Domovská stránka > N > Na Co Je Bitly?

Na co je Bitly?

bit.ly je tzv. zkracovač adres. Tuto službu používají weby, které mají komplikovanou a dlouho strukturu odkazů a chtějí někde svůj odkaz sdílet.

Přečtěte si více

Jak udělat odkaz Bitly?

Použití služby bit.ly

Postup je velmi snadný. Přejdeme na stránku bitly.com, do pole Paste a link to shorten it vložíme zkracovanou adresu a klikneme na tlačítko Shorten. Vygeneruje se zkrácená adresa začínající adresou služby bit.ly následovanou unikátním kódem.
Jak udělat Zkraceny odkaz? Zkracování URL prakticky

Stačí pouze vložit URL odkazu (včetně počátečního http://, https:// nebo ftp://) a kliknout na tlačítko zkrátit. Proběhne-li zkrácení v pořádku, systém vygeneruje náš odkaz, který bude přesměrovávat na původní zadanou adresu. Dále je možné vytvořit vlastní odkaz (vlastní zkratku), např.

Jak přejmenovat Link?

Změna existujícího hypertextového odkazu:

  1. Klikněte pravým tlačítkem kamkoliv na odkaz a v místní nabídce klikněte na Upravit hypertextový odkaz.
  2. V dialogu Upravit hypertextový odkaz vyberte text v poli Zobrazený text.
  3. Zadejte text, který chcete pro daný odkaz použít, a klikněte na OK.
Také, jak skryt odkaz? Re: Jak schovat odkaz do textu

ten odkaz musíš vložit před = do té první hranaté závorky, pak napíšeš "tady" a do druhé hranaté závorky už nic nepíšeš.

Jak schovat odkaz do textu?

Do textového editoru napište text, který má směrovat na daný soubor nebo URL. Označte text kurzorem myši (zvýrazněte ho). V nástrojové liště bloku TEXT klikněte na ikonu VLOŽIT/UPRAVIT ODKAZ. Otevře se nové okno VYTVOŘIT HYPERTEXTOVÝ ODKAZ. Jak skrýt odkaz? Způsobů jak skrýt odkaz je celá řada. Od těch nejprimitivnějších jako je skrývání textu pod obrázek, stejná barva písma a pozadí přes pokročilejší např. pomocí skriptovacích jazyků až po ty technicky velmi pokročilé.

Když to vezmeme v úvahu, jak vytvořit url adresu?

Označíte-li slovo a kliknete na ikonu "spojeného řetězu" - Vložit / upravit odkaz, zobrazí se okno pro editaci odkazu. Nyní zkuste vytvořit odkaz na existující webovou stránku, zadáním URL odkazu (kdybyste chtěli například odkázat na náš blog, zadali byste do pole URL odkaz ve tvaru https://blog.inpage.cz/). Můžete se také zeptat, jak kopírovat odkaz stránky? Zkopírujte adresu URL podle svého prohlížeče:

  1. Chrome: Klepněte na adresní řádek. Pod adresním řádkem vedle adresy stránky klepněte na Kopírovat .
  2. Firefox: Podržte adresní řádek a poté klepněte na Kopírovat.

Jak napsat URL adresu?

URL je synonymem pro internetové adresy. V HTML se URL používá jak pro zacílení odkazů, tak pro načítání obrázků, stylů, skriptů a dalších podpůrných souborů. Příklad: http://www.seznam.cz je URL ukazující na stránku Seznamu. https://www.jakpsatweb.cz/html/url.htm je URL ukazující na tuto stránku.

By Vlada

Jak poznat hypertextový odkaz? :: Proč BIM?
Užitečné odkazy