Domovská stránka > K > Kde Jsou Uložená Hesla V Mobilu?

Kde jsou uložená hesla v mobilu?

Správa nabídek k uložení hesel

 • Na telefonu či tabletu Android otevřete aplikaci Nastavení Google. Účet Google.
 • V horní části přejděte doprava a klepněte na Zabezpečení.
 • Přejděte dolů do sekce Přihlášení na jiné weby a klepněte na Uložená hesla.
 • Zapněte nebo vypněte možnost Nabízet ukládání hesel.

Přečtěte si více

A další otázka, kde jsou uložená hesla?

Zobrazení, smazání nebo exportování uložených hesel

Hesla se ukládají do vašeho účtu Google. Pokud chcete zobrazit seznam účtů s uloženými hesly, přejděte na adresu passwords.google.com nebo si zobrazte svá hesla v Chromu.
Jak nastavit heslo na aplikaci? Vytvoření a používání hesel aplikací

 1. Přejděte do účtu Google.
 2. Vyberte Zabezpečení.
 3. V sekci Přihlášení do Googlu vyberte Hesla aplikací.
 4. Ve spodní části zvolte Vybrat aplikaci a vyberte aplikaci, kterou používáte Vybrat zařízení a vyberte zařízení, které používáte.
 5. Postupujte podle pokynů k zadání hesla aplikace.

Co to je heslo?

Heslo je řetězec nesnadno zjistitelných a uhodnutelných znaků, který se užívá jako identifikační a ověřovací prvek. Společně s uživatelským jménem často tvoří základní uživatelovu ochranu užívaných zařízení (telefon, počítač apod.) nebo k různým aplikacím, webovým službám, přístupu k počítačovým systémům, sítím apod. Jak odemknout telefon když nevím heslo? Resetování gesta (pouze Android 4.4 nebo starší)

Po několika pokusech o odemknutí telefonu se na obrazovce uzamčení zobrazí zpráva Zapomenuté gesto. Klepněte na ni. Zadejte uživatelské jméno a heslo účtu Google přidaného do telefonu. Resetujte zámek obrazovky.

Jak zrušit automatické heslo?

Jednoduše v prohlížeči Google Chrome odstraníte také všechna uložená hesla pro webové stránky najednou, a to pomocí následujícího postupu: V pravé horní části prohlížeče klikněte na ikonku a ze spodní části menu vyberte "Další nástroje" a následně "Vymazat údaje o prohlížení...". Kde jsou uložená hesla ve Windows? Klepněte na tlačítko Start a potom na příkaz Ovládací panely. V podokně Vyberte kategorii úkolů vyberte položku Uživatelské účty. Otevře se dialogové okno Uživatelské účty. Otevřete dialogové okno Uložená uživatelská jména a hesla.

Můžete se také zeptat, jak zjistit heslo k počítači?

Na přihlašovací obrazovce zadejte název svého účtu Microsoft, pokud už není zobrazený. Pokud máte na počítači více účtů, zvolte ten, který chcete resetovat. Pod textovým polem pro heslo vyberte Zapomenuté heslo. Postupujte podle pokynů k resetování hesla. Jak zobrazit hesla v Safari? Zobrazení hesel uložených v Safari

Otevřete Safari. V nabídce Safari zvolte Předvolby a klikněte na Hesla. Přihlaste se pomocí Touch ID nebo zadejte heslo k uživatelskému účtu. Heslo můžete také ověřit pomocí Apple Watch se systémem watchOS 6 nebo novějším.

Jak si dát zámek na aplikace?

Vygenerování hesla pro konkrétní aplikaci

 1. Přihlaste se na stránce appleid.apple.com.
 2. V části Přihlášení a zabezpečení klikněte na Hesla pro konkrétní aplikace.
 3. Klikněte na Vygenerovat heslo pro konkrétní aplikaci nebo na tlačítko. a postupujte podle pokynů na obrazovce.

By Gujral

Jak nastavit zámek aplikací? :: Jak pracovat s flash diskem?
Užitečné odkazy