připojení od místních providerů

Kdo financuje Internet?

Nejvyšší autoritou, která kormidlo vývoje Internetu drží nejpevněji, je organizace ISOC (Internet Society), dobrovolné profesní sdružení fungující od roku 1992. Čím je tvořen Internet? Pojem Internet (složenina předpony inter vyjadřující vztah mezi, a anglického net označujícího síť) se v tomto případě vysvětluje jako celosvětový systém navzájem propojených počítačových sítí, které propojují takzvané síťové uzly. Uzlem pak může být počítač nebo zařízení se speciální síťovou funkcí, například router.

Jak velký je Internet?

Známe ovšem odhad. V roce 2005 přišel Eric Schmidt (bývalý výkonný ředitel Google) s odhadem, že celý internet obsahuje 5 milionů terabytů dat. To je 5 exabytů, nebo 5 miliard gigabytů. Toto číslo se každých pět let má zdvojnásobit.

By Eddi

Co je počítačový software? :: Jak začít programovat VC?
Užitečné odkazy