Domovská stránka > J > Jak Připojit Reproduktor Přes Bluetooth K Pc?

Jak připojit reproduktor přes Bluetooth k PC?

Na počítači vyberte Start> Nastavení > Zařízení > Bluetooth & > Přidat Bluetooth nebo jiné zařízení > Bluetooth. Zvolte zařízení a postupujte podle dalších pokynů, pokud se zobrazí. Pak vyberte Hotovo.

Přečtěte si více

Jak připojit Reprák k PC?

Reproduktory nebo sluchátka pro počítače jsou k dispozici ve dvou variantách:

  1. Pevné reproduktory nebo sluchátka – lze připojit ke stolnímu nebo notebooku pomocí zvukového konektoru 3,5 mm nebo kabelu USB.
  2. Bezdrátové reproduktory nebo sluchátka – lze připojit k počítači Bluetooth pomocí technologie Bluetooth.
Jak zprovoznit Bluetooth na PC? Zapnutí Bluetooth nebo vypnutí v Windows
  1. Vyberte tlačítko Start a pak vyberte Nastavení > Zařízení > Zařízení Bluetooth a jiná.
  2. Vyberte přepínač Bluetooth, aby se zapnul nebovypnul.

Jak zapnout režim párování?

Zapněte příslušenství s podporou rychlého párování a uveďte ho do režimu párování. Příslušenství se musí nacházet poblíž telefonu nebo tabletu. Jakmile obdržíte oznámení, klepněte na Klepnutím spárujete. Zobrazí se oznámení „Zařízení připojeno“ nebo „Párování bylo dokončeno“. Jak se připojit k Bluetooth? Spárování zařízení s Bluetooth doplňkem

Na zařízení přejděte do Nastavení > Bluetooth a zapněte Bluetooth. Neodcházejte z této obrazovky, dokud spárování doplňku nedokončíte. Přepněte doplněk do režimu zjišťování a počkejte, dokud se na zařízení neobjeví.

Jak zapojit Bluetooth reproduktor?

Jak připojit reproduktor Bluetooth k telefonu Android

  1. Otevřete Nastavení app.
  2. přejděte na Připojená zařízenía zapněte Bluetooth přepínací přepínač, pokud není povolen.
  3. vybrat Bluetooth pro zobrazení možností.
  4. vybrat Spárovat nové zařízení uvedete zařízení Bluetooth do režimu párování.
Jak spárovat Bluetooth reproduktory? Klepněte na tlačítko (BLUETOOTH) PAIRING a podržte jej, dokud se neozve několik pípnutí a kontrolka (BLUETOOTH) nezačne rychle blikat bíle. Reproduktor je v režimu párování. Proveďte proces párování na zařízení BLUETOOTH, abyste detekovali reproduktor.

Jak zjistit jestli mám v PC Bluetooth?

Jak najít Bluetooth v Windows

  1. Vyberte Spustit > Nastavení > Zařízení > Bluetooth & jiných zařízeních.
  2. Když vyberete Další nastavení pro Bluetooth, zobrazí se další nastavení Bluetooth.
Pokud jde o to, jak spojit bluetooth sluchátka s pc? Chcete-li připojit sluchátka Bluetooth k počítači, musíte se nejprve ujistit, že váš počítač má funkci Bluetooth. Pokud váš počítač nemá funkce bluetooth, budete si muset zakoupit adaptér bluetooth, abyste mohli sluchátka připojit. Jakmile potvrdíte, že váš počítač má funkce bluetooth, nebo si pořídíte adaptér bluetooth, budete muset sluchátka bluetooth přepnout do režimu párování. To lze obvykle provést podržením tlačítka na sluchátkách po dobu několika sekund. Jakmile jsou sluchátka v režimu párování, je třeba otevřít nastavení bluetooth v počítači. V systému Windows 10 to lze provést tak, že přejdete do nabídky Start a vyhledáte položku "bluetooth". V nastavení bluetooth byste měli vidět sluchátka jako dostupné zařízení. Vyberte sluchátka a klikněte na tlačítko "spárovat". Jakmile jsou sluchátka spárována s počítačem, mělo by být možné je používat stejně jako jakýkoli jiný pár sluchátek.

Jak spárovat sluchátka?

Většinu sluchátek lze spárovat se zařízením jednoduchým propojením pomocí kabelového připojení. Některé novější modely sluchátek však využívají k bezdrátovému připojení k zařízení technologii Bluetooth. Pokud jsou vaše sluchátka vybavena technologií Bluetooth, musíte je před připojením k zařízení přepnout do režimu párování. Pokyny k tomuto úkonu naleznete v příručce ke sluchátkům. Jakmile jsou sluchátka v režimu párování, měli byste je být schopni připojit k zařízení tak, že přejdete do nastavení Bluetooth v zařízení a vyberete sluchátka ze seznamu dostupných zařízení.

By Cram

Jak pripojit telefon do auta? :: Co dělat když iPhone nejde připojit k počítači?
Užitečné odkazy