Domovská stránka > C > Co Znamená Pripojit K Itunes?

Co znamená pripojit k iTunes?

Připojte zařízení k počítači. Zařízení můžete připojit USB nebo USB-C kabelem nebo přes Wi-Fi. Informace o připojení zařízení kabelem najdete v tématu Synchronizace obsahu z iTunes na PC s vašimi zařízeními. V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.

Přečtěte si více

Jak připojit iPhone 7 k iTunes?

Synchronizace obsahu přes Wi-Fi

  1. Připojte zařízení USB kabelem k počítači, otevřete iTunes a zařízení vyberte. Přečtěte si, co dělat, když se zařízení v počítači nezobrazuje.
  2. Na levé straně okna iTunes klikněte na Souhrn.
  3. Vyberte volbu Synchronizovat s tímto [zařízením] přes Wi-Fi.
  4. Klikněte na Použít.
Podle toho, kdy se prestane podporovat iphone 7? Všechny iPhony, které se objeví v roce 2022.

Kde najdu iTunes?

Tu najdete v umístění Uživatel > Hudba > iTunes > iTunes Media. Pokud v tomto umístění složku iTunes Media nevidíte, najděte ji takhle: Otevřete iTunes. Na řádku nabídek nahoře v okně iTunes vyberte Úpravy > Předvolby. Co delat kdyz mám Uzamceny iPhone? Obnova přes iTunes:

Připojte uzamčený iPhone k iTunes ve Vašem Macu nebo PC. Klikněte na tlačítko s obrázkem telefonu počkejte než se dokončí synchronizace. Zvolte možnost Obnovit iPhone. Nyní se Váš iPhone obnoví do továrního nastavení.

Co delat kdyz jsem zapomnela heslo na iPhone?

Když nemůžete heslo změnit nebo resetovat

  1. Přejděte na iforgot.apple.com.
  2. Zadejte svoje Apple ID.
  3. Zvolte možnost resetování hesla a vyberte Pokračovat.
  4. Vyberte, zda chcete odpovědět na bezpečnostní otázky, obdržet e-mail nebo zadat svůj klíč zotavení.
  5. Obnovte heslo podle pokynů na obrazovce.
Proč mi nejde synchronizovat iPhone s iTunes? Když se obsah nesynchronizuje, zkuste následující: Restartujte počítač a zařízení iOS nebo iPadOS. Pokud používáte iTunes v macOS Mojave a starším nebo na PC, ujistěte se, že máte nejnovější verzi iTunes a nejnovější aktualizace softwaru pro zařízení.

Podle toho, proč mi nejde nainstalovat itunes?

Přesvědčte se, že je zařízení připojené k internetu

Jestli se nic nenačte, použijte jiné zařízení ve stejné síti a zjistěte, zda se může připojit k jakémukoli webu. Když k internetu nemají přístup ani žádná jiná zařízení, resetujte Wi-Fi směrovač tak, že ho vypnete a znova zapnete.
Lidé se také ptají, jak dát iphone do továrního nastavení bez hesla? Existuje několik způsobů, jak obnovit tovární nastavení iPhonu bez hesla. Jedním ze způsobů je použití iTunes. Připojte iPhone k počítači, otevřete iTunes a vyberte iPhone ze seznamu zařízení. Klikněte na kartu Souhrn a poté na tlačítko Obnovit. Potvrďte, že chcete obnovit tovární nastavení iPhonu.
Dalším způsobem obnovení továrního nastavení iPhonu je použití aplikace Nastavení. Přejděte na Nastavení > Obecné > Obnovit a poté klepněte na Vymazat veškerý obsah a nastavení. Pokud budete vyzváni, zadejte svůj přístupový kód a potvrďte, že chcete iPhone vymazat.
Tovární nastavení iPhonu můžete obnovit také pomocí funkce Najít můj iPhone. Přejděte do Nastavení > iCloud a poté zapněte funkci Najít můj iPhone. Poté přejděte na stránku iCloud.com, přihlaste se pomocí svého Apple ID a klikněte na možnost Najít můj iPhone. V horní části obrazovky klikněte na možnost Všechna zařízení a poté vyberte svůj iPhone. Klikněte na možnost Vymazat iPhone a poté zadejte heslo k Apple ID a potvrďte.

Když to vezmeme v úvahu, jak dlouho bude podporovany iphone se?

iPhone SE byl vydán v roce 2016 a jeho prodej byl ukončen v roce 2018. Bude nadále dostávat aktualizace softwaru až do roku 2022.

By Kilroy

Kdy bude nová Aktualizace iOS? :: Jaký iPhone si koupit v roce 2021?
Užitečné odkazy