Domovská stránka > K > Kdy Budou Vánoční Slevy Na Steamu?

Kdy budou Vánoční slevy na Steamu?

Jarní slevy na Steamu (Steam Spring Sale)

Velikonoční slevy na Steamu probíhají zhruba týden před Velikonoci a většinou vrcholí Velikonočním pondělím. Datum se každý rok mění, proto doporučujeme sledovat například blog Herních kuponů, kde se o každé akci s dostatečným předstihem dozvíte.

Přečtěte si více

Jak si stáhnout Steam?

Jak stáhnout a nainstalovat Steam klienta

  1. nejprve přejděte na webovou stránku Steamu a vpravo nahoře klikněte na tlačítko Nainstalovat Steam.
  2. na další stránce opět vyberte tlačítko Nainstalovat službu Steam - Steam klient se začne automaticky stahovat.
Kde hrát online hry? Na Internetu se nachází množství herních serverů, kde si hru vybere opravdu každý (například hry.cz, herna.biz nebo onlinehry.cz).

Který se dají hrát?

Hry na přemýšlení, strategii a vědomosti

  • Skrývaný fotbal (pro dva až 6 hráčů, cca od 10 let)
  • Tři slova (pro čtyři a více hráčů, cca od 10 let)
  • Myslím si (pro dva až 8 hráčů, od 6 let)
  • Kdo ví víc (dva hráči nebo dvě dvojice)
  • Hlavolamy (jeden a více hráčů)
  • Solitér (jeden hráč)
  • Amos (jeden hráč a víc)
Také, kde hrát deskovky v praze? Bohemia Boards & Brews je první kavárnou v Praze, která vám nabídne k půjčení až 500 stolních her. Při vstupu zaplatíte poplatek 60 korun, a poté můžete hrát jak dlouhou chcete, kolik her chcete. Hry si můžete půjčit nejen v češtině, ale také v angličtině, němčině, francouzštině či ruštině.

A další otázka, jak získat eura na steam?

steam kurz neřeší. to tvoje banka viz následovně:kurz v bance 26Kč - ty na steam nahraješ 1€ - z banky ti zmizí 26Kč -> na steamu pak máš 1€. Na steamu zakoupíš něco za 0,5€ - na steamu ti zbývá 0,5€. Tak lidi, problém vyřešen. Kolik stojí dát hru na Steam? Uvažuji o koupi hry, která se prodává přes Steam, ale nikdy jsem přes Steam nic nekupoval. Překvapilo mě, že přímo na Steam se tato hra nabízí za 49,99 Euro, zatímco české eshopy (včetně prověřených typu CZC) nabízí elektronickou licenci (tj. klíč ke hře na Steamu) za cenu v rozmezí 289,-- Kč až 1.350,-- Kč.

Co by nemělo chybět v PC?

Aplikace, které by v novém počítači s Windows neměly chybět

  • Avast.
  • LibreOffice.
  • Google Chrome.
  • Skype.
  • VLC media player.
  • Winamp.
  • Google Picasa.
  • JDownloader.
Jakou hru si mám stáhnout? Nejstahovanější
  • 1 Polda 7 413.
  • 2 µTorrent 318.
  • 3 Ylands 252.
  • 4 Unlimited Ninja 160.
  • 5 The SIMS 4 154.
  • 6 Format Factory 137.
  • 7 Facebook Messenger… 135.
  • 8 Need for Speed: World 134.

Jaký software mám v počítači?

Rozdělení softwaru

  • kancelářské balíky: textový editor, tabulkový procesor, prezentační program…
  • grafické programy: vektorový grafický editor, rastrový grafický editor…
  • vývojové nástroje: vývojové prostředí, překladač…
  • zábavní software: počítačové hry, přehrávače digitálního zvuku a videa apod.

By Greenman

Jaké jsou porty? :: Jak se stahují hry na počítač?
Užitečné odkazy