Domovská stránka > C > Co Dělat Když Nejde Zapnout Notebook Hp?

Co dělat když nejde zapnout notebook HP?

Pokud kontrolky LED nesvítí a větráček nebo pevný disk se neotáčí, může být nutné baterii vyměnit. Jsou-li testy baterie a adaptéru napájení neúspěšné, může problém spočívat v základní desce. Pak je nutné kontaktovat servis HP. Pokud kontrolky LED svítí a počítač se spustí, může být třeba vyměnit adaptér napájení.

Přečtěte si více

Co mám dělat když mi nejde zapnout počítač?

Pokud jej nejde zapnout, bude problém pravděpodobně ve vysunutém napájecím kabelu. Zkontrolujte jej jak na straně monitoru, tak u zásuvky. Některé monitory mají také na zadní straně hlavní vypínač, zkontrolujte, zda omylem nedošlo k jeho přepnutí. A další otázka, jak restartovat zasekly notebook? Mělo by fungovat to, že podržíte delší dobu vypínací tlačítko (delší dobu je něco mezi 4 až 10 sekundami). Což by mělo vést k tomu, že se notebook vypne (přijdete o cokoliv co jste měli rozpracované a neuložené) a po novém zapnutí se Windows/Linux kompletně znovu spustí.

Jak zapnout laptop?

Nejprve musíte otevřít obrazovku vašeho počítače. Poté stiskněte tlačítko pro zapnutí. Buďte trpěliví, notebook se zapíná. Pokud zapínáte notebook poprvé, spouštění bude pravděpodobně trvat déle. Jak vypnout notebook? Kdo by chtěl ale počítač či notebook vypnout opravdu rychle, pak doporučuji kombinaci kláves ALT a F4, čímž se dostanete hned k volbě vypnout a stačí stisknout ENTER a pc se vypne.

Jak nastartovat HP notebook?

Stiskněte tlačítko napájení a podržte jej po dobu 8–10 sekund. Po chvíli znovu připojte napájecí adaptér k notebooku HP. Nepřipojujte žádná periferní zařízení, replikátory portů ani dokovací stanice. Notebook zapnete stisknutím tlačítka Napájení obvyklým způsobem. Jak restartovat HP? Pro rychlý restart pc bez myši použijte tyto klávesové zkratky. Stiskněte současně tato tlačítka na klávesnici – levý ALT a F4. Zvolte Restartovat a klikněte na OK. A nyní už víte, jak restartovat notebooky a pc s operačním systémem Windows10 a je jedno, jestli máte značku Acer, Dell, HP nebo Lenovo.

Jak zapnout počítač HP?

Stiskněte a podržte tlačítko Napájení po dobu více než 12 sekund a poté jej uvolněte. Počkejte, až se počítač zapne a normálně spustí. Znovu připojte napájecí kabel k počítači. Jak opravit počítač který nelze spustit? Při řešení problémů s počítačem, který se nechce spustit, je třeba nejprve zkontrolovat všechny kabely a ujistit se, že jsou správně zapojeny. Pokud to nepomůže, další věcí, kterou je třeba udělat, je zkontrolovat napájecí zdroj. Pokud napájecí zdroj nefunguje, bude třeba jej vyměnit. Pokud je napájecí zdroj funkční, je třeba zkontrolovat základní desku. Pokud základní deska nefunguje, bude třeba ji vyměnit. Pokud je základní deska funkční, je třeba zkontrolovat procesor. Pokud procesor nefunguje, bude třeba jej vyměnit. Pokud je procesor funkční, je třeba zkontrolovat paměť. Pokud paměť nefunguje, bude třeba ji vyměnit. Pokud je paměť funkční, je třeba zkontrolovat pevný disk. Pokud pevný disk nefunguje, bude třeba jej vyměnit.

Co dělat když se počítač nespustil správně?

Pokud máte problémy se spuštěním počítače, můžete vyzkoušet několik věcí. Nejprve zkontrolujte, zda jsou všechny kabely správně a bezpečně zapojeny. Dále zkuste restartovat počítač. Pokud to nepomůže, můžete zkusit obnovení systému. Obnovení systému vrátí počítač do předchozího období, kdy fungoval správně. Pokud žádné z těchto řešení nepomůže, bude možná nutné přeinstalovat operační systém.

By Neuburger

Proč se mi sám od sebe vypíná počítač? :: Jak přidat ikonu baterie na hlavní panel?
Užitečné odkazy